Hluk začal vítězně

Hluk Sport 22 / 03 / 2010

Na startu jarní části krajského přeboru fotbalisté Hluku nezaváhali a vezou si tři body ze Slušovic. Souboj Ostrožské Nové Vsi ve Velkých Karlovicích byl odložen.
Slušovice - Hluk 0:1
V úvodních minutách byli aktivnější hosté, k úspěšnému zakončení akcí se však nedostali, neboť Slušovičtí dobře bránili i za cenu faulů. Po přestávce byla hra už zajímavější, v 56. min. se do dobré šance dostal O. Machala, ale brankář Juřík míč vyrazil na roh. O výsledku nakonec rozhodla 66. minuta, ve které domácí obránce Gregor udělal hrubku, kterou Rybnikář potrestal. Oba celky dohrávaly utkání jen v deseti, v 80. min. musel pod sprchy autor vítězné branky Rybnikář, o pět minut později jej následoval domácí Foltýn. Rozhodčí Bělunek. 90 diváků
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J, Dufka, Zalubil, Rybnikář, Machala O., Ježek, Hlaváček, Minařík, Radoch, střídali: Miroš, Jurásek
Nedašov - Spytihněv 2:2 (0:1), Luhačovice - Bystřice p/H. 0:2 (0:1), Chropyně - Provodov 2:2 (0:1), FC Vsetín - Kateřince 2:1 (1:1), 1. Valašský FC - Holešov 0:0, Morkovice - Vigantice 1:2 (0:0).