Branky: 36., 90. Belant L., 40., 60. Zvonek J., 88. Pindryč R.
ŽK: 27. Pospíšil P., 56. Pindryč R. (Částkov). Diváci: 55.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - David Večeřa , Robert Kaňovský (laik).
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Šindler M., Řezníček R., Pospíšil P., Pindryč R., Martinec P., Kameník J. (80. Vlčnovský J.), Hejda M., Haveta P., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Popovice: Tetera T. - Viktora R., Šácha P., Prajza M. (68. Hladný T.), Omelka J., Mimránek L., Mikulčík R., Mikulčík L., Michelfeit V., Kadlčík J., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Do prvního poločasu nastoupili aktivněji hosté, měli daleko více ze hry, drželi míč a útočili na bránu soupeře. Ve 36. minutě fauloval v pokutovém území Prajza a Belant neomylně proměnil pokutový kop. O čtyři minuty později zahrával přímý kop Zvonek a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Hra ve druhém poločase byla už vyrovnanější, ale hosté se dostávali jen před pokutové území. Zato domácím opět stačilo v 60. minutě se postavit k příménu kopu a z kopačky Zvonka zvýšit na 3:0. V závěru už hosté vypustili úplně a během dvou posledních minut dostali dvě branky. V 88. minutě utekl sám Pindryč a o dvě minuty stejná situace a zakončení Belanta.
Nejlepší hráči: Radim Novotný - Lukáš Mimránek

Huštěnovice - Mařatice 4:0 (1:0)

Branky: 19. Silný F., 68. Zlámalík R., 75. Petrželka J., 90. Zambal J.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Pavel Čechmánek (laik), Dalibor Jirásek (laik).
Huštěnovice: Vaverka A. - Zlámalík R., Tománek D., Straka P., Silný J., Silný F., Puškáč L. (82. Melichárek J.), Petrželka J., Čevora Z. (72. Zambal J.), Černý P., Adamík O.
Trenér: neuveden.
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Širůčka M., Mrva M., Kuchař R., Jurčík D., Janků A., Horák Z., Foltýnek J. (80. Matoušek O.), Bída L.
Začátek utkání probíhal za nefotbalového počasí. Když už se podařila kloudná akce, byla ve prospěch hostí, kteří měli více ze hry, ale do vedení šli v 19. minutě domácí po obrovské hrubce hostující obrany, kdy se Silný ocitl sám před Kuriálem a nezaváhal. Na konci poločasu Mařatice nastřelily tyč. Ve druhé půli hosté začali kupit chybu za chybou, čehož domácí využili a začali trestat. V 68. minutě zvyšoval na 2:0 Zlámalík střelou k levé tyči. O sedm minut později po hrubce utekl všem Petrželka a zvýšil na 3:0. Gólovou tečku za utkáním udělal v 90. minutě hlavou střídající Zambal a stanovil konečný výsledek.
Nejlepší hráči: František Silný - Roman Kuriál

Kostelany n. M. - Traplice 4:0 (0:0)
Branky: 54., 76. Mojžíš Ju., 71. Plevák L., 72. Vávra A.
Diváci: 45.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Libor Procházka (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra A. (76. Zelinka L.), Šimík D. (85. Procházka L.), Plevák L., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Chmelař D., Horký L., Frühauf P. (68. Ventrča J.), Facalka R., Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
Traplice: Skopal M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (56. Blecha L. ml.), Štefka P., Škrabal P., Michalec T., Kolínský T. (81. Kotyza R.), Dostál D., Čevela O. (75. Novák M.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Začátek utkání nepřinesl mnoho zajímavých situací, až ve 30. minutě se hosté prezentovali střelou do břevna. V poslední minutě první půle zahrávali domácí roh, z něhož ale po skrumáži branku dát nedokázali. Skóre se začalo měnit ve druhé půli a to v 54. minutě dal úvodní branku zápasu Julius Mojžíš ve spolupráci s Vávrou. V 71. minutě se po rohu nejlépe zorientoval Lubor Plevák a dal na 2:0. Minutu na to přehodil vybíhajícího golmana Vávra z hranice velkého vápna, 3:0. Poslední branka padla v 76. minutě, Julius Mojžíš krásně zahrál volný přímý kop, 4:0.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Václav Trávníček

Košíky - Babice 2:2 (2:1)
Branky: 28., 41. Večeřa M. - 14., 66. Bělíček K.
ŽK: 87. Poháněl J. - 72. Bělíček K. Diváci: 80.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Tomáš Svoboda, Petr Mařák (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl J., Ovsík J., Kočvara R. (59. Vojtek P.), Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z. (79. Němeček L.).
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Babice: Pól R. - Maňásek Z., Litoš F., Lahola M. (46. Liška J.), Chybík R., Horsák D., Horsák A., Horníček K., Forro M., Býček L., Bělíček K.
Utkání začalo ve svižném tempu, hosté byli po celý poločas lepším mužstvem a ujali se vedení ve 14. minutě střelou Bělíčka z hranice pokutového území po teči domácího obránce. Ve 28. minutě domácí po rychlém protiútoku, kdy postupoval na Póla Kočvara, gólman míč vyrazil, ale dobíhající Večeřa pohotovou střelou srovnal na 1:1. I nadále hosté přehrávali domácí, do vedení šli ovšem domácí ve 41. minutě, kdy se opět nádhernou střelou trefil Večeřa. I ve druhé půli se hosté více tlačili do útoku a to se jim vyplatilo v 66. minutě, kdy opět Bělíček střelou vyrovnal na konečných 2:2.
Nejlepší hráči: Martin Večeřa - Karel Bělíček

Polešovice - Kněžpole 3:1 (2:1)
Branky: 7. Černoch M., 43. Svoboda O., 53. Korvas R. - 6. Kučera M.
ŽK: 73. Stašek J. - 21. Kučera M., 70. Vyorálek J.  ČK: 58. Palčík R. (Kněžpole)  Diváci: 56.
Rozhodčí: Martin Fišera - Jan Houdek, Michal Rychlík.
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Stašek O., Stašek J., Martykán M., Mangl R., Korvas R., Hrabala J., Černoch M., Bernatík T. (82. Tringela J.), Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Kněžpole: Vyorálek J. - Remeš V., Palčík R., Otáhal A. (46. Maršálek A.), Kučera M., Kozelek M.., Kašný R., Kašný P., Flíbor D., Blaha K., Klinec P. (46. Uherek R.).
Trenér: Radim Palčík.
Prapodivný duel týmů z horní a spodní strany tabulky začali aktivněji hosté, když v 6. minutě Kučerovu střelu z dálky neudržel v náručí Pavela. O minutu později z brejku srovnal domácí Černoch. Domácí stačili před odchodem do kabin zvýšit Svobodou ve 43. minutě na 2:1. Po změně stran zvýšili domácí na 3:1, kdy po centru z levé strany se trefil Korvas. V 58. minutě fauloval hostují Palčík a viděl za to červenou kartu. I přestože hosté dohrávali v deseti, tak se již skóre neměnilo.
Nejlepší hráči: Radek Korvas - neuveden

Topolná - Mistřice 4:1 (1:1)
Branky: 26., 48. Foltýn Jan, 81. Hoferek J., 90. Foltýn P. - 37. Sklenář P.
ŽK: 73. Gabrhelík T. - 19. Bilavčík J., 80. Sklenář P. Diváci: 82.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Cyprian Blaho (laik), Jiří Huňka (laik).
Topolná: Rosík T. - Zelinka D. (86. Stuchlík M.), Vašťák R. (46. Jurčík T.), Válek A., Rozsypálek P., Pavlica A., Hoferek O. (37. Gabrhelík T.), Hoferek J., Foltýn P., Foltýn Jan, Foltýn Jakub (86. Mikulka L.).
Mistřice: Šnajdar M. - Stárek P., Sklenář P., Nesázal P., Huňka M., Hromeček L., Horňák M., Engler I., Červinka M., Bilavčík M., Bilavčík J.
Trenér: Miroslav Šnajdar.
V Topolné se utkaly mužstva z opačných pólů tabulky, ale diváci velký rozdíl neviděli. Domácí si mysleli, že se snad hosté porazí sami. V 15. minutě fauloval domácí Vaščák v pokutovém území soupeře, penaltu však gólman Šnajdar neproměnil. První branku dali domácí ve 26. minutě, to se trefil Jan Foltýn. Ve 37. minutě se hosté dočkali vyrovnání, hlavou se trefil Sklenář. Ve druhém poločase se hned v jeho úvodu trefil opět Jan Foltýn, poté se hra opět upadla do průměrného, až podprůměrného výkonu. Topolná se nakonec přeci jenom dočkala. V 81. minutě Jaroslav Hoferek upravil na 3:1 a v samotném závěru uzavřel na konečných 4:1 Petr Foltýn.
Nejlepší hráči: Adam Válek - Jakub Bilavčík