Hradišťští lídra nepřekvapili

Sport 29 / 05 / 2012

Házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště se o senzaci nepostarali. Na palubovce neohroženého lídra Středomoravské lizy Velké Bystřice B prohráli o 15 branek, když o jejich osudu bylo rozhodnuto už do přestávky.
Velká Bystřice B - Uh. Hradiště 40:25
Už od úvodních minut byl poznat velký výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy. Zatímco hosté potřebovali na vstřelení branky pokaždé delší obléhání, domácí vždy rychle vystřelili a hned se vraceli do obrany. Již do poločasu bylo o výsledku utkání rozhodnuto, neboť rozdíl byl již třináctibrankový.
Hradiště se snažilo po celý zápas využívat svou údernou sílu na pivotu, přesto byl zřejmě nejlepším hráčem hostujícího celku Bureš, který se dokázal prosazovat i z velmi těžkých úhlů. Zápas nedohrál Prokop z Uherského Hradiště, který měl podle zápisu tři vyloučení. Sedmičky 3/3:4/4, vyloučení 8:8. Poločas 25:12
UH. HRADIŠTĚ: Kotásek, Polešovský – Šimčík 7/4, Kašný 5, Bureš 4, Marčík 4, Blaha 3, Vacula 2, Prokop, Růžička.