ŽK: 36. Křiva D., 73. Marek J. - 56. Navrátil M., 61. Voda M., 70. Jarka I., 81. Kozubík J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Zdeněk Bílka (laik), Petr Kliment (laik).
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek A., Strakoš S., Schuster M., Šarata R., Procházka J., Mikula J. (55. Marek J.), Marek B., Křiva D., Hlůšek P. (75. Jurča A.), Dvořák J. Trenér:  Josef Křiva.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Salvet L., Navrátil M., Lukáš D. (87. Urbánek M.), Kozubík J., Kavka P., Jurásek L., Jančařík M., Bureš M., Berčík P. (65. Jarka I.). Trenér: Pavel Berčík.
Již od úvodu utkání měli domácí hráči převahu. V 5. minutě hlavičkoval domácí Křiva, ale netrefil se mezi tyče. V 7. minutě byl faul na hranici šestnáctky, ale střela minula hostující bránu. V 15. minutě měli Buchlovičtí další akci, ale nedokázali přesně zakončit. Ve 36. minutě dostal žlutou kartu Křiva za kritiku pomezního rozhočího. Ve 42. minutě měli domácí rychlý brejk, ale skvěle chytající brankář hostí vyboxoval pokus na roh. Do kabin se šlo za stavu 1:0. Od úvodu druhého poločasu měli převahu hostující hráči, ale nedokázali dát branku. V 65. minutě se po rohu neprosadil Křiva. V 79. minutě se po přesném centru trefil Michal Voda a utkání bylo 1:1. Zbytek utkání se dohrával ve svižném tepmu, ale nikdo již nedal branku.
Nejlepší hráči: David Křiva - Pavel Urbánek

H. Němčí - Bílovice 10:1 (7:0)
Branky: 8., 84. Zimčík T., 7. Říha J., 41. Bahula L., 43. Svadbík J., 44. Janeček P., 54. Tureček M., 64. Fábry J. - 2., 15. vlastní, 57. Čechmánek O.
ŽK: 48. Janeček P. (H. Němčí).
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Roman Macalík (laik), Filip Dujka (laik).
H. Němčí: Rybníkař P. - Říha J. (66. Huňka V.), Zimčík T., Tureček M., Svadbík J., Mikulec M. (52. Malík T.), Kadlček V., Janeček P. (58. Morava T.), Fibichr R., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Bílovice: Juřena P. - Zlámal Z., Štětkář V., Sedlář J., Knot J. (60. Ondrůšek V.), Janků R., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O., Dostálek A., Blaha M. Trenér: Tomáš Kaňovský.
Utkání jednoznačně patřilo domácím, kteří se radovali už ve 2. minutě, kdy si dal vlastní gól Štětkář. Poté se strhla branková bouřka a góly padaly jako na běžícím pásu. Hrálo se pouze na jednu stranu. Hned v 7. minutě se prosadil Říha, vzápětí překonal Juřenu Zimčík. V 15. minutě opět mířil do vlastní sítě bílovický hráč, tentokrát Juřena. Poté se situace na chvíli uklidnila. Další branka padla ve 41. minutě, kdy se krásně do šibenice trefil Bahula. Netrvalo dlouho a do černého zamířil Svadbík. Následně se prosadil také Janeček a v 54. minutě se do listiny střelců zapsal také Tureček. Bezmocní hosté docílili čestného úspěchu v 57. minutě zásluhou Čechmánka. Ke slovu se opět přihlásili domácí, kteří střelou Fábryho opět donutili Juřenu ohýbat záda pro míč do sítě. Potupný debakl Bílovic zpečetil v 84. minutě Zimčík.
Nejlepší hráči: Václav Kadlček - Petr Juřena

Korytná - Březová 2:1 (0:1)
Branky: 83. Navláčil O., 94. Bachůrek P. (p.) - 15. Plášek V.
ŽK: 19. Navláčil O., 49. Zelínka E., 67. Bachůrek P., 88. Bublík I. - 53. Zetík S., 93. Havlík J.
ČK: 86. Navláčil O., 93. Bublík I. - 88. Kubiš Z.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Adam Mikulášek (8) - Jaroslav Dlapa (laik), Josef Janků (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Korytná: Málek M. - Zetka M., Zelínka E., Vacula J. (46. Bachůrek P.), Suchý R., Navláčil O., Medůsek M., Málek M., Flasar V., Bublík I., Bachůrek M. Trenér: Patrik Persona.
Březová: Bruštík D. - Zetík S., Ševčík T., Plášek V., Kubiš Z., Kubiš M., Králík J. (87. Janků L.), Janků M. (48. Majer J.), Havlík J., Čaňo P., Čaňo D. Trenér: Bronislav Bruštík.
Utkání začali lépe hosté. V 15. minutě šli do vedení brankou Pláška. Pokusy domácích o vyrovnání ztroskotávaly na koncovce. Do konce poločasu se vše odehrávalo mezi vápny. Ve druhém poločase domácí vystřídali a na hřiště přišel Bachůrek, který oživil hru Korytné. Za hosty odmítal kapituloval Bruštík v brance. Krátký byl na pokus Navláčila v 83. minutě a bylo srovnáno. Poté se ze hřiště linula červená záře. Navláčil si radost z branky příliš neužil, neboť se o chvíli později poroučel pod sprchy za druhou žlutou. Následně jej doprovodil hostující Kubiš, který prudce vrazil do domácího Bublíka. Trojici červenajících se doplnil v nastaveném čase Bublík. V 94. minutě zahrávali domácí penaltu za faul na Bachůrka v šestnáctce. Sám Bachůrek ji proměnil a zajistil Korytné tři body.
Nejlepší hráči: Roman Suchý - Tomáš Ševčík

Košíky - Huštěnovice 2:0 (2:0)
Branky: 8. Ovsík J., 44. Vojtek P.
ŽK: 82. Přílučík L. - 87. Vaverka A., 90. Petrželka J.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Antonín Mikulec (laik), František Příručík (laik).
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P. (70. Janováč Z.), Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M. (46. Mihal A.), Ovsík J., Fedor J. (86. Surovec M.), Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Umlauf M., Silný J., Silný F., Puškáč L. (80. Vaverka A.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
V takřka sousedském derby se utkala mužstva z vrchní poloviny tabulky. Už v 8. minutě po pěkné kombinační akci v ponechané výhodě otevřel skóre pěknou střelou Jiří Ovsík. Domácí i nadále dobře kombinovali, zejména Přílučík představoval permanentní nebezpečí. Ke vstřelení gólu mu však chybělo potřebné štěstí. Ve 27. minutě se domácí po rohovém kopu už už nadechovali ke vstřelení druhé branky, ale obrana hostí byla proti. První vážnější akci předvedli Huštěnovičtí ve 40. minutě, kdy Puškáč trefil tyč domácí branky. Ve 44. minutě byl na malém vápně dostatečně důrazný domácí Vojtek, který zblízka vstřelil druhý gól zápasu. Ve 2. poločasu se domácí malinko zatáhli, spoleháli spíše na rychle brejky, avšak až do konce zápasu se gólově neprosadili stejně jako hosté.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Ondřej Střítecký

Mařatice - St. Město 3:1 (2:0)
Branky: 22. Prekop D., 40. Zedek J., 63. Tronk J. - 65. Svoboda O.
ŽK: 55. Vlček P. (St. Město).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Vlastimil Tyl (laik), Pavel Vlček (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Prekop D., Mrva M., Měrka R. (80. Ižo F.), Kuchař R. (46. Kucharovič S.), Kroča M., Juřena F., Janků A., Bída L., Tronk J. Trenér: Milan Surový.
St. Město: Adamík T. (46. Hodulík J.) - Žajdlík J., Vlček P., Vaněk T., Svoboda O., Sháněl R., Ševčík I., Panáček M., Müller T., Kovács L., Botek J. Trenér: Radek Bouřa.
Derby začalo za ideálního počasí a do 20. minuty se zápas hrál v duchu přátelského utkání. Ve 22. minutě se po protaženém centru, který skončil za zády hostujícího brankáře, dostali domácí do vedení. Mařatice si vytvářely více brankových příležitostí. Ve 40. minutě po faulu v pokutovém území se domácí po proměněné penaltě dostali do dvoubrankového vedení. Začátek druhé půle patřil domácím a v 63. minutě už zvyšovali na 3:0, ale vzápětí hosté snížili na 3:1. Poté se hra vyrovnala, ale nic důležitého se do konce zápasu nestalo, a tak domácí zaslouženě zvítězili 3:1.
Nejlepší hráči: Dalibor Prekop - Pavel Vlček

Popovice - Babice 1:7 (0:4)
Branky: 88. Šácha P. - 15., 36., 84. Smělík M., 22., 91. Soldán L., 27. Říha L., 73. Liška J.
ŽK: 67. Tureček P., 90. Mikulec P. - 85. Horsák D., 87. Körber S.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Ivan Junačík (laik), Jaroslav Říha (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T. (57. Tureček P.), Smolík A., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Mikulec P., Kryštof O. (46. Musil O.), Hladný T., Havlík P., Hanáček J. Trenér: Dušan Vlčnovský.
Babice: Kovařík L. - Říha L., Vlachynský P., Soldán L., Smělík M., Maňásek Z., Litoš M., Litoš F., Liška J., Körber S., Horsák D. Trenér: Marcel Litoš.
Utkání začalo v plné režii hostí, kteří se ujali vedení v 15. minutě. Po chybě obrany se dostal k míči Smělík a otevřel skóre. Zanedlouho zvýšili Soldánem po krásné střele. Neuběhlo ani pět minut a hosté vedli už 3:0. Ve 27. minutě se trefil Lukáš Říha. Domácí se nedostali k žádnému velkému tlaku a hosté opět zvýšili po sólovém úniku, když se podruhé trefil Smělík. Druhá půlka začala v lepší snaze domácích, ale hosté byli při chuti a zvýšili v 73. minutě na 5:0 zásluhou Lišky a ani ne o deset minut později dovršil hattrick Smělík, kterému namazal Soldán. Domácí se nevzdali a podařil se jim Šáchou vstřelit branku, poslední slovo však měli domácí, za které se prosadil nestárnoucí Soldán.
Nejlepší hráči: Vítězslav Šesták - Milan Smělík

Vlčnov - Hradčovice 5:0 (1:0)
Branky: 61., 74. Tomala K., 40. Palinek J., 78. Konečný R., 83. Tomala J.
ŽK: 14. Bartošek J., 32. Palinek J., 53. Matějíček M., 90. Slovák J. - 27. Jurčík D., 56. Mikulec J.
Rozhodčí: Tomáš Kostelník - Josef Podškubka (laik), Vladimír Hlaváč (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P. (62. Křapa L.), Tomala K. (77. Indra J.), Slovák J., Podškubka V., Palinek J., Mikulinec P. (68. Tomala J.), Matějíček M., Konečný R., Kašpařík P., Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
Hradčovice: Kulhavý D. - Synčák J., Mitáček L., Mikulec J., Mikulec D. (70. Macháček M.), Koníček P., Jurčík D. (62. Hostýnek P.), Horák P., Hlaváč V., Fábry I., Daněk O. Trenér: Ludvík Cmol.
Už v 7. minutě mohl jít Vlčnov do vedení, ale útočné trio před prázdnou bránou Kulhavého nenašlo způsob, jak dopravit míč do sítě. Ve 22. minutě se dobře vypořádal s hlavičkou Konečného Kulhavý. První branka padla před odchodem do kabin, postaral se o ni nestárnoucí Jan Palinek, který si dobře naběhl na roh. V závěru se Palinek postavil ke standardce, nasměroval točený míč do růžku, avšak Kulhavý se vyznamenal. Na 2:0 zvyšoval v 61. minutě Tomala, který potáhl míč až před golmana a střelou po zemi skóroval. O deset minut později znovu jmenovaný po hezkém pasu od Palinka zpracoval míč na prsa a přehodil Kulhavého. V 78. minutě po chybě obrany hostí tečovanou střelou zvyšoval Konečný. Vysoké skóre však domácím nestačilo a pět minut před koncem upravil na krásných 5:0 Tomala střelou pod břevno. Vlčnov uhájil prvenství v tabulce a zaslouženě zvítězil.
Nejlepší hráči: Karel Tomala - David Kulhavý