Hradišťané nezvládali koncovku

Uherské Hradiště Sport 30 / 09 / 2011

Tři zápasy mají odehrány v novém ročníku Středomoravské soutěže mužů házenkáři Uherského Hradiště. Všechny zápasy měly dva společné jmenovatele, Hradišťáci hráli vždy proti favorizovanému soupeři a přitom vždy dokázali dlouho držet krok.
Droždín - Uh. Hradiště 32:20 (15:10)
K předehrávce 11. kola odjeli Hradišťáci v hodně okleštěné sestavě, když do Olomouce přijeli pouze se šesti hráči do pole. Když ve 40. minutě dostal červenou za třetí vyloučení Svoboda, dohrávalo Hradiště pouze v pěti.
Uh. Hradiště - Kostelec na Hané 25:25 (12:14)
Jako na houpačce lze popsat utkání s Kostelcem. Zatímco v prvních 40 minutách dominovali hosté, kteří vedli až 16:19, tak poté převzali taktovku domácí, kteří otočili až na 22:19. Ještě 5 minut před koncem vedlo Hradiště 25:22, ale v závěru skóroval už jen Kostelec a zrodila se první remíza.
Sestava: Polešovský, Kašný, Blaha 2, Čechmánek 1, Habarta J., Svoboda, Prokop 1, Hospodářský 4, Vacula, Pšenčík 7, Habarta Dominik 10.
Uh. Hradiště - Uničiv 25:31 (15:14)
Diváci viděli vyrovnaný poločas, pak převzali taktovku domácí, kteří vedli 21:17. Závěr utkání však nelze označit jinak než za kolaps ze strany domácích, protože ti od tohoto okamžiku dali jen 4 branky, zatímco hosté hned 14. Sestava: Polešovský, Šimunek, Blaha 5, Čechmánek, Habarta J, Svoboda, Hospodářský 6, Vacula, Pšenčík 8, Prokop, Habarta D. 4, Bureš 2, Kašný.