Hradčovice nastoupily do utkání v deseti

Branky: 58. Umlauf M., 90. Silný F. - 45. Tetera T., 77. Šácha P.
ŽK: 80. Adamík O. - 60. Šácha P., 77. Tureček P.
Diváci: 25.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Pavel Čechmánek (laik), Ivan Junaštík (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Umlauf M., Střítecký M. (73. Vaverka T.), Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Kryška M. (65. Zlámalík R.), Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Popovice: Šesták V. - Tureček P., Tetera T., Šácha P., Smolík A., Prajza M., Omelka J., Musil O., Knot M., Hladný T., Hanáček J. (85. Neděla L.). Trenér: Roman Bureš.
Sychravé nedělní počasí na hřiště v Hustěnovicích přilákalo pouze hrstku skalních fanoušků. Hra se v prvním poločase odehrávala ve středu hřiště a ani jeden z týmů neměl výraznější převahu. Domácí párkrát zazlobili z přímých kopů, ale gólovou radost jim to nepřineslo. Ve 45. minutě se k odraženému míči dostal Tetera a z 35. metrů trefil šibenici Stříteckého branky. Druhá půle byla aktivnější z obou stran, mužstva si začala vytvářet šance a začaly padat i branky. V 58. minutě po odraženém míči v malém vápně vyrovnával Umlauf - 1:1. Domácí byli nadále aktivnější, ale v 77. minutě utekl Šácha obraně a bylo to 1:2. Huštěnovicím se povedlo vyrovnat a to v 90. minutě, když po prodlouženém autu skóroval Silný. Papírově silnější Huštěnovice nezvládli roli favorita a proto se body dělily.
Nejlepší hráči: Jan Petrželka - Pavel Šácha

Korytná - Pitín 0:2 (0:0)

Branky: 62. Krahula L., 85. Kozubík J.
ŽK: 54. Bublík I., 75. Navláčil O. - 53. Švehlík F., 75. Kozubík J.
Diváci: 85.
Rozhodčí: Radek Michalec - Josef Flasar (laik), Pavel Berčík (laik).
Korytná: Málek Mi. - Zetka M., Zámečník M. (74. Persona P.), Vlk P., Vacula J., Popelka D. (46. Mikláš J.), Navláčil O., Matucha J., Málek Ma., Čaňo B., Bublík I. Trenér: Josef  Berčík.
Pitín: Urbánek P. - Vladár J. (64. Berčík P.), Švehlík F., Struhař P., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Kocourek K., Kavka P., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Od úvodní minuty se hrálo v rychlém tempu z obou stran. První vážnější šanci měli domácí, kde se hlavou mohl prosadit Čaňo, ale míč jen o kousek mířil kolem Urbánkovi branky. Domácí si nadále udržovali tlak a tak si vybojovali další příležitosti, ale bez úspěchu. Hosté potom převzali taktovku hry a začali více útočit. Poločas se už dohrál na straně domácích, kdy měli hráči Pitína na vrch, ale nedokázali se prosadit. Hned od začátku druhé půle, kterou začali lépe domácí se mohli ujat vední, ale střela mířila k tyči a Urbánek se musel hodně natahovat, aby ji vytáhl na roh. Postupem času se hra začala zrychlovat a s narůstající nervozitou domácí otevřeli více hru. Toho využili hosté, kdy se prosadil Krahula, který střelou k tyči nedal Málkovi žádnou šanci - 0:1. O 20 minut později hosté znovu udeřili, kdy se Kozubík trefil pod břevno 0:2. Tento výsledek si hosté pohlídali do konce zápasu.
Nejlepší hráči: Igor Bublík - Libor Krahula

Košíky - Mařatice 1:0 (0:0)
Branky: 71. Hastík P.
ŽK: 34. Vyorálek D., 56. Surový M. (Mařatice).
Diváci: 130.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Antonín Mikulec (laik), Ivan Mařák (laik).
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K. (67. Přílučík L.), Poháněl J., Ovsík J., Hastík P. (89. Scháněl R.), Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J. (81. Lžičář M.), Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Surový M., Mrva M., Kroča M., Kovács L., Janků A., Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
Ve šlágru kola se představily na půdě třetích Košíků vedoucí Mařatice. Diváci viděli bojovné a fér vedené utkání, kdy jedinou vadou na kráse byl nerovný terén, který oběma mužstvům komplikoval hru. Do první gólové šance se v polovině první půle dostal hostující Kroča, jeho střela se však mezi tyče nevešla. Domácí si žádnou brankovou příležitost nevytvořili a o ohrožení hostující branky se pokoušeli střelbou ze střední vzdálenosti. Hra byla ve druhé půli i nadále vyrovnaná a postupem času bylo jasné, že o osudu utkání rozhodne jediný vstřelený gól. V 65. minutě se to domácím ještě nepodařilo, neboť Marek Přílučík z hranice velkého vápna rozezvučel pravou tyč branky Mařatic. V 71. minutě stejný hráč hlavou posunul míč na nekrytého Hastíka, který z malého vápna rozhodl o výhře Košíků 1:0. Poté hosté vrhli síly s cílem srovnat skóre a i když zahrávali několik standardních situací, vstřelit gól se jim nepodařilo. Naopak v samotném závěru po obrovském závaru v šestnástce Mařatic domácí dvakrát trefili břevno.
Nejlepší hráči: Pavel Hastík - Ondřej Matoušek

O. N. Ves B - Kněžpole B 2:0 (1:0)
Branky: 17. Slezák V., 79. Kusák M.
ŽK: 31. Štěrba J., 69. Franěk P. - 31. Kašný P., 49. Hubáček D., 87. Hruboš P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček (8) - Lukáš Skočovský (laik), Miroslav Chmelař (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
O. N. Ves B: Husár P. - Vařecha M., Štěrba J. (40. Němec M.), Slezák Z., Slezák V. (88. Szabo T.), Kusák M., Kosík A., Kadaš T., Jurásek D., Hábl O. (57. Jirásek A.), Franěk P. Trenér: Michal Kusák.
Kněžpole B: Vyorálek J. - Pastyřík R. (78. Křen B.), Palčík R., Kozelek M., Kašný P., Kamočai L., Janík V. (46. Hruboš L.), Hubáček D., Hruboš P., Haša M., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří v 10. minutě měli šanci Hubáčkem. Poté se v 16. minutě ozvali domácí, kteří kopali rohový kop, ale Juráček hlavičkoval těsně vedle. V 17. minutě se již měnilo skóre, kdy Kusák nádherně nacentroval a Slezák otevřel skóre. Ve 25. minutě, měli opět domácí gólovou šanci, kdy z 20 metrů střílel Vařecha, ale jen orazítkoval břevno. V 35. minutě z pravé strany centroval opět domácí Kusák, ale centr orazítkoval pravou tyč. Zbytek poločasu se odehrával mezi šetsnáctkami a poločas skončil 1:0. Do 2. poločasu hostující tým udělal změnu v sestavě, což se projevilo na kombinační hře, ale bohužel bylo znát, že v Kněžpoli proběhly během víkendu hody, což se projevilo na mušce útočníků, která byla vychýlena. Za zmínku stojí 76. minuta, kdy se hostující dostali po pěkné akci do šestnáctky, kde střílel Hubáček, ale domácí brankař bravůrně akci zachránil. V 79. minutě se ozvali domácí, kdy Kusák zahrával rohový kop, který kopl tak výborně, že se propadl do hostující brány a zvýšil tak na 2:0. V 90. minutě se domácí střídající Szabo řítil na hostujícího golmana, ale nedokázal z malého vápna golmana překonat.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Dušan Hubáček

St. Město - Buchlovice 2:3 (1:1)
Branky: 31. Grebeň M., 83. Panáček M. - 28. Mikula J., 47. (p) Marek B., 78. Kotek J.
ŽK: 57. Ševčík I., 81. Vlček P., 88. Svoboda O., 88. Andrýsek M., 89. Žajdlík J. - 43. Křiva D.
ČK: 90. Vlček P. (St. Město).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Jiří Stucalík (laik), Zdeněk Bílka (laik).
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Vaněk T. (75. Šobáň P.), Šopík R., Ševčík I. (68. Svoboda O.), Panáček M., Müller T. (36. Vlček P.), Grebeň M., Botek J., Andrýsek M. Trenér: Radek Bouřa.
Buchlovice: Mlčák P. - Šarata R., Strakoš S., Procházka J. (46. Jurča A.), Mikula J., Marek J. (15. Kořínek M.), Marek B., Křiva D., Kotek J., Hlůšek R., Hlůšek P. (90. Omelka A.). Trenér: Petr Sonntag.
Utkání se hrálo na obě dvě strany s tím, že hosté byli aktivnější a lépe kombinovali. Ve 28. minutě Mikula přímou střelou zajistil hostům vedení - 0:1. Domácí po obdržené brance zvýšili aktivitu, začali více běhat a vytvářeli si mnoho vyložených šancí, které neproměnili. Již v 15. minutě došlo k vážnému zranění hostujícího hrácě Jiřího Marka. Domácí hráč střílel na branku, Marek mu chtěl vypíchnout míč, ale při střelbě domácí hráč trefil současně balon a i jeho nohu. Došlo k vážnému zranění kotníku pravé nohy, ale ke zranění došlo neúmyslně v souboji. Pak domácí zvýšili obrátky a v 31. minutě vyrovnali Grebeněm - 1:1. Pak se hra vyrovnala a tak skončil první poločas. Ve druhém poločase hned po nástupu hosté zaútočili, v pokutovém území byl faulován Křiva a Bedřich Marek proměnil penaltu a zajistil hostům vedení - 1:2. Domácí se snažili vyrovnat, vyloženou šanci si nevytvořili, naopak hosté vždy po brejcích měli několik vyložených šancí a v 78. minutě Kotek zajistil hostům dvougólové vedení. Domácí se snažili skorigovat výsledek, což se jim podařilo v 83. minutě Panáčkem. Závěr utkání byl ze strany domácích jen přehlídkou jejich nervózního výkonu z čeho pramenily žluté karty a jedna červená.
Nejlepší hráči: Jaroslav Hodulík - David Křiva

Tupesy - Babice 1:7 (1:1)
Branky: 35. Gejdoš J. - 14., 90. Koukal P., 76., 85. Smělík M., 68. Soldán L., 80. Horsák D., 88. Fusek I.
ŽK: 16. Gejdoš J., 20. Drška M. - 30. Buksa R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Jiří Vávra (laik), Jaroslav Říha (laik).
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra O., Tříska M., Molek S., Maňásek M. (71. Vaculík L.), Kubíček T., Gejdoš J. (60. Šimek O.), Drška M. (46. Gejdoš M.), Bureš R., Bednařík J. Trenér: Antonín Šimon.
Babice: Hájek M. - Soldán L., Smělík M., Říha L., Macháček P., Litoš M. (81. Fusek I.), Litoš F. (51. Gotvald J.), Koukal P., Körber S., Horsák D., Buksa R. (36. Lahola M.). Trenér: Marcel Litoš.
V Tupesích se hrál fotbal na obou stranách vyrovnaný, ale jen v prvním poločase. Nejdříve zahrozili hosté, ve 14. minutě otevřel skóre Koukal. Domácí poté vyrovnali hru, ale ve 33. minutě neproměnili pokutový kop, za faul Bursy na Dršku. Hostující golman jedenáctku vyrazil a poté míč kryl. Brzo na to domácí vyrovnali v 35. minutě Gejdošem z přímého volného kopu - 1:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Do druhé půle nastoupili domácí s odhodláním s výsledkem něco udělat, měli šance, ale branky padaly na druhé straně. V 68. minutě nejprve poslal hosty do vedení Soldán - 1:2, a pak se to začalo sypat, 76. minutě se trefil Smělík - 1:3, v 80. minutě kapitán mužstva Horsák 1:4, v 85. minutě opět Smělík, 88. minutě se dostal ke slovu i náhradník Fusek 1:6, a v 90. minutě přidal svoji druhou branku Koukal 1:7. Domácí se sice snažili, ale co hosté kopli to skončilo v bráně.
Nejlepší hráči: Miroslav Tříska - David Horsák