Branky: 24., 73. Smělík M., 80. Soldán L. - 8. Medůsek M., 89. Flasar J.
ŽK: 94. Lahola M. - 60. Bublík I., 68. Zelínka E., 68. Navláčil O.
Rozhodčí: Martin Strapina - Jaroslav Říha (laik), Jan Matucha (laik).
Babice: Kovařík L. - Říha L., Soldán L., Smělík M., Slavík T., Poiselt A., Litoš F., Lahola M. (85. Vlachynský P.), Horsák D. (16. Býček L.), Forro M., Kotvald J. Trenér: Jan Pištěk.
Korytná: Málek M. - Zetka M., Zelínka E., Vacula J., Persona P., Navláčil O., Medůsek M., Málek M., Flasar J., Bublík I., Matucha F. Trenér: Josef Medůsek.
Utkání začalo s půlhodinovým zpožděním, protože se hosté zdrželi. To ovšem neotupilo jejich začátek a hned v 8. minutě šli zásluhou Medůska do vedení, které domácí tak trochu zaskočilo. I v dalších minutách byli hosté aktivnější a domácím zle zatápěli. Ve 24. minutě srovnal Smělík po rohovém kopu. Ve 37. minutě se napřáhl kanonýr Soldán, ale pokus šel mimo. Hosté zahrozili zásluhou Persony, ale střela taktéž v síti neskončila. V 73. minutě se druhou brankou blýskl Smělík a hned v 75. minutě měl na kopačkách zvýšení z penalty Litoš. Na toho však vyzrál brankář Málek. V 80. minutě si na centr naběhl Soldán a patičkou dopravil míč do sítě. V 88. minutě mohli hosté snížit, ale podařilo se jim to až o dvě minuty později zásluhou Flasara. V nastaveném čase vychytal tři body pro Babice brankář Kovařík, jenž zneškodnil Matuchu.
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Michal Málek

Buchlovice - Košíky 1:0 (1:0)
Branky: 38. Hlůšek P.
ŽK: 30. Dvořák J., 56. Procházka J., 90. Jurča A. - 35. Hastík P.
ČK: 64. Procházka J. (Buchlovice).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Zdeněk Bilka (laik), Antonín Mikulec (laik).
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Vojtěšek A., Šustr M., Strakoš S., Šarata R. (46. Panáček P.), Procházka J., Mikula J. (80. Jurča A.), Marek B., Hlůšek P. (74. Prášilík P.), Dvořák J. Trenér: Josef Křiva.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K. (87. Mařák P.), Ovsík J., Hastík P. (80. Poháněl J.), Fedor J. (46. Ovsík M.), Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Utkání bylo bojovné, ale oběma mužstvům chyběla střelecká muška. Také brankáři si vedli dobře, neboť zmařili soupeřům několik šancí. Vedení se ujali domácí ve 38. minutě, kdy na hranici pokutového území vybojoval míč Dvořák, který poslal ideální přihrávku Hlůškovi, který dostal domácí do vedení. Tato branka se později ukázala jako vítězná. Od 64. minuty, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Procházka, měli hosté místy až drtivou převahu, ale jejich střelecké šance likvidoval Mlčák, nebo se také netrefili. I když hosté měli možnosti, utkání skončilo s vypětím všech sil vítězně pro domácí, kteří získali tři cenné body nad favorizovanými hosty.
Nejlepší hráči: Petr Mlčák - Adam Ondrůch

Hradčovice - Březová 2:0 (2:0)
Branky: 10. Mitáček L., 40. Mikulec D.
ŽK: 55. Mikulec D., 89. Synčák J. - 19. Janků D., 60. Havlík J., 62. Plášek V., 87. Janků L.
Rozhodčí: Miroslav Strapina (8) - Vladimír Hlaváč (laik), Josef Janků (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Synčák J., Mitáček L., Mikulec R., Mikulec D. (74. Hostýnek P.), Koníček P., Indra T., Horák P. (46. Hlaváč V.), Fábry I. (65. Procházka R.), Daněk O. Trenér: Ludvík Cmol.
Březová: Majer J. - Uher J., Ševčík T. (78. Zetík S.), Plášek V., Miškář V., Kubiš Z., Kubiš M. (71. Provodovský J.), Janků M., Janků D., Havlík J. (85. Janků L.), Čaňo D. Trenér: Josef Majer.
V úvodu utkání se hra přelévala od šestnáctky k šestnáctce. Mužstva se otrkávala až do 10. minuty, kdy přišla první gólová situace. Ve vápně se nejlépe zorientoval Mitáček a Hradčovice šly do vedení. Hra nadále probíhala mezi vápny, avšak ještě před odchodem do šaten se opět přihlásili Hradčoviští. Po lajně šikovně utekl Indra, jehož přihrávku skvěle využil Mikulec. 2:0. Hosté se snažili o zkorigování výsledku a mohlo se jim to podařit v 68. minutě, ale Janků minul Kulhavého branku. V 85. minutě se dostal do šance Mitáček,ale svatyně hostí pro něj byla tentokrát malá. Domácí si nakonec připsali upocené, ale zasloužené tři body.
Nejlepší hráči: Lukáš Mitáček - Josef Uherek

Pitín - Bílovice 3:1 (2:1)
Branky: 7. Jurásek L., 21. Krahula L., 58. Bureš M. (p) - 4. Sedlář J.
ŽK: 40. Salvet L. - 33. Zlámal Z., 75. Dostálek A.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Petr Kliment (laik), Martin Slavík (laik).
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Švehlík F., Salvet L., Lukáš D., Krahula L. (89. Berčík P.), Kozubík A., Kavka P., Jurásek L., Jarka I. (62. Vladár J.), Bureš M. Trenér: Pavel Berčík.
Bílovice: Juřena P. - Zlámal Z., Štětkář V., Sedlář J., Ondrůšek V. (83. Dostálek P.), Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O., Dostálek A., Janků R. (64. Ondrůšek M.), Dujka F. Trenér: Tomáš Kaňovský.
Hosté začali aktivně a do první šance se dostali hned ve 3. minutě, ale trestný kop Urbánek vyrazil na roh. Z toho se následně uvolnil Sedlář, který otevřel skóre. 0:1. V 7. minutě domácí zahrávali roh a ze skrumáže na malém vápně srovnal Jurásek. Ve 21. minutě zahráli domácí rychlý protiútok a Krahula z velkého vápna strhnul vedení na stranu domácích. Ve 40. minutě kopal z 25 metrů trestný kop Krahula a Juřena s obtížemi vyrazil na roh. Do druhé půle nastoupili domácí s podporou větru a vytvořili si územní převahu. V 58. minutě po rychlém protiútoku byl v pokutovém území faulován domácí Jurásek a z následné penalty se Bureš nemýlil. I nadále byl Pitín lepším mužstvem, ale vyložené šance Juráska a Krahuly v brance neskončily. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ale obrana domácích je do vážnější šance nepustila.
Nejlepší hráči: Luděk Jurásek - Erik Gajdošík

Popovice - H. Němčí 1:2 (1:1)
Branky: 14. Cetkovský T. - 15. Tureček M., 67. Bahula L.
ŽK: 17. Tetera T., 87. Prajza M. - 55. Zimčík T., 56. Říha J., 86. Malík T.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Kostelník (8,4) - Masařík Libor (laik), Roman Macalík (laik). Delegát utkání: Miroslav Staňa.
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Rychtrmoc M., Prajza M., Mikulec P. (90. Lyko T.), Hladný T., Hanáček J., Dufka M., Cetkovský T. (66. Mikulec D.), Bičan L. (6. Rosůlek L.). Trenér: Dušan Vlčnovský.
H. Němčí: Rybnikář P. - Říha J. (85. Huňka V.), Zimčík T., Tureček M., Morava T., Mikulec M. (74. Malík T.), Kadlček V., Janeček P. (63. Srnec D.), Fibichr R., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Skoro celá první půle se odehrála na straně domácích, přesto poprvé lovilo míč ze sítě Horní Němčí. Cetkovský se dostal do brejku a hostům nebylo nic platné reklamovat ofsajd. 1:0. Překvapivé vedení vydrželo Popovicím minutu, když se z trestňáku krásnou střelou prezentoval Tureček, který vymetl pavučinku v horním růžku. Ve druhé půli byla znát stupňující se nervozita, protože domácí cítili, že se s vedoucím celkem tabulky dá hrát. V 56. minutě několikrát zázračně podržel hostující družstvo brankář Rybnikář, který neinkasoval po sérii rohových kopů. Potvrdilo se nedáš-dostaneš a v 67. minutě se prosadil z úhlu Bahula. 1:2. V samotném závěru mohl srovnat domácí kapitán, ale vynikající Rybnikář byl opět proti.
Nejlepší hráči: Tomáš Tetera - Petr Rybnikář

St. Město - Huštěnovice 2:0 (0:0)
Branky: 78. Müller T., 90. Svoboda O.
ŽK: 36. Svoboda O., 59. Vlček P., 62. Žajdlík J., 70. Müller T. (St. Město).
ČK: 92. Žajdlík J. (St. Město).
Rozhodčí: Ondřej Piža (7) - Jiří Stuchlík (laik), Jiří Kotek (laik). Delegát utkání: Ladislav Vacenovský.
St. Město: Adamík. - Žajdlík J., Vlček P. (74. Bouřa R.), Svoboda O., Šobáň P., Ševčík I., Přibyl T. (63. Grebeň M.), Panáček M., Müller T. (89. Vlček T.), Daťko J., Botek J. Trenér: Radek Bouřa.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka A. (58. Silný F.), Umlauf M., Silný J., Puškáč L. (86. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z. (89. Vašíčka M.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
První jarní utkání ve Starém Městě přineslo hezký fotbal, kterému však scházelo více branek. Hosté byli po celý zápas aktivnější, své šance ovšem nedokázali proměnit. Ačkoliv si domácí tolik příležitostí nevypracovali, vyplatila se jim lepší efektivita. Ve 20. minutě předvedl divákům volej Umlauf, ale Adamíka nepřekonal. Ve 35. minutě zahrozil Svoboda, avšak jeho střela se mezi tyče nevešla. O čtyři minuty později orazítkoval Puškáč domácí tyč. I ve druhé půli byli hosté aktivnější, branky ale dávali domácí. Nejprve se v 78. minutě prosadil Müller, který dotáhl sólo až do brankového zakončení. V samotném závěru pojistil domácí vítězství Svododa, který využil nedorozumění hostující obrany a stanovil konečný výsledek 2:0.
Nejlepší hráči: Igor Ševčík - Miroslav Umlauf

Vlčnov - Mařatice 1:0 (1:0)
Branky: 4. Chmelina M.
ŽK: 42. Mikulinec P., 90. Chmelina M. - 42. Bída L., 74. Prekop D., 81. Zedek J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Podškubka Josef (laik), Ivan Mařák (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Tomala J. (66. Tomala K.), Podškubka V. (72. Bartošek J.), Pinkava R., Palinek J., Mikulinec P., Křapa L. (84. Indra J.), Konečný R., Kašpařík Pavel, Chmelina M. Trenér: Ivo Šimčík.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Prekop D., Mrva M. (87. Měrka Robert), Melichárek L., Majerčík J. (81. Kuchař R.), Kroča M., Knapčík M., Janků A., Hanáček J. (71. Polášek D.), Bída L. Trenér: Milan Surový.
Domácí rozhodli o vítězství hned v úvodu, kdy Palinek zahrával standardní situaci, jeho střelu gólman ještě vyrazil, ale u míče byl nejrychleji Chmelina, který jej doklepl za čáru. Hosté se dostali ke slovu ve 20. minutě, ale Kroča hlavičkoval vedle. Poté se hra přelévala mezi vápny. Ve 40. minutě se vynikajícím zákrokem prezentoval Matoušek, jenž zneškodnil pokus Konečného. Ve druhé půli se hosté snažili o vyrovnání, ale dobře organizovaná obrana Vlčnova dirigovaná nestárnoucím Palinkem byla těžko prostupná. V 75. minutě chyboval hostující stoper a Konečný se řítil sám na brankáře, ale zastavila ho tyč. Odražený míč se dostal zpět ke Konečnému, který minul prázdnou klec. V závěru ještě Palinek rozehrál pěknou kombinaci, ale Mikulince opět zastavila dobře postavená konstrukce hostujícího brankáře Matouška.
Nejlepší hráči: Jan Palinek - Ondřej Matoušek