Holásek vyhrál o vlásek

Holásek vyhrál o vlásek
Foto: DDK  /  Šampion Rudolf Holásek z Uherského Hradiště.
Slovácko Sport 21 / 05 / 2024

Dalším čtrnáctibodovým borcem se stal vítěz devátého kola Rudolf Holásek z Uherského Hradiště, na kterého v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč. Za něj si v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

14 R. Holásek (UH).
13 M. Šurmánek (Jarošov), K. Garžík (UH).
12 V. Hruboš (Břestek), J. Doležal (UH), L. Kalina (UB), K. Blaha (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jarošov), M. Jančová (Dolní Němčí), V. Remeš (Kněžpole), J. Procházka (Tupesy).
11 J. Schneider (UH).
10 M. Jakšík (Nedachlebice), V. Remeš (Kněžpole), J. Šurmánek (UH), Z. Mahdalík (Korytná), V. Marášek (Nedachlebice), P. Ševčík (UB), M. Smělík (Kudlovice), L. Fiala (UH), J. Hřib (Šumice), A. Kolaja (Svárov), L. Hanáček (UB), V. Popelka (Strání).
9 F. Rýc (Svárov), L. Lekeš (Bánov), A. Krpal (Stříbrnice), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Dvořáček (Huštěnovice), A. Janošek (Kudlovice), M. Kotásková (UH), D. Adamek (UH), M. Schön (Mistřice).
8 J. Horký (Nedakonice), J. Medek (Topolná), R. Marčík (Dol. Němčí), I. Kučík (Jankovice), F. Kozelek (Topolná), L. Kocábová (Nedachlebice), L. Kalinová (UB), Z. Rýc (Svárov), J. Ježková (Dolní Němčí), J. Mazůrek (Kunovice), V. Kadlčíková (Popovice), H. Janíková (Strání), S. Soukup (Nedachlebice), V. Volčík (UH).
7 Š. Kret (Dolní Němčí), D. Marášek (Nedachlebice), J. Matulka (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Bartošík (UH), P. Večeřa (UH), J. Čech (UH), A. Bánovský (Kněžpole), M. Doležalová (UH), M. Kundera (STM).
6 M. Martykán (UH).
5 A. Trávníčková (Traplice), F. Piňos (Hluk).
4 L. Bartoňová (Buchlovice), O. Lekeš (Babice).
1 P. Horký (Polešovice).

Bodový stav soutěžících po devátém kole

79 J. Doležal (UH), A. Pauřík (Kněžpole).
78 J. Medek (Topolná).
75 M. Rozsypálek (Jarošov).
74 M. Kotásková (UH), I. Kučík (Jankovice).
73 J. Horký (Nedakonice), A. Kolaja (Svárov).
71 L. Kalinová (UB), V. Hruboš (Břestek), K. Garžík (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
70 J. Hřib (Šumice), Z. Mahdalík (Korytná).
69 M. Šurmánek (Jarošov).
67 V. Marášek (Nedachlebice).
66 J. Šurmánek (UH), F. Kozelek (Topolná).
65 Z. Rýc (Svárov), P. Večeřa (UH), J. Procházka (Tupesy), L. Kalina (UB), Z. Bělovský (Kněžpole).
64 V. Remeš (Kněžpole), F. Piňos (Hluk).
62 R. Holásek (UH), L. Kocábová (Nedachlebice).
61 L. Fiala (UH), V. Kadlčíková (Popovice), J. Schneider (UH), P. Ševčík (UB), S. Soukup (Nedachlebice), M. Jakšík (Nedachlebice).
60 A. Krpal (Stříbrnice), M. Doležalová (UH), D. Marášek (Nedachlebice).
59 M. Smělík (Kudlovice).
58 M. Kundera (STM), F. Kocáb (Nedachlebice).
57 F. Rýc (Svárov), J. Matulka (UH), V. Popelka (Strání), M. Schön (Mistřice).
56 M. Dvořáček (Huštěnovice), L. Lekeš (Bánov).
54 V. Volčík (UH).
51 J. Mazůrek (Kunovice), K. Taťák (UH), L. Hanáček (UB).
50 H. Janíková (Strání).
49 J. Čech (UH).
47 M. Bartošík (UH), L. Bartoňová (Buchlovice).
45 M. Jančová (Dolní Němčí).
43 Š. Kret (Dolní Němčí).
42 A. Janošek (Kudlovice), D. Adamek (UH), A. Trávníčková (Traplice).
40 A. Bánovský (Kněžpole).
38 O. Lekeš (Babice).
32 J. Ježková (Dolní Němčí).
29 P. Horký (Polešovice).
23 O. Bláha (Mistřice).
21 V. Remeš (Kněžpole).
18 M. Martykán (UH).
15 R. Marčík (Dol. Němčí), V. Jahoda (Nivnice).
14 T. Doležal (UH).
10 Z. Žiška (Traplice).
7 L. Mitáček (UH).
6 O. Adamík (Huštěnovice), V. Vlk (Jalubí), J. Kazík (Sušice).
4 J. Kníchal (Nedachlebice), J. Hoferek (Nedachlebice).
2 A. Bánovský (Kněžpole), F. Rožnovský (Nedachlebice).

PŘIPOMENUTÍ PRO VÝHERCE: Poukazy mohou přebírat výherci pouze osobně a po předložení dokladu totožnosti. Podmínkou předání je fotografická dokumentace.  

Tagy článku

TOPlist