Hluk vybojoval v Boršicích důležitý bod

Slovácko Sport 18 / 04 / 2012

Naplno bodovalo i Dolní Němčí

Boršice - Hluk 1:1 (0:1)
Domácí měli v první půli územní převahu, ale jejich hra postrádala klid a s nakopávanými míči si poradila obrana nebo golman Motyčka. Největší nebezpečí pro branku hostí tak znamenaly dvě hlavičky Činčaly a pak bodlo Kopčila. Hosté naopak ve 32. min. po ojedinělém protiútoku dali vedoucí gól O. Machalou. Po přestávce domácí zpřesnili hru a jejich tlak narůstal. M. Dufek trefil břevno a v 77. min. vyrovnal Konrád. Hosté v závěru hrozili z rychlých protiútoků, střela O. Machaly lízala břevno. Rozhodčí Vacula, 250 diváků.
Boršice: Remeš - A. Brzica, Vašek, Martinec, Hromada, Kopčil, Mikulčík, Kuzma, Konrád, Činčala, M. Dufek. Střídali: Vlček,
Hluk: Motyčka - Zelinka, Kachlík, A. Machala, J. Machala, Masařík, Tinka, O. Machala, Minařík, Hrdina, M. Zalubil. Střídali: Hanák
Vel. Karlovice - Uh. Brod 1:0 (0:0)
Od první minuty chtěli Karlovjané potvrdit výbornou jarní fazonu a na soupeře doslova vletěli. Hosté se probudili po čtvrthodině a hned zahrozili. Domácí obrana ale stačila míč uklidit do bezpečí. Ve 25. minutě se vyznamenal gólman Sváček, když ze šibenice vytáhl dělovku F. Hruboše. O deset minut později si to oba aktéři zopakovali - Sváček si tentokrát poradil s Hrubošovou hlavičkou. Druhý poločas byl pro diváka pohlednější, mužstva byla aktivnější. Brod měl největší šanci v 70. minutě, kdy Galuška uviděl brankáře Sváčka daleko na výletě a lobem z poloviny hřiště jej hodně postrašil. Zápas spěl k remízovému konci, ale pro domácí přišla v 89. minutě třešnička na dort. Škrobák rozehrál rohový kop a Davídek vyvolal v domácím táboře bouři radosti - 1:0. To již hosté hráli bez vyloučeného F. Hruboše. Rozhodčí Mejzlík, ČK: F. Hruboš (UB), 250 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek, Píštěk (77. Popelka), David, Solařík, Uherek, Zemánek, Galuška, Dvořák, Dolina, Nevařil (86. D. Hruboš), F. Hruboš.
Dol. Němčí - Slušovice 2:1 (1:0)
Už v 9. min. trefil hostující břevno T. Kadlček, branka padla o deset minut později, autorem byl Zimčík. Hra byla v poli vyrovnaná, ale domácí byli odvážnější před šestnáctkou a dvě dobré šance k navýšení měl T. Stojaspal, nejdříve nebezpečně vystřelil a pak se ze strany řítil na golmana hostí, ale jeho technická střela skončila vedle. Do druhé půle lépe vstoupili hosté a ve 48. min. vyrovnali Šimkem. Hra se vyrovnala, ale domácím se dvakrát podařilo trefit břevno Šmehlíkem a Cmolem. Vítězný gól dal v 79. min. T. Stojaspal. Rozhodčí Chlevišťan, 120 diváků.
Dol. Němčí: Hájek - Grabec, Šmehlík, Kadlček L., Zimčík, Krchňáček P., Kadlček T., Pochylý, Stojaspal T., Cmol, Krchňáček M. Střídali: Tinka, Jančář
Vsetín - Bystřice p/H. 1:0 (0:0), Kateřinice - Provodov 0:0, 1.Valašský FC - Holešov 2:1 (1:1), Morkovice - Val. Meziříčí B 2:0 (1:0), Luhačovice - Vigantice 3:1 (1:0)