Hradčovice se radují z první výhry

Sport 08 / 10 / 2008

Hradčovice - Jarošov 3:1 (1:0)
V prvním poločase předvedla obě mužstva velmi slabý výkon. V 15. minutě domácí Šrámek vystřelil z 25 metrů vedle pravé tyče. Ve 20. minutě hostující Polnar a Flíbor překonali obranu, ale přes brankáře už projít nedokázali. Ve 27. minutě vystřelil Janík ze třiceti metrů a Kulhavý vyrazil na roh. Ve 33. minutě Indra nacentroval míč z pravé strany a Šrámek hlavičkoval nad bránu. Ve 45. minutě zahrával po faulu domácí Urubčík přímý kop a Indra hlavou získal domácím vedení. V 52. minutě Koníček obešel obranu i brankáře hostí a zvýšil náskok domácích na 2:0. V 54. minutě nádherně vystřelil Koníček, ale Ševčík bravurně vyrazil na roh. V 62. minutě Baný trefil nádherně levý horní roh a zvýšil na 3:0. Hosté snížili na 3:1 v 87. minutě Bobčíkem po standardní situaci.
Nejlepší hráči: Tomáš Indra - Petr Bobčík

Branky: 45. Indra T., 52. Koníček P., 62. Baný J. - 87. Bobčík P. ŽK: 55. Šrámek M., 60. Mikulec R. - 9. Šturma K., 57. Vaculík M. Diváci: 90. Rozhodčí: Lukáš Mikulka - František Macek (laik), Zbyněk Jakšík (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Mikulec R. (81. Sedlář R.), Mikulec J. (64. Mikulec D.), Koníček P., Indra T. (74. Máčala R.), Fábry I., Cmol M., Buráň Z., Šrámek M., Baný J. Trenér: Ludvík Cmol.
Jarošov: Ševčík J. - Vaculík M., Šturma K. (54. Kaštánek V.), Polnar Z. (68. Gajarský M.), Malina J., Kaštánek M., Janík V., Grebeníček P., Flíbor T., Brzica A. (69. Sedláček R.), Bobčík P. Trenér: Josef Dostálek.

Mařatice - Polešovice 2:6 (1:2)
První půli začali lépe domácí, když ve 2. minutě po přihrávce Kuvačiče dorážel do brány Hráček. Domácí šancemi přehrávali hosty, ale doplatili na koncovku. Ve 32. minutě byl ve vápně sražen Černoch. Penaltou srovnal Kunt. Branku do šatny Mařatickým dal Svoboda, který se nejlépe zorientoval ve vápně. Druhý poločas odstartoval kanonádu Polešovic. Již v 55. minutě se trefil hlavou Černoch. V 58. minutě korigoval za domácí tvrdou ránou Vyorálek. V 68. minutě dostal dlouhý pas Kunt zvýšil vedení hostí. O 3 minuty později se po přihrávce Svobody dostal míč k Černochovi, který vysokou střelou zaskočil domácího golmana. 2:5. Účet utkání uzavřel v 80. minutě opět Černoch, který dovršil hattrick.
Nejlepší hráči: Lukáš Kuvačič - Martin Černoch

Branky: 2. Hráček P., 58. Vyorálek D. - 55., 71., 80. Černoch M., 32. 68. Kunt P., 45. Svoboda O. ŽK: 31. Vyorálek D. - 33. Lubojacký M. Diváci: 180. Rozhodčí: Lukáš Uherek - Blažej Vyroubal, Vladislav Vlachynský (laik).
Mařatice: Grebeníček J. (84. Bílka J.) - Vyorálek D., Vondráček V., Vandírek L., Šproch L. (60. Mikuš M.), Kuvačič L., Jevický R., Janků A., Hráček P. (86. Rídl L.), Halík J., Bída L. Trenér: Milan Surový.
Polešovice: Andrýsek J. (77. Pavela M.) - Svoboda O., Lubojacký M. (67. Martykán M.), Kunt P., Kotek R., Korvas R., Konečný M., Jandásek D., Černoch M., Chmelař L. (72. Bilík M.), Běhávka J. Trenér: Petr Kaňovský.

Nezdenice - Drslavice 4:1 (0:1)
Utkání se hrálo na těžkém terénu. Oba týmy se snažily kombinovat po zemi. V první půli byli více aktivní Drslavičtí, ale nepochodili u Malasky. Domácí se poprvné předvedli ve 25. minutě, kdy Kolínek získal míč na polovině hřiště a sám se individuální akcí dostal do pokutového uzemí, avšak selhal v zakončení. Ve 31. minutě tedy přišel trest. U pomezní čáry se efektní patičkou předvedl Ševčík, který naservíroval Říhovi. 0:1. Ve druhém poločase se obraz hry zcela změnil. K obratu zavelel Uličník, který se předvedl tvrdou střelou ze dvaceti metrů, na kterou neměl Dýmal nárok. 1:1. V 63. minutě se do otevřené obrany vřítil Sviták a obstřelením podél padajícího brankáře poslal Nezdenice do vedení. V 79. minutě zvyšoval na 3:1 Adámek. Gólovou parádu dokončil Marek, který se nemýlil ze značky pokutového kopu. 4:1.
Nejlepší hráči: Petr Janíček - Libor Říha

Branky: 58. Uličník J., 63. Sviták P., 79. Adámek R., 83. Marek P. - 31. Říha L. ŽK: 28. Sviták P. - 26. Prchlík L., 54. Bureš P. Diváci: 90. Rozhodčí: Lukáš Hladiš - Lukáš Uherek, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Uličník J., Sviták P. (85. Mikulášek A.), Masařík R. (46. Durďa M.), Marek P., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Janíček P., Bušo J. (57. Adámek R.). Trenér: Josef Pospíchal.
Drslavice: Dýmal P. - Říha L., Ševčík P., Sehnal J., Prchlík L., Orlovský M., Machálek J., Kupec M., Kadlček J., Dýnka I., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.

Bílovice - Břestek 1:4 (0:0)
Hosté se mohli radovat hned ve 2. minutě, když z dvaceti metrů vypálil Sonntag do břevna. Ve 23. minutě těsně minul hostující bránu Vyorálek. V 32. minutě měli další šanci hosté, když Andrýsek vyslal Stýskala, ale ten trestuhodně minul. Ve druhém poločase šli domácí do vedení v 65. minutě. Po přihrávce Vyorálka skóroval střídající Zedek. Hosté v 70. minutě vyrovnali. Po přihrávce Ježka skóroval Silný. Za šest minut přihrával Stýskal Sonntagovi a hosté obrátili výsledek. Domácí byli na dně, ale přesto se snažili o vyrovnání. Otevřeli obranu a hosté je za to trestali. V 84. minutě přihrával Ježek střídajícímu Zámečníkovi a ten z brejku zvýšil už na 1:3. Navlas stejná siatuce se odehrála v 89. minutě, když Zámečníkovi do brejku přihrával tentokráte Zelinka. Vítězství hostů bylo zasloužené.
Nejlepší hráči: Milan Vyorálek - Michal Zámečník

Branky: 65. Zedek J. - 86., 89. Zámečník M., 70. Silný M., 76. Sonntag P. ŽK: 59. Pochylý D. - 51. Vojtěšek J., 66. Andrýsek M., 82. Stýskal T. Diváci: 150. Rozhodčí: Bronislav Pálka - Tomáš Hanáček, Josef Zlámal (laik).
Bílovice: Hančík F. - Zlámal Z., Vyorálek M., Vycudilík D., Pastyřík V., Otáhal L., Krejčiřík M. (72. Mokráš R.), Jankůj O. (46. Zedek J.), Hruboš L., Gajdošík E. (58. Strapina R.), Pochylý D. Trenér: Radek Pekárek.
Břestek: Zapletal R. - Zelinka P., Vojtěšek J., Stýskal T., Stuchlík J., Sonntag P., Matoušek M. (65. Martinák R.), Ježek P. (75. Zámečník M.), Frühauf R. (55. Silný M.), Čagánek P., Andrýsek M. Trenér: Libor Matoušek.

Boršice - Kostelany 2:6 (1:4)
Hosté si vypracovali první šanci již ve 2. minutě, ale nezakončili. Vzápětí zahrozil i domácí Jankůj, ale také nepřesně. Skóre zápasu otevřel ve 14. minutě Julius Mojžíš. Ve 22. minutě vyběhl špatně brankář domácích a Ventrča zvýšil na 0:2. Ve 26. minutě dával již na 0:3 Panáček, který stál na konci nacvičeného signálu. Ve 32. minutě to již vypadalo s domácími bledě, neboť se Julius Mojžíš trefil podruhé v zápase a zvýšil na 0:4. Kapku života jim však vrátil Jankůj, který snížil na 1:4. Tak skončil i poločas. Do druhé půle naskočili domácí s cílem hosty zatlačit a pokusit se udělat něco s výsledkem. To se projevilo v 53. minutě, kdy střídající Kusenda snížil po brejku na 2:4. O čtyři minuty později se mohli dostat na kontakt, když měli penaltu, ale Koryčánek byl proti. To domácí zlomilo a v závěru dostali ještě dvě branky.
Nejlepší hráči: Radek Zimčík - Julius Mojžíš

Branky: 35. Jankůj M., 53. Kusenda P. - 14., 32. Mojžíš Julius, 22., 86. Ventrča J., 26. Panáček R., 78. Mojžíš Josef ŽK: 32. Jankůj M., 39. Slaník J., 85. Andrášek J. - 43. Šimík D., 44. Ventrča J. Diváci: 150. Rozhodčí: Tomáš Tureček (6) - Bohuslav Vávra (laik), Jaroslav Vávra (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Boršice u Bl.: Kadlček A. - Zimčík R. (86. Šuránek D.), Slaník J., Šajdler M. (46. Kusenda P.), Němeček R., Ježek P., Jankůj M., Huspenina M., Halík M. (50. Rybníkář I.), Bilík V., Andrášek J. Trenér: Michal Bihari.
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Ventrča J., Šťastný T., Šimík D. (59. Šťastný P.), Panáček R. (88. Procházka L.), Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D., Lahola I., Krupa J. (80. Tomašů M.), Gabriel P. Trenér: Antonín Šimon.

Traplice - Nedakonice 2:3 (2:1)
Za krásného počasí se hrál pěkný fotbal. První gólovou příležitost si připravili domácí v 15. minutě, avšak Krist hlavičkoval nad. Chuť si napravil za pět minut, kdy po chybě obrany poslal domácí do vedení. 1:0. Ve 38. minutě standardní situaci rozehrával Bilavčík, obrana zaspala a Hladký snadno srovnal hlavou. Domácí byli aktivnější a dokázali do konce půle skórovat ve 40. minutě, když z rohového kopu míč doputoval na šestnáctku, kde se Štefka prezentoval přesnou trefou. Ve druhém poločase přestali Trapličtí hrát a hosté toho využili k obratu. V 71. minutě Trubačík po chybě obrany srovnal na 2:2. Nedakoničtí ucítili příležitost a začali tlačit. V 82. minutě se při zmatku v šestnáctce nejlépe zorientoval Vojtek a upravil na konečných 2:3.
Nejlepší hráči: Roman Gelien - Miroslav Šnajdar

Branky: 20. Krist P., 40. Štefka P. - 38. Hladký J., 71. Trubačík M., 82. Vojtek Z. ŽK: 34. Krist P., 38. Kolínský T., 62. Pekárek R. - 82. Jurášek M. Diváci: 300. Rozhodčí: Martin Strapina (7) - Volodimir Korolovych (4), Petr Sás (laik). Delegát utkání: Ladislav Vacenovský.
Traplice: Skopal M. - Urbanec M. (85. Blecha L.), Trávníček V., Štefka P., Slavík J., Pekárek R., Krist P., Kotyza R., Kolínský T. (46. Čevela O.), Kamarád J., Gelien R. Trenér: Jan Růžička.
Nedakonice: Ondřej M. - Zelinka L., Vojtek Z., Trubačík M., Šnajdar M., Ondra J. (61. Mazůrek F.), Maurer P., Jurášek M., Hladký J., Bilavčík R., Bábík J. Trenér: Roman Sklenář.

Tupesy - Sušice 0:0
Domácí nastoupili do utkání kvůli několika zraněním ve značně kombinované sestavě. Na soupisku museli být připsáni čtyři dorostenci, kteří absolvovali předzápasové utkání. Hosté si vypracovali více brankových příležitostí, ale Švejčara nedokázal proměnit dvě tutovky. Vlivem nerovného terénu příliš kombinací vidět nebylo. Poločasový výsledek proto byl 0:0. Vstup do druhé půle měli opět lepší hosté. Po celý průběh dobývali domácí branku, avšak bezchybný Hurdes udržel čisté konto. Tupeští se pokusili překonat Dúbravu, ale díky vychýlené mušce utočníků branku nevstřelili. Stínem utkání bylo krvavé zranění Třísky po srážce se sušickým hráčem, které však bylo nezaviněné. Hosté si za předvedený výkon zasloužili vítězství.
Nejlepší hráči: Marek Bergauer - Tomáš Skopal

ŽK: 41. Fojtášek V., 71. Skopal L. Diváci: 105. Rozhodčí: Jiří Němec - Miroslav Mikulík (laik), Zdeněk Martinák (laik).
Tupesy: Hurdes V. - Večeřa L., Vávra P., Tříska M. (80. Žaluda R.), Šimek O. (74. Šmatelka J.), Polášek P., Molek S., Kubíček T., Knap M., Bureš R., Bergauer M. Trenér: Stanislav Travenec.
Sušice: Dúbrava V. - Švejčara M., Šur V. (84. Chybík R.), Šlechta J., Skopal T., Skopal L., Omachlík P., Mikulík M., Kaštánek A., Hejda M., Fojtášek V. (73. Hastík J.). Trenér: Josef Surý.