Branky: 3. Ježek V., 67. Daněk K., 80. Krchnáček R. - 36., 46. Uherek R.
ŽK: 16. Hlaváček J., 45. Daněk K., 63. Světinský A., 73. Pochylý M. (D. Němčí B). Diváci: 50.
Rozhodčí: Karolína Jílková - Milan Fury, Martin Tokoš.
D. Němčí B: Kolísek A. - Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal D., Pastorek P., Mikulec M. (52. Pochylý M.), Mahdal A., Krchnáček R., Ježek Vít, Hlaváček J. (46. Ježek Václav), Daněk K.
Trenér: Marek Pochylý.
Kněžpole: Brázdil O. - Večeřa M., Uherek R., Šopík R., Remeš V., Palčík R., Maršálek A., Kozelek M., Hančík D. (16. Kašný P.), Flíbor D. (21. Zubalík J., 50. Mazůrek A.), Brázdil J.
Trenér: Radim Palčík.
První poločas začal aktivně z obou stran, převahu ale měli domácí, kteří šli hned ve 3. minutě do vedení, když se trefil Ježek. Další šanci v 10. minutě měli domácí, kteří ale ani napotřetí nedokázali navýšit náskok. Ve 36. minutě po úniku vyrovnal Uherek na 1:1. Do konce poločasu se už nic zajímavého nestalo, a tak se do šaten odcházelo za nerozhodného stavu. Druhý poločas domácí začali aktivněji, kdy Michal Stojaspal mohl poslat svůj tým do vedení, ale střílel pouze doprostřed. Opět platilo „nedáš dostaneš“ a v téže minutě vstřelil branku z dorážky Uherek. Domácí se ale nevzdali a v 67. minutě Daněk z přímého kopu vyrovnal. Hosté hrozili pouze z nakopavaných míčů a tečku za utkáním udělal Krchňáček, když zvýšil na 3:2.
Nejlepší hráči: Kryštof Daněk - Radek Uherek

Slavkov - Hluk B 2:0 (0:0)
Branky: 22. (p) Sedlář A., 72. Peter O.
ŽK: 37. Šimek P., 97. Pochylý P. - 60. Minařík M. Diváci: 32.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Roman Bednář, Pavel Moravanský.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Šimek P. (87. Mikláš J.), Stojaspal R. (85. Halík M.), Sedlář A., Plšek J. (55. Rožnovský T.), Peter O., Miroš J., Jankůj M., Chovanec M., Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Hluk B: Gál M. - Straka J., Sabo J., Minařík M. (69. Blaško R.), Masařík M., Machala J., Loutocký E. (55. Bachánek O., 82. Vagai T.), Janča P., Dekrét D., Botek Z. (20. Engler I.), Abrhám R.
Trenér: Luděk Loutocký.
Do utkání vstoupili lépe domácí, kdy se ve 14. minutě k míči dostal Stojaspal a trefil prostor branky, ale Gál byl pozorný. O pět minut později se kopal pokutový kop, který proměnil Sedlář, 1:0. Za stálého deště kvalita hry trochu polevila, ale do více šancí se dostavali domácí, ale vždy tam byl pozorný hostující brankář. Ve druhém poločase neuplynulo ani pět minut a domácí Plšek šel sám od půlící čáry na hostujcího brankáře, ale poslal míč vedle branky. Domácí se dočkali další branky v 72. minutě, kdy se dostal za obranu Peter a krásnou střelou pod brankářem zvyšoval na 2:0. Domácí udrželi vítězství a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Ondřej Peter - Petr Janča

Uh. Ostroh - Jarošov 1:1 (0:0)
Branky: 57. Ondroušek M. - 65. Kováč P.
ŽK: 26. Horák M. - 30. Omelka Martin, 49. Omelka Marek, 80. Němec M. Diváci: 100.
Rozhodčí: Martin Zelený - Michael Bartoň, Miroslav Durna (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Uřičář J. (46. Kovařík F.), Šálek R., Pavlas Z., Ondroušek M., Nováček T., Lopata M. (82. Mojžíšek O.), Jurčeka J., Horák M., Durna M., Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Jarošov: Gajarský M. - Stojaspal M. (61. Němec M.), Příplata F., Penner M., Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D., Kováč P., Kaštánek M., Jančík M., Hromada P.
Trenér: Radek Vyoral.
Jelikož hosté vyhráli los, začali první půlku se silným větrem v zádech, díky tomu si vypracovali několik šancí. Ale Kováč ani Stojaspal neuspěli. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, kteří po krásné akci vstřelili úvodní gól zápasu, hostujícího gólmana prostřelil Ondroušek. Hosty to probudilo a začali se více dostávat do hry. Po rohovém kopu a zmatku v obraně se akrobaticky prosadil Kováč a vyrovnal stav utkání na 1:1. Po této brance převzali otěže opět domácí a vytvářeli si šance, ale nadějný pokus kapitána domácích byl vyhlavičkován smolně jeho spoluhráčem. Poté se opět dostával do šancí Šálek, který taktéž neuspěl. V 92. minutě Šálek rozehrával přímý kop z hranice pokutového území, avšak gólman jeho střelu chytil.
Nejlepší hráči: Jakub Mrkva - Martin Gajarský

Topolná - Březová 1:4 (1:3)
Branky: 22. (p) Hoferek O. - 1., 5. Smítal Jo., 9. Pomajbík D., 49. Frühauf P. ŽK: 35. Hoferek P., 72. Foltýn Jakub - 21. Bruštík D., 38. Janků M., 57. Ševčík P. ČK: 72. Čaňo D. (Březová). Diváci: 123.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Rochovanský, Cyprian Blaho (laik).
Topolná: Rosík T. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mikoška J. (46. Lapčík A.), Hoferek P., Hoferek O., Hoferek J., Gajdošík P. (76. Jurčík T.), Foltýn Jan (85. Zelinka M.), Foltýn Jakub.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík P., Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V., Janků M., Janků D., Frühauf P., Čaňo D.
Trenér: David Jurásek.
Utkání začalo s nepatrným zpožděním z důvodu nevolnosti jednoho z diváků. Než ale zdravotníci stačili odjet, padly dvě branky, obě do domácí sítě. Už v první minutě nedůraz domácích potrestal Smítal, který se prosadil i v 5. minutě. Bleskový úvod dokonal v 9. minutě kanonýr Pomajbík. Domácí se probudili ve 22. minutě, kdy po faulu gólmana v pokutovém uzemí zahrál zkušeně penaltu Ondřej Hoferek. To ale nemuselo být ze strany Topolné vše, hráči však v neděli střelecké kopačky rozhodně neobuli. Jak se dávají branky, jim po pěkné individuální akci ukázal Frühauf, který zkušeně upravil na 1:4 ve 49. minutě. V 72. minutě došlo ke strkanici a hostující David Čaňo odešel předčasně po červené kartě do sprch. V 78. minutě zahrál stoper hostů rukou, tentokrát však domácí Ondřej Hoferek nebyl úspěšný, gólman jeho střelu vyrazil.
Nejlepší hráči: Jaroslav Hoferek - Patrik Frühauf

Šumice - Havřice 3:2 (2:1)

Branky: 18. Pilka S., 42. Floreš L., 67. Žampach J. - 23. Rachůnek T., 65. Janíček T.
ŽK: 14. Masařík P. (Havřice). Diváci: 200.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Tokoš, Jakub Pindeš.
Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Pilka S., Pilka I., Pančocha J., Ondřej V. (90. Hřib J.), Ondřej T., Mach M. (46. Jahoda D.), Kunovský R., Kelíšek M., Floreš L. (83. Marek V.).
Trenér: Martin Zicha.
Havřice: Bania J. - Slavětínský R., Řezníček K., Rachůnek T., Rachůnek M., Moštěk M., Masařík P., Maršálek L. (46. Janíček T.), Klusák M., Havier J., Doležálek R.
Trenér: Václav Zámečník.
V 18. minutě po centru z levé strany se prosadil Stanislav Pilka, tečoval míč před gólmanem a tím otevřel skóre. V 23. minutě se v pokutovém území dostal k míči Tomáš Rachůnek a pohotově rozvlnil síť na 1:1. Poté domácí nastřelili přímým volným kopem do levé tyče břevno, ale ve 42. minutě se prosadil Floreš a strhl vedení na stranu domácích, 2:1. Druhý poločas byli iniciativnější hosté a v 55. minutě dali vyrovnávací branku, ale jejich radost zastavila signalizace pomezního rozhodčího pro předcházející útočný faul. V 65. minutě po rohovém kopu Janíček pohotovou střelou do pravého horního rohu srovnal skóre. O dvě minuty později centr z pravé strany proměnil hlavou Žampach. Po zbytek utkání byli hosté lepší, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Nejlepší hráči: Michal Kulíšek - Michal Klusák

Bánov - Jalubí 2:1 (0:0)
Branky: 76. Skočovský D., 86. Franc L. - 68. Gajdorus T.
ŽK: 62. Suchánek P. - 29. Klajn P., 88. Nosek D. Diváci: 98.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Břetislav Polanský (laik), Pavel Šupina (laik).
Bánov: Goroš P. - Suchánek P., Skočovský D., Polanský T., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal D., Helebrand M. (65. Kejkrt D.), Guryča R., Franc L., Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Jalubí: Mlčák P. - Žaluda J., Zapletal M., Ulman T., Nosek D. (62. Jungman M.), Klajn P., Gajdošík J., Gajdorus T., Gajdorus L., Botek J., Andrýsek M.
Trenér: Marek Burián.
První poločas byl velmi vyrovnaný z obou stran. První se k šanci dostali domácí, kdy Skočovský byl sám před gólmanem, ale bránu přestřelil. Hosté poté také měli jednu šanci, ale Klajn svoji šanci nevyužil. V druhém poločase byli hosté akčnější než domácí, zatlačili fotbalisty Bánova a v 68. minutě se dostali do vedení, kdy Gajdorus doklepl míč do brány na 0:1 pro hosty. Po brance domácí jakoby znovu ožili a díky své akčnosti se v 77. minutě dočkali vyrovnání, kdy odražený míč domácího Skočovského dorazil do brány a skóroval na 1:1. Domácí zatlačili ke konci utkání na hosty a v 86. minutě dali vítěznou branku, kdy Lukáš Franc přízemní střelou překonal hostujícího gólmana.
Nejlepší hráči: Rostislav Guryča - Tomáš Gajdorus

Sušice - Bílovice 1:3 (1:3)
Branky: 39. Jurča A. - 6. Heger D., 7. Věrný R., 13. Dujka J.
ŽK: 54. Jurča A. - 51. Heger D. Diváci: 100.
Rozhodčí: Kateřina Součková - Miroslav Mikulík (laik), Miroslav Raichel (laik).
Sušice: Lašák Z. - Omachlík D., Novák M. (59. Rozum R.), Mikulík Mi., Mikulík Ma., Ludvíček M., Kozelek K., Jurča A., Hejda M., Hejda A., Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Bílovice: Vrzal R. - Věrný R., Semela P., Semela E., Sedlář A., Kaňovský M., Hlaváček P., Heger D., Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O. (72. Žák J.).
Trenér: Radek Pekárek.
Hosté si v úvodu vytvořili tlak, který již v 6. minutě proměnili v první branku zápasu, přesně mezi tři tyče se trefil Heger. O minutu později hosté navýšili vedení, po pěkné akci se trefil Roman Věrný. Hostům se podařilo vstřelit i třetí gól, když na 0:3 zvyšoval Jan Dujka. Domácí se v prvním poločase většinu času bránili, nicméně krátce před poločasem se domácímu Jurčovi podařilo vstřelit branku. Ve druhém poločase se domácí snažili vstřelit kontaktní gól, nicméně to se jim nepodařilo, i když si dokázali vytvořit šance, hosté vždy svoji branku ubránili. Hosté taktéž gól nepřidali a ze Sušic si odvezli tři body za výhru.
Nejlepší hráči: Adam Jurča - Marek Kaňovský