Branky: 7., 57. Velecký J., 58. Popelka P. - 43. Zedek J., 65. Kubíček P.
ŽK: 80. Mahdalíček P. - 24. Širůčka M., 77. Vyorálek D.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Pavel Šupina (laik), Volodymyr Korolovych.
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Suchánek P., Ryšávka F., Mahdalík J., Mahdalíček P., Horňák L., Guryča R., Gorčík L., Durďák V. (55. Polanský L.), Dalajka M. (17. Popelka P., 86. Mahdalíček J.). Trenér: Břetislav Polanský.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Širůčka M. (46. Kubíček P.), Prekop D., Mrva M., Janků A., Bída L., Andrýsek M., Slavík M. Trenér: Ladislav Kieryk.
Domácí začali výborně, Jiří Velecký si v 7. minutě bravúrně pohrál s obranou, obešel tři hráče a nekompromisně zavěsil pod břevno. Ve 43. minutě hostující Zbořil nádherně nacentroval do šestnáctky, Popelka vyrazil jen do hostujícího hráče, od něhož se míč odrazil do domácí branky - 1:1. V 57. minutě domácí rozehrávali rohový kop a kanonýr Jiří Velecký opět hlavou zavěsil nekompromisně k tyčce - 2:1. Hosté se z gólu nestihli ještě vzpamatovat a hned z rozehry nacentroval Velecký nádherně na malé vápno a střídající Popelka zvýšil střelou do prázdné branky - 3:1. Hosté po této brance zvýšili obrátky a snažili se s výsledkem něco udělat, což se jim podařilo v 65. minutě šťastnou brankou, kdy se gólmanovi odrazila střela od zad do branky. Hosté se snažili ještě o vyrovnání, ale domácí se pozornou obranou a aktivní hrou zasloužili o vítězství.
Nejlepší hráči: Jiří Velecký - Jakub Zedek

Drslavice - Polešovice 6:2 (6:1)

Branky: 20., 36. Orlovský M., 2. vlastní, 33. (p) Přecechtěl P. ml., 44. Vidrman T., 45. Mikulinec R. - 26., 60. (p) Běhávka J.
ŽK: 88. Orlovský M. - 28. Svoboda O. , 65. Omelka M., 65. Kordula T.
Diváci: 56.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Tomáš Tureček, Josef Šrámek (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T. (68. Ševčík P.), Vacula P. (46. Věrný R.), Šobáň J. (72. Šrámek M.), Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O. , Omelka M., Lanžhotský A. (36. Tringela J.), Kordula T., Dvouletý L. (46. Andrýsek J.), Černoch M., Březina T., Bernatík R. (25. Březina P.), Běhávka J., Náplava P. Trenér: Jakub Pavela.
Na úvodní gól nemuseli diváci dlouho čekat, po rohovém kopu drslavického Přecechtěla neomylně zavěsil do vlastní brány Bernatík. Ve 20. minutě po pěkné kombinační akci zvyšoval Orlovský, který už před tím nastřelil břevno a efektními nůžkami jen těsně minul hostující bránu. Ve 32. minutě byl jeden z domácích faulován v pokutovém území a Přecechtěl zvyšoval na 3:1, když před tím po pěkné kombinační akci hostí vstřelil první branku Běhávka. Další gól padl ve 36. minutě, kdy opět skóroval Orlovský. Ve 44. minutě vstřelil pátou branku domácích Vidrman a ve 45. minutě zvyšoval na 6:1 Mikulinec. Druhá půle začala přeskupením obraných řad hostů, což se projevilo i na konečném výsledku. V 60. minutě kopali penaltu polešovičtí a Běhávka přidal svůj druhý gól. Vzápětí měli stejnou možnost i domácí, ale Přecechtěl svoji druhou branku z penalty nepřidal.
Nejlepší hráči: Martin Orlovský - Jiří Běhávka

Hluk B - Nezdenice 3:6 (1:4)
Branky: 25. Bachánek O., 66. Hanák R., 71. (p) Dohnal J. - 3., 10., 33. Skočovský D., 12. Valter L., 88. Mlček T., 90. Šašinka O.
ŽK: 86. Dufka J. - 49. Kociňák J., 52. Malaska T., 74. Skočovský D., 86. Valter L.
Rozhodčí: Patrik Blažek (7,7) - Monika Blažková (8,0), Josef Říha (laik). Delegát utkání: František Chaloupka.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Tinka Z., Tinka T., Loutocký E. (46. Straka J.), Hrdina I. (46. Dohnal J.), Horák T., Hanák R., Gál T., Dufka J., Bachánek O. Trenér: Vlastimil Marek.
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (90. Vaculín F.), Skočovský D. (89. Strouhal P.), Mlček T., Mikliš M., Krčma L. (46. Michalec R.), Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valter.
Hned v úvodu utkání domácí začali aktivně, ale neproměnili dvě příležitosti. Naopak hosté hned z prvního útoku vstřelili vedoucí branku Skočovským. V 10. minutě po rychlém brejku Skočovský zvýšil na 0:2. Na 0:3 upravil skóre krásnou střelou ze třiceti merů Valter. Ve 25. minutě Bachánek snížil na 1:3. Po rohovém kopu Skočovský završil hattrick a zvýšil na 1:4. V 66. minutě Hanák změnil stav na 2:4. O pět minut později vstřelil Dohnal kontaktní branku z pokutového kopu - 3:4. V závěru utkání se do listiny střelců zapsali ještě Mlček a Šašinka, kteří upravili na konečných 3:6.
Nejlepší hráči: Jan Dohnal - Dušan Skočovský

Kostelany n. M. - Břestek 2:3 (2:3)
Branky: 18. Vávra V., 42. Dvouletý R. - 37. Čagánek P., 40. Kříž Jaromír, 42. Zámečník M.
ŽK: 57. Marek D., 72. Mikulčík P. - 21. Lahola I., 70. Zámečník M., 73. Čagánek P., 87. Stuchlík J.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Dalibor Hanák, Josef Rychlík (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Šimík D., Mojžíš J., Mojžíš J., Mikulčík P. (80. Facalka R.), Marek D., Chmelař D., Horký L., Dvouletý R., Dvouletý J. (46. Bureš P.). Trenér: Martin Vávra.
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Zámečník M. (90. Sonntag P.), Plevák L., Martinák R., Lahola I., Kříž J., Kříž J., Frühauf R. (86. Stuchlík J.), Dvořáček R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
V 18. minutě po krásné střele otevřel skóre Vojtěch Vávra. Od té doby přestali domácí úplně hrát a přenechali iniciativu hostujícím, kteří toho začali využívat. Jejich snaha se vyplatila ve 37. minutě, kdy vyrovnal Petr Čagánek na 1:1. Od té doby hrálo na hřišti pouze jedno mužstvo,a to hostů, kteří ve 40. minutě otočili skóre na 1:2, kdy Jaromír Kříž téměř z nulového úhlu prostřelil domácího gólmana. Ve 42. minutě zvýšil na 1:3 hostující útočník Michal Zámečník. Hned po rozehrávce se dostali domácí do rychlého brejku, kdy centrovaný míč pod sebe sklepával Julius Mojžíš a Roman Dvouletý snižoval na 2:3 střelou do prázdné branky. Za tohoto stavu se šlo do kabin, a tak skončil i celý zápas.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Pavel Zelinka

Kunovice - Kudlovice 6:0 (2:0)
Branky: 82., 87. Střelec T., 7. Brim O., 11. Škrášek D., 54. Šebák O., 85. Polášek R.
ŽK: 30. Černý L., 80. Brim O. - 50. Škarek L.
Diváci: 158.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Fišera, Pavel Škrabal.
Kunovice: Noha J. - Škrášek D. (46. Krček L.), Šimek P. (66. Lahodný J.), Šebák O., Střelec T., Sklenář J., Petřek V., David T. (75. Polášek R.), Černý L., Brim O., Baný J. Trenér: Dušan Klvaňa.
Kudlovice: Grebeníček J. - Vaculík M., Mikulík L. (78. Ježek P. st.), Kraváček L., Klajn P., Hruška M., Grebeníček O., Bohun P., Bělíček K., Straka P., Škarek L. Trenér: Petr Ježek.
Domácí začali náporem se snahou utkání co nejdříve rozhodnout. To se jim povedlo už v 7. minutě, kdy po rohovém kopu usměrnil míč do brány Ondřej Brim. O čtyři minuty později ztratili hosté při rozehrávce míč a domácí po krásné kombinaci dopravili Škráškem míč do zcela opuštěné brány - 2:0. Ve druhé půli opět po rohovém kopu tečoval k pravé tyči Šebák -  3:0. Kunovičtí hráči se rychlou kombinací dostávali do přečíslení a čtyřikrát šli sami na bránu, třikrát je ovšem vychytal gólman Grebeníček, po čtvrté v 85. minutě kapituloval. Závěrečný nápor přinesl domácím ještě tři branky, které dokreslily obraz celého utkání. Asistenti rozhodčího domácím ještě dva góly pro ofsajdové postavení neuznali.
Nejlepší hráči: Tomáš Střelec - Jakub Grebeníček

Vlčnov - Šumice 0:1 (0:0)
Branky: 64. Durďa Michal
ŽK: 35. Koníček J., 78. Hlahůlek M., 85. Bída I. - 19. Durďa Michal, 30. Kelíšek M., 59. Pilka I.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Roman Bednář, Tomáš Mlček.
Vlčnov: Janča M. - Velecký J., Miroš J., Mikulec M., Mikulec K., Koníček J., Kameník J., Hlahůlek M., Fibichr J., Bída I., Čemek P. Trenér: Vít Bělohlávek.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Žampach J., Tlach J. (43. Juřeník M.), Pilka S. (76. Kudela R.), Pilka I., Machala P., Kunovský R., Kelíšek M. (90. Valášek P.), Kandrnál M., Durďa M.
Trenér: Josef Janíček.
Domácí Vlčnov kopal už v 2. minutě přímý kop, k odraženému míči se dostal Ivo Bída, ale z malého vápna minul. Od té chvíle se hra první půle vyrovnala a odvíjela ve středu hřiště. Ve druhém poločase vedoucí celek okresního přeboru od prvních minut zatlačil hosty ze Šumic. V 56. minutě Michal Mikulec hlavou těsně minul a o minutu pozděj Josef Koníček zamířil hlavou těsně vedle branky. Zkušeným hostům se vyčkávací taktika vydařila. V 64. minutě z ojedinělého útoku dostali míč před šestnáctku, k míči se dostal Michal Durďa a krásnou střelou poslal svůj tým do vedení na 0:1. Konec utkání se dohrával v nervóznější atmosféře ze strany domácích.
Nejlepší hráči: Jan Kameník - Michal Durďa