Hráčky si rozdělí prémii s koučem

Hráčky si rozdělí prémii s koučem
Veselí nad Moravou Sport 05 / 01 / 2010

Třebaže v posledních letech patří k tuzemské i interligové špičce a v republikovém finále jsou „štamgastem“, vítězství v Českém poháru se jim vyhýbalo jako čert kříži. Od včerejšího dopoledne už to ale neplatí! Datum 3. ledna 2010 si házenkářky Veselí nad Moravou vyznačí v kalendáři zlatým písmem. Výhrou nad Slavií Praha nejenže přepsaly historii, ale jako bonus ještě získaly pětadvacetitisícovou odměnu.
Zpočátku přitom situace nebyla dvakrát růžová. „Naposledy nás Pražanky porazily a byly favoritem. V úvodu to tak i vypadalo, měly navrch,“ přiznává veselský kormidelník Peter Sabadka. Jeho družstvo však zbraně nesložilo, obrátilo výsledek a k cenné trofeji dokráčelo závěrečnou exhibicí. „Dominovala naše obrana a to bylo klíčové. Děvčata hrála s obrovským nasazením a srdcem,“ říká.
Pocit z obratu a závěrečného vítězství znásobila odměna pro vítěze, která se stala třešničkou na dortu. „Je to krásné, co víc si přát? A od vedení máme přislíbeno, že finance za výhru budou rozděleny pro potřeby družstva,“ těší Sabadku, který si oddechl, že z hlavního města nejede s prázdnou jako naposledy. „Cesta domů bude samozřejmě mnohem příjemnější,“ usmívá se.
Aby ne, když jim společnost v autobuse dělal pohár a šek na finanční prémii 25 tisíc korun. „Peníze rozdělíme mezi hráčky a trenéra,“ prozradila Ivana Břečková, majitelka veselského klubu.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace