Hráli jsme jako jeden tým

Hráli jsme jako jeden tým
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 30 / 09 / 2015

Jaroslav Diviš musí v poslední době poslouchat častou kritiků z ochozů. V sobotním odpoledni na ni však odpověděl tím nejlepším možným způsobem, když pro svůj tým zajistil jedinou trefou zápasu tři body.
O zápase rozhodla vlastně jediná šance a jediná branka. Byla to spíše šťastná výhra?
V první půli jsme byli lepší a fotbalovější. Pak jsme se ale přizpůsobili soupeři, kdy jsme přestali hrát náš fotbal a uchýlili se jen k nakopávaným míčům a vlastně jen bránili výsledek. Na druhou stranu, pokud by byl rozhodčí citlivější a neodpískal faul Sadílka, kdy šel sám na bránu, mohlo to být klidnější z naší strany.
Nahradit Libora Doška na hrotu útoku asi nebylo snadné.
Jednoduché to nebylo. Když jsem si odstavil Škerleho, hned za ním byl Šmíd. Libor to proti dvěma stoperům nemá jednoduché. On je ale zase jiné postavy než já, odstavit ho v soubojích od balonu není tak lehké jako mě.
Na jeho místo jste se tedy příliš netěšil?
To zase ne, mě to tam baví, protože se nemusím tolik vracet. (úsměv) Zase je horší, že když nedostanete míč do běhu, tak o něj musíte vždy svádět souboj.
Ze sestavy kvůli zranění téměř vymizeli zkušení hráči. Jak to mladící zvládli?
Myslím, že kluci, kteří toho předtím tolik neodehráli, to dneska zvládli výborně. Semkli jsme se a hráli jako jeden tým. Bojovali jsme, makali, a i když to ve druhé půli nebylo ideální, získali jsme tři důležité body.
Naposledy jste skóroval v květnu na Spartě, od té doby jste devět zápasů mlčel. Asi jste rád, že jste to konečně protrhl?
Určitě. Každý fotbalista je rád, když dá gól, a navíc když je tříbodový. Hlavně jsem ale rád za výhru, protože po repre pauze nám to příliš nešlo. Konečně jsme to zlomili.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace