ŽK: 70. Dvořáček R. - 43. Pekárek R., 66. Kolínský T.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Juřík (laik), Roman Obržálek (laik).
Břestek: Martinák R. - Zelinka P., Zelinka L., Zámečník M., Stuchlík J., Slavík Z. (66. Rýdl), Plevák L. (54. Mrva), Lahola I., Hotař M., Dvořáček R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Traplice: Kotyza R. - Váverka L., Trávníček Vo. (68. Maděra J.), Trávníček Vá., Polách O. (83. Kubina T.), Pekárek R., Merta Z., Matoušek M., Košař J., Kolínský T., Kamarád J. (74. Daněk O.). Trenér: Radek Pekárek.
Za krásného a slunečného počasí se na Břestku hrál fotbal, kde byli lepší domácí. Dali první gól po rychlé kombinační akci na jeden dotek díky Zámečníkovi. Hosté byli druhý poločas lepší a přehrávali domácí, ale zakončení bylo žalostné. V 55. minutě neproměnil tutovku z malého vápna hostující Polách. V 76. minutě po úniku z pravého křídla prostřelil hostujího brankaře opět Zámečník na 2:0. Hosté se nadále snažili o zvrat v utkání, který se jim ale nepodařil. Hosté podali sympatický výkon.
Nejlepší hráči: Martin Zámečník - Václav Trávníček

H. Němčí - Kostelany n. M. 2:1 (1:0)
Branky: 13. Tureček M., 78. Fibicher R. - 89. Chmelař D.
ŽK: 42. Vávra V. (Kostelany n. M.).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Roman Masařík (laik), Josef Rychlík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J. (74. Huňka V.), Tureček P. (79. Váňa E.), Tureček M., Kadlček V., Jančařík F., Fibicher R., Cmol M., Borýsek L. (46. Svadbík J.), Bobčík D., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Vávra V., Šťastný T. (72. Chmelař D.), Šimík D., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Gabriel P., Dvouletý R. (86. Hanáček), Černý R. (58. Dvouletý J.). Trenér: Martin Vávra.
Ve 13. minutě se domácí ujali vedení, kdy po střele z přímého kopu Turečka Vávrovi míč vypadl z rukou a skončil v síti. Julius Mojžíš měl šanci o minutu později, ale golman míč vyrazil. V 17. minutě utekl Ventrča, ale vystřelil příliš brzy a jeho střela šla vedle tyčky. Ve 24. minutě se Julius Mojžíš ocitl sám před gólmanem, ale ten jeho střelu v pádu vyrazil. Ve 32. minutě opět Mojžíš zahodil gólovou šanci, když ze 2 metrů netrefil prázdnou branku. Ve 36. minutě kopali hosté Vávrou pokutový kop, ale Rybníkář bravurním zákrokem míč vyrazil. 2. poločas začali lépe domácí, v 60. minutě vyslal střelu Cmol ale Vávra míč chyil. V 65. minutě Josef Mojžíš hlavičkou byl blízko ke srovnání, ale Rybníkář měl svůj den a nepřipustil vyrovnání. Druhého úspěchu se dočkali domácí v 78. minutě zásluhou Fibichera střelou z hranice pokutového území. Hosté v závěru svůj mírný tlak zúročili čestným golem v 89. minutě Chmelařem, který z otočky míč ideálně umístil k tyči. Domácí své zasloužené vedení již udrželi.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Vojtěch Vávra

Mařatice - Hluk B 3:0 (1:0)

Branky: 32. Tyl V., 56. Kroča M., 57. Mařák R.
ŽK: 42. Chytil R., 73. Loutocký E. (Hluk B).
Rozhodčí: Roman Bednář - Vladimír Vlachynský (laik), Karel Vaculík (laik).
Mařatice: Ševčík J. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V. (88. Kuchař R.), Šenk P., Prekop D., Piecha E. (46. Mařák R.), Kroča M. (85. Ižo F.), Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Hluk B: Kovařík F. - Tinka Z., Straka L., Miroš P. (80. Vagai T.), Miroš J., Loutocký E. (78. Kostelanský J.), Klabačka J., Chytil R., Hrdina I., Horák Z., Horák T. Trenér: Zdeněk Horák.
Utkání mělo podprůměrnou úroveň a oběma mužstvům míč dělal potíže. První půlhodinu si ani jedno mužstvo žádnou výraznou šanci nevytvořilo a hra se odehrávala mezi oběma pokutovými uzemími. Ve 25. minutě domácí Zedek vystřelil z 25 metrů, ale gólman se štěstím zachránil. Zlom v utkání nastal ve 32. minutě, kdy byl faulovaný ve středu hřiště Zedek. Rozhodčí ponechal výhodu, po pravé straně zatáhl míč Vaněk jehož střelu ještě stačil gólman vyrazit, ale na dorážku Tyla do poloodkryté brány byl krátký - 1:0. Za tohoto stavu šla obě mužstva do kabin. Ve druhé půli se snažil Hluk zatlačit soupeře, ale domácí hrozili nebezpečnými a rychlými protiútoky. V 56. minutě Janků zatáhl míč po pravé straně k pokutovému území a jeho centr z voleje trefil Kroča nechytatelně k pravé tyči - 2:0. Ještě než se stačili hosté vzpamatovat, přišla nejlepší akce utkání, kdy po ose Janků - Tyl zakončoval do prázdné brány Mařák. Poté se utkání již v klidu dohrálo a domácí vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Vlastimil Tyl - Filip Kovařík

Nezdenice - Drslavice 4:2 (2:1)
Branky: 23., 76. Skočovský D., 25. Šašinka O., 61. Suchý R. - 2. Mikulinec R., 79. Orlovský M.
ŽK: 10. Valtr L., 45. Mikliš M., 65. Kolínek L., 75. Kociňák J. - 70. Machálek I., 87. Mikulinec R.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Petr Vápeník (laik), Jan Javor (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O., Skočovský D., Mikliš M., Lux R. (57. Sviták P.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Suchý R. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R., Šobáň J. (76. Přecechtěl P.), Ševčík P. (63. Dýmal P.), Přecechtěl P., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Do utkání lépe vstoupili hosté a již ve 2. minutě otevřeli skore René Mikulincem. To domácí nepoložilo a ve 23. minutě odpověděli Skočovským - 1:1. Ve 25. minutě strhl vedení na stranu domácích Šašinka - 2:1. Také druhý poločas byl v režii domácích, v 61. minutě Suchý zvýšil na 3:1 a v 76. minutě opět Skočovský již na 4:1. Hosté pouze v 79. minutě snížili Orlovským na 4:2. Utkání bylo oboustranně velmi slušné, vítězství domácích bylo naprosto zasloužené.
Nejlepší hráči: Dušan Skočovský - Martin Orlovský

Nivnice - Polešovice 3:0 (1:0)
Branky: 59., 74. Lukeš P., 44. Bortel L.
ŽK: 26. Březina T., 31. Janík M., 37. Běhávka J., 67. Martykán M. (Polešovice).
Diváci: 250.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Václav Tomanec (laik), Jaroslav Bednařík (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Plesner O. (46. Ligas P.), Michalec J., Máčalík J. (75. Krajčovič Z.), Lukeš P., Ligas L., Karlík J. (83. Popelka P.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Polešovice: Andrýsek J. - Martykán M., Kotek R., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Černoch M., Březina T., Běhávka J., Březina P. (40. Tringela J.). Trenér: Radek Svoboda.
Utkání začalo ve velkém tempu, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. První větší šanci měli hosté, kteří z přímého kopu těsně minuli bránu. Poté hra pokračovala v nastaveném tempu až do 40. minuty, kdy se zranil Březina, který odešel na ošetření a přesilovku domácí ihned využili. V šestnáctce se krásně uvolnil Lukeš, dal pod sebe Bortlovi, který zakončil krásnou akci. Domácí mohli přidat ještě jeden gól do poločasu, kdy se situace opakovala jak přes kopírák, ale Bortel prázdnou bránu trestuhodně minul, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas byla herně lepší Nivnice, která se dostávala do akcí pomocí brejkových situací. V 59. minutě Lukeš zvýšil na 2:0. V 74. minutě dostal Lukeš dlouhý míč za obranu a s brankovou situací už neměl problémy. Hosté mohli výsledek zkorigovat, ale dalekonosné střely Koktavý bez problémů zneškodnil. Výsledek si domácí již pohlídali.
Nejlepší hráči: Petr Lukeš - Zdeněk Janík

Os. Lhota - Vlčnov 1:0 (1:0)
Branky: 29. (p) Kusák M.
ŽK: 60. Konečný R., 63. Bartošek J. (Vlčnov).
Diváci: 130.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Miroslav Knot, Petr Hanáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Radoch P., Pešík E., Machala J. (71. Horák K.), Kusák M., Kotačka O., Jurčeka J., Halač J. (87. Kopeček M.), Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Vlčnov: Hlaváček V. - Tomala K. (69. Moštěk O.), Šupka J., Podškubka D. (72. Leško I.), Mikulec K., Křapa L., Koníček J., Konečný R., Kameník J., Indra J., Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
Utkání se začalo za velmi slunného počasí, které fotbalu moc nenahrávalo. Hosté z Vlčnova přijeli oslabeni o jednoho z hlavních pilířů týmu Palinka, a proto byla hra hodně neurovnaná. Fotbal se odehrával ve středu hřiště a jediným světlým okamžikem byl únik Jurčeky, který byl zastaven až v pokutovém uzemí. K exekuci penalty se postavil Kusák, který ji neomylně proměnil - 1:0. Druhý poločas se hrálo nahoru dolů, šance střídala šanci, ale góly už bohužel nepadaly. Hosté odmítli vyloženou šanci na vyrovnání, kdy z malého vápna netrefili prázdnou branku. Zápas byl vyrovnaný a slušela by mu remíza, ale fotbal se hraje na góly, a proto všechny tři body zůstaly ve Lhotě.
Nejlepší hráči: Jiři Jurčeka - Jan Kameník

Uh. Ostroh - Košíky 4:3 (3:0)
Branky: 13., 55. Raštica M., 28., 40. (p) Vlk M. - 75., 88. Poháněl J., 61. Uherka Z.
ŽK: 63. Raštica M. - 17. Šlechta Z., 40. Pól R.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Adam Roubal (laik), Antonín Mikulinec (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Raštica M., Procházka Z. (55. Čápek J.), Mrkva T., Lopata M., Kunovjánek M., Kočiš P., Horák M. (84. Buchta Martin), Hlůšek Š. (71. Vaněk S.), Durna M. Trenér: Pavel Vlk.
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Mucha P., Mihal A. (45. Poháněl J.), Janováč Z. (45. Mařák P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Michal Urbanec.
Ve 13. minutě poslal centr domácí Lopata, naběhl si Raštica, který hlavou otevřel skóre - 1:0. V 22. minutě Přílučík krásně vystřelil, ale jeho střela skončila vedle pravé tyče. Ve 28. minutě zahrával rohový kop Kunovjánek, obrana hostů zaspala, k míči se dostal Vlk - 2:0. Ve 40. minutě fauloval hostující gólman hráče a a Vlk z penalty uzavřel poločasové skóre na 3:0. V 55. minutě hosté zaspali a Raštica zvýšil střelou k pravé tyči již na 4:0. Od tohoto okamžiku však plně přebrali taktovku hosté. V 61. minutě se Košíky dočkaly první branky, když na centr Urbance si naběhl Uherka - 4:1. V 75. minutě nacentroval z pravé strany Uherka a Poháněl snížil na 4:2. V 88. minutě Přílučík přihrál míč z levé strany opět Pohánělovi a ten upravil výsledek na konečných 4:3.
Nejlepší hráči: Martin Vlk - Zdeněk Uherka