Hráče čeká zemědělka

Hráče čeká zemědělka
Uherskohradišťsko Sport 16 / 01 / 2018

Při návratu fotbalistů Slovácka z teplem prohřátého tureckého pobřeží do slovácké zimy zazníval unisono hlas, který moc radosti v sobě neskrýval. „Budeme muset na umělku“. Vedení klubu však pro své hráče připravilo milé překvapení. „Pokud se nestane něco mimořádného, tak bude připraveno travnaté hřiště na staroměstské „zemědělce“, poslal ředitel 1.FC Slovácko Petr Pojezný hráčům i trenérům příjemnou novinku, která potvrzuje dobrou spolupráci ligového klubu se Střední odbornou školou a gymnáziem ve Starém Městě.
Další týden by tak svěřenci Michala Korduly mohli strávit na příjemných hracích plochách. „Počasí v tomto ročním období je vrtkavé, kéž by to tak ale skutečně bylo. Z objemu chceme přecházet na intenzitu a přírodní tráva by byla určitě příjemnější než umělka,“ uvědomuje si trenér Slovácka Michal Kordula.
Po dvou týdnech pobytu na Slovácku a sobotním zápase na brodské umělce s Vítkovicemi a pak ve Vídni s Rapidem přijde další pobyt v Turecku, který už nabírá konkrétní obrysy. „První herní zkouškou bude v Turecku dvojzápas s makedonským Vardarem Skopje a dánským Hobro IK. Další duel nás čeká s maďarským ligovým celkem, jehož jméno je zatím v jednání, a generálkou na ligovou premiéru s Baníkem bude duel s ruským Tosnem,“ představuje herní plán do ligového startu Pojezný.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace