Hoferci zajistili čtyřmi góly Topolné tři body

Polešovice - Bílovice 2:4 (2:1)
Branky: 11. (p), 26. Březina P. - 37., 63. (p), 86. Sedlář J., 70. Zlatý I.
ŽK: 22. Svoboda O., 36. Březina P. - 10. Hanáček L., 35. Bernatík P., 80. Sedlář J.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Jaroslav Bednařík (laik), Martin Slavík (laik).
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O. (65. Hasoň J.), Martykán M., Kubiš M., Korvas R., Kordula T., Dvouletý L., Březina P., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Bílovice: Hanáček L. - Zlatý I., Zlámal Z., Urbánek P. (46. Čechmánek O.), Sedlář J., Kováč P., Hlaváček P., Gajdošík E., Dostálek A. (68. Vyorálek J.), Bernatík P.
Trenér: Pavol Hyža.
V souboji o čelo tabulky začali lépe kombinačně hosté a domácí se spoléhali na brejky. V 10. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu, brankař ale dokázal pokutový kop vyrazit na tyč a při následné dorážce došlo k faulu na domácího hráče a následoval druhý pokutový kop, který domácí již proměnili. Ve 26. minutě domácí zvýšili na - 2:0. Vypadalo to, že je rozhodnuto. Ve 41. minutě si Sedlář potáhl míč do středu hřiště a střelou ze dvaceti metrů vsítil kontaktní gól. Ve 2. poločase se projevila herní převaha hostí a díky Sedlářovu hattricku otočili výsledek utkání na - 2:4.
Nejlepší hráči: Martin Martykán - Jan Sedlář

Nedakonice B - Mistřice 1:3 (0:1)
Branky: 67. Beránek V. - 19., 63. Horňák M., 87. Vávra A.
ŽK: 68. Bouřa P. - 15. Huňka M., 35. Sedláček P., 75. Horňák M.
Diváci: 36.
Rozhodčí: Radek Sedlář - Jaroslav Andrýsek (laik), Pavel Sklenář (laik).
Nedakonice B: Štefaník R. - Stanko J. (36. Bouřa P.), Sedlařík R., Rokyta M., Maurer P., Mařák O., Mareček P., Lukašík D., Dvouletý D., Beránek V., Andrýsek M.
Trenér: Jan Ondra.
Mistřice: Vyorálek J. - Vávra A., Sedláček P., Lapčík V., Krupa J., Huňka M., Horňák M., Engler I. (87. Večeřa L.), Červinka M., Blaha J., Bilavčík M.
Trenér: Jaromír Vašek.
Hosté se do domácích od úvodních minut zakousli a dostali je pod tlak, ale žádné výrazné šance si nevytvořili. Veškeré střely směřovaly mimo tyče. Až z nenápadné akce v 19. minutě skóroval Martin Horňák. Celý první poločas se odehrával ve středu hřiště a obrany nepouštěly útočníky do žádných akcí. Ve druhé půli se domácí osmělili a vytvořili si několik standardních situací, ale paradoxně po jedné z nich založili hosté rychlý protiútok a opět Horňák zvýšil na 0:2. Domácí se stále snažili o vstřelení branky. To se jim podařilo v 67. minutě Beránkem, který výstavní střelou k levé tyči nedal gólmanovi šanci 1:2. I poté domácí stále tlačili. Hosté si ale vítězství už vzít nenechali a po chybě obrany upravil v 87. minutě Aleš Vávra na 1:3.
Nejlepší hráči: Vladimír Beránek - Martin Horňák

Kněžpole - Kostelany n. M. 3:2 (0:2)
Branky: 46. Brázdil O., 84. Palčík R., 89. Blaha K. - 23. Dvouletý J., 44. Mojžíš Ju.
ŽK: 50. Hruboš P., 85. Štefka P. (Kněžpole).
Diváci: 110.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Jaroslav Vávra (laik), Ladislav Lapčík (laik).
Kněžpole: Hančík F. - Večeřa M. (90. Mazůrek A.), Štefka P., Remeš V., Palčík R., Otáhal D. (58. Blaha K.), Hruboš P., Hruboš L., Hančík D. (90. Ižo F.), Brázdil O., Janík V. (57. Flíbor D.).
Trenér: Martin Haša.
Kostelany n. M.: Hrabec V. - Ventrča J., Vávra M., Plevák L., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Horký L., Frühauf R. (74. Dvouletý R.), Facalka R., Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
V Kněžpoli se hrálo ve svižném tempu, kdy se obě mužstva snažila tlačit dopředu. Postupem času přebírali inciativu domácí, kteří si vytvořili i několik slibných šancí. Za zmínku stojí příležitost Hruboše ze 3. minuty, nebo následně v 11. minutě trestný kop. Ve 23. minutě se hosté dočkali branky, kterou vstřelil Jakub Dvouletý. Následné vedení hostů potvrdil ve 44. minutě Julius Mojžíš. Hned v úvodu druhé půle domácí Brázdilem snížili. V 50. minutě byl na hranici velkého vápna faulován hostující hráč a následný nebezpečný přímý kop zneškodnil domácí gólman. Kněžpolským se podařilo vyrovnat z tretného kopu Palčíkem v 84. minutě. Dokonalý obrat se domácím podařil v 80. minutě, kdy vítězný gól vstřelil Blaha.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Vít Hrabec

Jankovice - Topolná 3:4 (2:2)
Branky: 20., 53. Brázdil R., 18. Němec K. - 11., 86. Hoferek J., 26., 46. Hoferek O.
ŽK: 39. Zapletal M., 63. Brázdil R. - 31. Pavlica A., 55. Hoferek P.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Jan Houdek - Zdeněk Grossert (laik), Blaho Cyprián (laik).
Jankovice: Kutálek R. - Zapletal M., Silný Z., Němec K. (77. Vlček D.), Matoušek M., Maňásek Z., Mach A., Kučík R. (31. Dostál D.), Grossert Z., Brázdil R., Bartoň J.
Trenér: Vlastimil Pól.
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A. (46. Mikulka M.), Pavlica A., Mráz D., Huňka T., Hoferek P., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T. (81. Rozsypálek P.), Foltýn P.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Od začátku viděli diváci fotbal s velkým množství šancí. V 11. minutě, po závaru před domácí brankou, se podařilo Jaroslavu Hoferkovi skórovat po rohovém kopu hlavou - 0:1. Domácí neváhali a hned v 18. minutě odpověděli, kdy do prázdné branky střílel Němec. Domácí strhli vedení na svou stranu ve 20. minutě, kdy se po centru z pravé strany prosadil Brázdil - 2:1. Nedlouho na to ve 26. minutě předvedl krásné sólo Ondřej Hoferek a zakončil jej k levé tyčce. Ve 46. minutě opět strhl vedení na hostující stranu Ondřej Hoferek, který se dokázal prosadit dalekonosnou střelou - 2:3. Za domácí v 53. minutě po kombinační akci skóroval Brázdil a festival šancí a brankových příležitostí nadále nekončil. Když už se zdálo, že se obě mužstva rozejdou smírem, dokázal Jaroslav Hoferek překonat domácího brankaře. Domácí vrhli veškeré síly do útoku, nicméně jejich snaha už gól nepřinesla.
Nejlepší hráči: Radim Brázdil - Jaroslav Hoferek

Huštěnovice - Uh. Ostroh A 4:1 (3:1)
Branky: 14. Petrželka J., 17. Puškáč L., 27. Střítecký M., 67. Umlauf M. - 34. Smějsa V.
ŽK: 28. Hruboš Z., 56. Puškáč L., 72. Kulhavý D. - 28. Kovařík M., 69. Uřičář J.
ČK: 84. Pavlas Z. (Uh. Ostroh A).
Diváci: 42.
Rozhodčí: Ondřej Piža - Pavel Čechmánek (laik), Rostislav Zlámalík (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný J., Puškáč L. (78. Řehůřek J.), Petrželka J., Malenovský P. (86. Vašíčka M.), Hruboš Z. (57. Kanyza P.), Černý P., Adamík O.
Trenér: Karel Světnička.
Uh. Ostroh: Konečný M. - Uřičář J., Šišpera F. (68. Žák O.), Smějsa V., Procházka Z., Pavlas Z., Mrkva T., Mozga S. (22. Šimčík D.), Lopata M., Kovařík M. (79. Blažek J.), Hlůšek Š.
Trenér: Luděk Jurčeka.
První poločas začali lépe domácí, kteří v rychlém sledu dali 3 branky. Skóre otevřel ve 14. minutě Petrželka, který unikl svým pronásledovatelům a přesnou střelou překonal brankáře. O 3 minuty později po centru do pokutového území se ve skrumáži nejlépe zorientoval Puškáč a přesnou střelou zvýšil na 2:0. Ve 27. minutě zužitkoval přesně mířený kop z rohu Střítecký a upravil na 3:0. Hosté se snažili o zdramatizování zápasu, což se jim povedlo ve 34. minutě zásluhou Smějsy, který se dostal k míči v pokutovém území, rychlou kličkou si přehodil míč na druhou nohu a míč poslal do brány. Hosté mohli přidat další gól ve 43. minutě, kdy kopali pokutový kop, ale domácí gólman míč chytil. Poslední gól padl v 67. minutě, kdy na konečných 4:1 upravil Umlauf.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Štěpán Hlůšek

Částkov - Vážany 4:4 (1:2)
Branky: 66., 82. Belant L., 13. (p) Hejda M., 48. Haveta P. - 18., 60. Pavlíček M., 16. Gottwald J., 65. Sklenka D.
ŽK: 50. Kubíček P., 57. Trunkat D. - 13. Bernatík T., 24. Janík Z., 27., 90. Bilík M., 63. Šoustek O.
ČK: 90. Bilík M. (Vážany).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Ladislav Kubíček (laik), Teodor Schottl (laik).
Částkov: Sehnálek J. - Trunkat D., Řezníček J., Pospíšil P., Malina P. (64. Vyoral M.), Kubíček P., Chmela J., Hejda M., Haveta P., Flekač J., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Vážany: Šoustek O. - Sklenka D., Pavlíček M., Panasko K. (56. Hlaváček M.), Měšťánek R. (87. Jordán L.), Janík Z., Janík M., Gottwald J., Bilík M., Bernatík T.
Trenér: Milan Soustružník.
V nervózním utkání se domácí ujali vedení ve 13. minutě z pokutového kopu za stažení soupeře. Hosty to spíše nabudilo a v 16. minutě vyrovnali utěšenou střelou Gottwalda do šibenice. Již za dvě minuty přidali další branku, když míč vyražený brankářem dorazil do branky Pavlíček hlavou. Ve 48. minutě unikl po levém křídle Haveta a s přehledem vyrovnal. V 60. minutě se hosté ujali vedení, kdy Pavlíček dorazil míč od brankáře na 2:3. V 65. minutě to již bylo o dvě branky, když přímý kop proměnil Sklenka a upravil na 2:4. Domácí se snažili a snížili na 3:4 a v 82. minutě dokonce vyrovnali. Obě tyto braky vsítil Belant po chybách brankáře hostů. Remíza byla pro obě mužstva zasloužená.
Nejlepší hráči: Lukáš Belant - Marek Pavlíček