Hořkou pilulku ucítí ještě dlouho

Kunovice Sport 26 / 02 / 2015

Házenkářky Kunovic utrpěly pořádný debakl

Ostudnou porážku utrpěly na palubovce zálohy pražské Slavie druholigové házenkářky SHK Kunovice. S kádrem, doplněným o několik posil z interligy, držely krok jen pár minut. Už v sedmé totiž prohrávaly 2:6 a jejich osud se pozvolna naplňoval...
Slavia Praha B - Kunovice 39:20
„Zápas nám vůbec nevyšel, musíme rychle zapomenout,“ posteskl si René Gärtner, který po návratu na trenérskou lavičku polkl první hořkou pilulku. V krku ji však ucítí ještě hodně dlouho.
Jeho výběr od prvních minut tahal za kratší konec, když si vůbec nevěděl rady s rychlostí a dravostí mladých slávistek. „Do karet jim nahrávaly i naše zbytečné ztráty balonu po technických chybách, které běhavé Pražanky trestaly z rychlých brejků. Svůj den neměly ani brankářky, děravá byla i obrana,“ soukal ze sebe Gärtner. Když Kunovjanky v poločase ztrácely 11 branek, těžko hledaly špetku motivace a zápas se vlastně jen dohrával. „Vysoká porážka mě samozřejmě mrzí, ale to se někdy stává. Věřím, že v sobotu proti Havlíčkovu Brodu si napravíme reputaci,“ přeje si lodivod. Sedmičky 2:3. Poločas: 19:8.
KUNOVICE: Pauříková, Tobiášová - Janásová 2, Sklenářová, Romanová 1, Horáková 4/2, Kosinková 2, Kožuchová 6/1, Štěrbová 1, Doležalová, Fleková 4.
1. HC Plzeň    15    0    1    475:347    30
2. Zlín B    13    1    2    486:390    27
3. Kobylisy    10    1    5    413:360    21
4. Slavia B    8    2    5    430:378    18
5. J. Hradec    7    3    6    417:413    17
6. Olomouc B    8    0    7    451:412    16
7. H. Brod    8    0    7    393:388    16