Horněmčané slízli ve Lhotě debakl

Slovácko Sport 14 / 06 / 2018

Částkov - D. Němčí B 4:3 (2:0)
Branky: 16., 77. Šenk P., 45. Hubáček A., 68. Houser M. - 75. Zimčík V., 85. Světinský A., 88. Richtr D. ŽK: 3. Daněk K. (D. Němčí B). Diváci: 67.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Denis Fridrich, Jaroslav Křižka (laik).
Částkov: Andrýsek T. - Šenk P., Pospíšil P., Mikel J., Martinec P., Hubáček L., Hubáček A. (78. Vašek J.), Houser M., Haveta P., Gajdůšek L., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V., Škařupa P., Světinský A., Richtr D., Pěrka D. (76. Talský Jakub), Mahdal A., Kadlček O., Juřenčák J., Daněk K. (66. Loutocký P.), Adamec O. (80. Bršlica Z.).
Trenér: Miroslav Richtr.
Bojovné a rychlé utkání dramatické od začátku až do konce, přítomným divákům se muselo líbit. Až v 16. minutě se ujali vedení, když se trefil Šenk, který využil chyby obránce. Poté se hra vyrovnala, přelévala se ze strany na stranu. Ve 45.minutě upravil na 2:0 Hubáček, který po sérii odrazů míče v pokutovém území doklepl míč do brány. V 68. minutě Částkov zvýšil na 3:0, když Houser dorazil míč po zpětné přihrávce po úniku křídelního útočníka. Hosté kontrovali v 75. minutě Zimčíkem, který proměnil trestný kop z hranice pokutového území. Netrvalo dlouho a domácí zvýšili na 4:1 v 77. minutě Šenkem. V 85. minutě prošel míč podél brankové čáry a zapomenutý Světinský snížil. V 88. minutě Richtr vyslal dělovku a míč i s pomocí tyče skončil v domácí bráně, 4:3. S vypětím všech sil ale domácí těsný náskok ubránili.
Nejlepší hráči: Petr Haveta - David Richtr

Drslavice B - Mařatice 2:2 (0:2)

Branky: 47., 62. Orlovský M. - 5. Sklenář J., 15. Hráček P.
ŽK: 88. Vacula Pa. - 73. Zbořil S. Diváci: 60.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Tibor Kňazeje (laik), Ondřej Vlk (laik).
Drslavice B: Kadlček L. - Vacula Pa., Šrámek P., Šrámek M., Šobáň J. (68. Říha A.), Ševčík P., Stojaspal T. (83. Sedláček K.), Mikulinec D., Flasar B., Duda P., Orlovský M.
Trenér: Tomáš Stojaspal.
Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Zbořil S., Sklenář J., Prekop D., Mařák R., Ježek P., Janků A., Ižo F., Hráček P., Činčala V. (59. Rídl L.).
Trenér: Pavel Strakáč.
Od začátku utkání byli hosté lepším mužstvem, vypracovali si více brankových příležitostí a už v 5. minutě se ujali vedení Sklenářem, 0:1. Hosté nadále pokračovali ve své hře a v 15. minutě Hráčkem zvýšili na 0:2. Domácí se snažili, ale v prvním poločase se jim nedařilo hrát dopředu. Po poločasové přestávce domácí nastoupili jako vyměnění, začali hosty přehrávat a vytvořili si i několik šancí. Ve 47. minutě po přihrávce od Ševčíka Orlovský snížil na 1:2. Domácí se nadále snažili výsledek zkorigovat a to se jim podařilo v 62. minutě, když Orlovský unikl hostující obraně a sám se řítil na gólmana, kterého překonal, 2:2. Utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Petr Ševčík - Pavel Žák

Podolí - Mistřice 1:8 (1:6)

Branky: 15. Pitr L. - 12., 33., 42. Huňka M., 29., 55., 57. Červinka M., 23. Šnajdar M., 45. Bilavčík M. ŽK: 34. Abrhám F., 45. Samek E., 84. Paška J. (Podolí). Diváci: 62.
Rozhodčí: Denis Fridrich - David Rathouzský (laik), Jiří Huňka (laik).
Podolí: Popelka A. - Sládek P., Samek E. (54. Procházka T.), Popelka D., Pitr L. (70. Hruboš P.), Paška J., Matoušek Milan, Matoušek Michal, Kryštof J., Fialík T., Abrhám F.
Trenér: Petr Hruboš.
Mistřice: Jurga M. - Trojek L., Šnajdar M. (33. Malina R.), Sklenář P., Ondroušek V., Nezman J., Krupa J., Huňka M., Hromeček L., Červinka M., Bilavčík M.
Trenér: Petr Jurník.
Hosté ve 12. minutě otevřeli doslova gólový účet. Huňka vstřelil první branku ve 12. minutě. Domácí tři minuty nato srovnali, když se trefil Pitr. Poté už ale domácí hledali odpověď marně. Ve 23. minutě Šnajdar zvyšoval na 1:2 a poslal opět svůj tým do vedení. O šest minut později se trefil z přímého kopu Červinka a rázem hosté vedli 1:3. Poté vyrobil Huňka chybu, když poslal míč na svoji branku, a zapomenutý Pitr mohl snížit, ale gólman byl proti. Huňka ale pak vše odčinil dalšími dvěma brankami ve 33. a 42. minutě. Poté přidal gól do sítě domácích Bilavčík a svými dalšími dvěma brankami přispěl Červinka.
Nejlepší hráči: Lukáš Pitr - Michael Huňka

Uh. Ostroh B - Hradčovice 8:3 (5:0)
Branky: 2., 8., 55. Větříšek R., 74., 86. Pavlas J., 18. Uřičář J., 34. Kolář M., 39. Ševčík O. - 65., 80. Zemánek J., 52. Blažek D. ŽK: 23. Ševčík O. (Uh. Ostroh B). Diváci: 25.
Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Karel Kočiš (laik), František Macek (laik).
Uh. Ostroh B: Žaludek P. - Žabčík Z. (78. Kurfürst P.), Větříšek R., Uřičář J. (59. Pavlas J.), Ševčík O. (55. Hanák T.), Petřík R., Mrkva T., Lahola I., Kolář M., Hlůšek Š. (46. Jestřabík D.), Grossman R. (46. Drechsler M.).
Trenér: Pavel Vlk.
Hradčovice: Trtek T. - Zemánek J., Řihák R., Rosík V., Kreisl L. (35. Matyáš M.), Koníček P., Hruboš R., Hlaváč R., Božarov P., Blažek D., Ančinec P.
Trenér: Radim Mikulec.
Od úvodních minut diktovali tempo hry domácí. Skóre utkání otevřel už ve 2. minutě Větříšek, který druhou branku přidal v 8. minutě. V 18. minutě upravil na 3:0 Uřičář. Domácí nekompromisně trestali mezery v hostující defenzívě, další branky přidali ve 34. minutě Kolářem a 39. minutě Ševčíkem. Na začátku druhé půle se nejprve v 52. minutě trefili i hosté, a to po střele Blažka. Vzápětí však v 55. minutě zkompletoval hattrick Větříšek. Ostrožané stále dobývali branku soupeře, ale udeřilo na druhé straně. V 65. minutě snížil Zemánek. Domácí se dočkali až v 74. minutě, to se trefil střídající Pavlas. V závěru ještě na každé straně padlo po jedné brance. Za hosty se trefil podruhé Zemánek, za domácí opět Pavlas.
Nejlepší hráči: Radek Větříšek - Petr Koníček

Popovice - Boršice u Bl. 2:0 (0:0)
Branky: 55. Vávra A., 68. Mikulec D.
ŽK: 23. Jagoš R. (Boršice u Bl.). Diváci: 76. Rozhodčí: Lukáš Vandírek - Zbyněk Obal (laik), Pavel Ondra (laik). Delegát utkání: Zbyněk Vlčnovský.
Popovice: Tetera T. - Vávra A., Tvrdoň J. (63. Hlaváček T.), Obal M., Mimránek L., Mikulec D., Mikulčík R., Mikulčík L., Michelfeit V., Hladný T. (52. Bahula A.), Dufka M.
Trenér: neuveden.
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Štipčák R., Sup L. (55. Halík M.), Soviš T., Nožička J., Miroš J., Ježek Petr, Jagoš R. (60. Vítek T.), Chudík L., Huspenina M., Hubáček O.
Trenér: Jan Miroš.
Zápas nabídl velmi pohledný fotbal, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Obě mužstva si vytvořila několik slibných šancí, ale vše ztroskotalo na výborně chytajících gólmanech. První poločas nenabídl žádnou branku, a tak se do šaten odcházelo za stavu 0:0. Ve druhém poločase začaly aktivněji Popovice, kdy v 55. minutě střelou po nádherném centru uklidil míč do brány hlavou Vávra. Boršice se gólu nezalekly a dále hrály velmi pohledný a útočný fotbal, ale ke slovu se opět dostali domácí, kdy v 68. minutě zvýšil skóre krásnou střelou Mikulec. Hosté mohli korigovat výsledek, kdy po sporně písknuté penaltě míč neuklidil do brány Miroš. Zbytek hry se dohrával v poklidu a domácí uhájili vítězství 2:0.
Nejlepší hráči: Aleš Vávra - Petr Ježek

Os. Lhota - H. Němčí 6:0 (3:0)
Branky: 13., 33., 53., 70. Pešík E., 21. Kusák M., 77. Krátký E.
ŽK: 31. Štergenich D., 50. Pešík D., 88. Zelený Š. - 40. Chmelina J., 89. Malík T. Diváci: 270.
Rozhodčí: Karolína Jílková - Filip Šmejkal, Martin Sípek.
Os. Lhota: Gál M. - Žajdlík M. (57. Kuban V.), Zbořil F., Štergenich P. (80. Machala J.), Štergenich D., Pešík E., Pešík D., Kusák M. (74. Zelený Š.), Kopeček M. (67. Šmahaj R.), Kadaš T. (46. Krátký E.), Horák K.
Trenér: Jiří Jurásek.
H. Němčí: Váňa E. - Zámečník Jo. (63. Tureček P.), Zámečník Ji. (74. Staroba D.), Tureček M., Svadbík J., Minařík M., Malík T., Chytil R., Chmelina J., Chlumský K., Bobčík D.
Trenér: Petr Rybnikář.
Utkání začalo opatrně, oba týmy hrozily spíše ze standardních situací. V prvních šancích se objevili hosté, ale domácí gólman všechny šance zlikvidoval. Ve 13. minutě se po rohovém kopu prosadil Erik Pešík a otevřel skóre utkání. Ve 21. minutě zvýšil stav na 2:0 Kusák. Ve 33. minutě přidal další branku Pešík. Druhý poločas začal pomalejším tempem, oba týmy se snažily kombinovat. Hosté hrozili pouze ze standardních situací. V 53. minutě Pešík zkompletoval hattrick, když se prosadil po samostatné akci. V 70. minutě se prosadil opět Pešík a stav byl 5:0. V 77. minutě byla k vidění poslední branka utkání, když domácí Krátký po přihrávce ze strany prostřelil hostujícího gólmana. Utkání skončilo jednoznačným výsledkem 6:0.
Nejlepší hráči: Matěj Gál - Martin Minařík