Horněmčané se prostříleli do čela

Slovácko Sport 03 / 09 / 2015

OS B

Orel UB - St. Hrozenkov 2:3 (1:0)
Branky: 36. Jahoda K., 88. (p) Šenkeřík P. - 55., 61. Tuharský J., 58. Lebánek L.
ŽK: 85. Skřivánek V. - 37. Breznický R. Diváci: 32.
Rozhodčí: Pavel Řihák - David Kubiš (laik), Lukáš Juračka (laik).
Orel UB: Kubiš D. - Slovák J., Skřivánek V., Meindlschmid P., Machala R., Keňo F., Josefík O. (67. Šenkeřík P.), Jahoda K., Gureň M., Durďák V., Odstrčil L.
Trenér: neuveden.
St. Hrozenkov: Köszeghy F. - Žmolík L., Tuharský J., Orsák P., Lebánek L., Janíček P., Havier J., Gabrhel P., Duchoň O. (46. Škriečka J.), Breznický R., Breznický P. (46. Kročil J.).
Trenér: Josef Vaculík.
Do první šance se domácí dostali v 6. minutě po rohu, ale míč skončil na břevně. Až ve 36. minutě se v pokutovém území uvolnil domácí Jahoda a otevřel skóre 1:0. Ve 42. minutě domácí podnikli rychlý protiútok, Jahoda šel sám na gólmana, ale svou šanci neproměnil. V 55. minutě si za obranu domácích naběhl Tuharský a srovnal. O tři minuty později hosté udeřili podruhé, když se po rychlém protiútoku prosadil Lebánek. V 61. minutě obešel všechny domácí hráče před pokutovým územím Tuharský a upravil na 1:3. V 80. minutě mohl vedení pojistit Lebánek, ale Kubiše na brankové čáře zastoupil Slovák. V 88. minutě fauloval v pokutovém území Janíček a následnou penaltu proměnil střídající Šenkeřík a stanovil na konečných 2:3.
Nejlepší hráči: Karel Jahoda - Juraj Tuharský

Os. Lhota - Březová 2:0 (1:0)
Branky: 43. Zalubil O., 75. Pešík E. ŽK: 20. Štergenich P., 53. Fantura T., 70. Zalubil O., 90. Pešík E. - 57. Čaňo P., 73. Janků M., 84. Čaňo D. Diváci: 100.
Rozhodčí: Kateřina Součková - Jakub Pindeš, Hanáček Petr (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zalubil O., Štergenich P., Štergenich D. (71. Štergenich J.), Radoch P. (88. Žajdlík M.), Pešík D. (61. Pešík E.), Lučný O. (80. Radoch J.), Krátký E., Horák K., Hanák R., Fantura T. (85. Šimčík M.).
Trenér: Patrik Štergenich.
Březová: Bruštík D. - Trecha J., Ševčík T. (70. Čaňo L.), Pomajbík D., Plášek V., Křeháček M., Janků M., Hanák T. (79. Moravčík D.), Čaňo T. (35. Miškář V.), Čaňo P., Čaňo D. (85. Matějíček P.).
Trenér: Ladislav Kalina.
Již od úvodního hvizdu se obě mužstva snažila o vstřelení vedoucí branky. Dlouho se to nikomu nedařilo, hra se převážně odehrávala mezi šestnáctkami. V 30. minutě zahrával Janků trestný kop, Šicha ovšem chytil. Dvě minuty před půlí se stav měnil poprvé a to zásluhou Zalubila, který hlavou překonal Bruštíka. V 50. minutě střílel Janků vedle. O pět minut později mohl vyrovnat Pomajbík, ale Šicha byl na místě. Rozhodnutí padlo v 75. minutě, když se podařilo Eriku Pešíkovi dát druhou branku domácích. Domácí si zaslouženě nechali tři body doma.
Nejlepší hráči: Zbyněk Šicha - Dušan Bruštík

Žítková - Komňa 2:3 (0:2)
Branky: 63., 70. Janků J. - 14. Kala M., 27. Vaverka I., 89. Varaďa M.
ŽK: 90. Ridoško M. (Komňa). Diváci: 80.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Martin Hargaš (laik), Jiří Šašinka (laik).
Žítková: Beňo T. - Samák A., Pleva L. (55. Krovina Z.), Lebánek M., Krajčovič V. (46. Čejka D.), Janků J., Hrubý M. (86. Gaží P.), Hargaš M., Bulko P., Coník B. (65. Panák M.), Bulejko V.
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I., Varaďa M., Staník M., Sochor L. (63. Prchlík J.), Ridoško M., Pospíšil L., Lisoněk L. (49. Valter P., 80. Urbánek P.), Kala M., Gago J., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Za velkého vedra se na Žítkové hrál velmi dobrý fotbal na obou stranách, ale byli to hosté, kteří se dostali jako první před branku domácích. Ve 14. minutě Kala skoróval na 0:1. Hosté byli fotbalovější a v 27. minutě, kdy domácí obrana zaspala, navyšovali na 0:2 Vaverkou,. Domácí mohli snížit v 39. minutě, kdy Dolina po centru hlavičkoval těsně u brány. Domácí v druhém poločase zabrali, zatačili hosty a v 63. minutě snižovali na 1:2, když Janků dorážkou snížil. Tentýž hráč v 70. minutě vyrovnal na 2:2, kdy hostující obrana špatně odkopla míč. Konec utkání vypadal, že skončí remízou, ale hosté v 89. minutě využili chybu domácích a z rohu dali přes celou branku vítězný gól.
Nejlepší hráči: Petr Bulko - Ladislav Pospíšil

Boršice u Bl. - Strání B 2:1 (1:0)
Branky: 44. Kusenda P., 65. Šimek R. - 61. Tomanec P.
ŽK: 37. Halík M. - 56. Zderčík P., 72. Žajgla T. Diváci: 50.
Rozhodčí: Michal Kubíček - František Motyčka (laik), Martin Grebík (laik).
Boršice u Bl.: Stodolák M. - Šimek R., Ondra P., Nožička J., Kusenda R. (83. Chudík L.), Kusenda P., Jurásek Š. (81. Bilík V.), Huspenina M., Horák Z., Halík M., Doležal R.
Trenér: Vladimír Bilík.
Strání B: Popelka A. - Žajgla T., Zderčík P., Zderčík A., Tóth P., Šidlo V. (46. Tinka P.), Popelka J. (58. Tomanec P.), Motola J. (46. Houšť V.), Janovský M., Janiga V. (68. Haloda J.), Adámek M. (38. Pavluš M.).
Utkání bylo plné nervozity, oba týmy chtěly vyhrát. Vytvářely si na obou stranách šance, které skončily většinou na hranici velkého vápna. V samém závěru prvního poločasu se domácí ujali vedení. Hostům se hned z kraje druhého poločasu podařilo srovnat, ale byli to domácí, kteří v závěru poločasu odskočili o jeden gól a zaslouženě se radovali ze tří bodů.
Nejlepší hráči: Martin Stodolák - Antonín Popelka

Pitín - Přečkovice 6:2 (2:0)
Branky: 56., 62. Vladár J., 18. Trllo Z., 25. vlastní, 49. Voda M., 89. Domorád P. - 72. Bezruč M., 80. (p) Kuchař M. ŽK: 78. Kavka P. - 64. Valíček B. Diváci: 50.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Berčík (laik), Karel Šenkeřík (laik).
Pitín: Salvet L. - Voda M., Vladár J., Trllo Z., Schäffer P., Kozubík J. (77. Kavka P.), Kozubík A., Domorád P., Divila J. (85. Maňas M.), Čuč R., Bureš M. (69. Staněk Š.).
Trenér: David Lukáš.
Přečkovice: Šenkeřík K. - Valíček B., Urbánek J., Šenovský M. (65. Novosád J.), Slánský M., Semela R., Nevěřil J., Kuchař M., Bezruč M. (88. Juránek J.), Kunc J. (61. Hodulík R.), Tureček Z.
Trenér: Pavel Holík.
Domácí začali lépe a v 18. minutě se Trllo dostal k míči a poslal domácí do vedení. Ve 25. minutě zahrával domácí Bureš rohový kop a Nevěřil trefil vlastní síť. I druhou půli začali domácí lépe a ve 49. minutě zvyšoval Voda na 3:0. V 56. minutě utekl po čáře Vladar a překonal Šenkeříka. O šest minut později opět Vladar překonal brankáře hostí. V 72. minutě korigoval první brankou hostí Bezruč nádhernou střelou z velké dálky. V 80. minutě proměnil bezpečně penaltu hostující Kuchař a snížil na 5:2. Poslední slovo měli ale domácí, když minutu před koncem se dostal k míči Domorád a stanovil výsledek utkání na konečných 6:2.
Nejlepší hráči: Pavel Domorád - Martin Bezruč

H. Němčí - Záhorovice 6:0 (2:0)
Branky: 6., 90. Bahula L., 24. Zámečník Ji., 49. Chmelina J., 84. Tureček P., 87. Tureček M.
ŽK: 87. Šust R. (Záhorovice). Diváci: 130.
Rozhodčí: Milan Fury - Martin Tokoš, Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J. (46. Chmelina J.), Pospíšek M., Nuzík P. (56. Bobčík David), Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Cmol M. (71. Tureček P.), Bahula L.
Záhorovice: Šabršula V. - Polanský I., Ondrušek D., Kročil T., Jančář T., Jál J., Grác A., Dvořák P., Denemark J., Kročil T., Šust R.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Jednoznačně se odvíjející utkání začali domácí brankově v 6. minutě, kdy se trefil Bahula. I nadále domácí tlačili a Zámečník ve 24. minutě střelou zvýšil na 2:0. V druhé půli pokračovala převaha domácích, což se projevilo i brankově, nejdříve zvýšil na 3:0 Chmelina ve 49. minutě. V samotném závěru utkání padly ještě tři branky a to do sítě hostí, v 84. minutě skóroval Pavel Tureček, o tři minuty později zvyšoval Marek Tureček a poslední branka utkání padla v 90. minutě, kdy se střelecky prosadil opět Bahula.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Tomáš Jančář