Hluku vládli domácí

Hluk Sport 28 / 12 / 2009

Vítězstvím fotbalistů Hluku A skončil každoroční Štěpánský turnaj v hlucké sportovní hale. „Áčko“ ve finále přejelo staré pány Hluku 5:1.
Pod hluckou tvrzí si dala dostaveníčko šestice týmů, kromě tří domácích se představila také Meruňka, Dolní boj a Pepa boj. Nejlépe si vedli právě hlučtí zástupci, kteří obsadili stupně vítězů. Béčko dosáhlo na bronz a o vítězství si to rozdalo áčko se starými pány. Nakonec se těšili ti mladší, kteří nasázeli vysloužilým kolegům pět branek, zatímco dostali jen jednu. „Atmosféra byla skvělá. Vše se obešlo bez zranění a třešničkou na dortu bylo zakončení se zabíjačkou,“ usmívá se sekretář Martin Dostál. Pořadí: 1. Hluk A, 2. Staří páni Hluk, 3. Hluk B, 4. Meruňka, 5. Dolní boj, 6. Pepa boj.