Holý pálil zpoza půlky

Hluk Sport 20 / 09 / 2019

Florbalisté Spartaku Hluk vykročili do nové sezony Národní ligy pravou nohou.
HLUK - Opava 7:5
Hlučané se na provozní teplotu zahřívali jen pozvolna a první třetinu prohráli 0:1.
Ve druhé části se ale domácí probudili, zatlačili soupeře do hluboké defenzívy a třemi góly během necelých tří minut otočili skóre.
Slezané ještě snížili, ale domácí následně odskočili na 6:2 a vítězství už si pohlídali.
Za zmínku stojí málovídané góly jedenatřicetiletého Jana Holého, který hostujícího brankáře Bezděka překonal dvěma střelami zpoza poloviny hřiště! Vysloužil si tak ocenění nejlepšího hráče Spartaku.
Branky: Janča 3, Holý 2, Cileček, Zatloukal. Třetiny 0:1, 4:1, 3:3.
SPARTAK HLUK: Podškubka - Holý, Vlachopulos, Petlan, Olbert, Janča, P. Krchňáček, Hubáček, Štěrba, Cileček, Jílek, M. Krchňáček, Zatloukal, Tuhý.