Branky: 41. Pančocha J., 82. Ondřej V. - 5. Plšek J., 12. Švardala L.
ŽK: 5. Pilka I., 30. Kelíšek M. - 25. Halík J., 56. Chovanec M., 64. Švardala L., 65. Salát J.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Roman Horčica (laik), Libor Šimek (laik).
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Pilka S., Pilka I., Pančocha J., Ondřej V., Machala P., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M., Durďa M. (60. Jančařík M.).
Trenér: Josef Janíček.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R. (82. Bobčík D.), Salát J., Plšek J. (18. Peter O., 80. Halík M.), Jankůj M., Polášek B., Chovanec M. (72. Šimek P.), Halík J., Habarta J.
Trenér: Karel Kopeček.
První půle začala lépe pro hosty, kteří se ujali vedení již v 5. minutě, Polášek zahrál přímý kop a Plšek dopravil míč do branky - 0:1. O sedm minut později poslal Polášek centrovaný míč Švardalovi, který překonal Šidla střelou k tyči - 0:2. Až ve 41. minutě se ke slovu dostali domácí, Pilka poslal krásnou přihrávku Pančochovi, a ten z velkého vápna nádhernou střelou dal kontaktní branku. V 50. minutě mohl srovnat Kelíšek, své sólo ovšem nezakončil brankou díky skvělému zákroku Pochylého. V 75. minutě tentýž hráč centroval na Jančaříka, Pochylý byl ale opět na místě. Přišla 82. minuta, domácí zahrávali rohový kop, míč se dostal za velké vápno a střelou k levé tyči upravil na 2:2 Ondřej. v 88. minutě domácí mohli dát vítěznou branku, ale Kelíškovo sólo vynikající Pochylý  opět zlikvidoval.
Nejlepší hráči: Václav Ondřej - Pavel Pochylý

Košíky - Bílovice 0:3 (0:1)
Branky: 45. (p), 75. Urbánek P., 90. Řezníček R.
ŽK: 30. Ondruch A., 85. Müller T. (Košíky).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Štefan Krajčovič (laik), Richard Pospíšil (laik).
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík L., Pól R. (60. Vojtek P.), Poháněl K. (66. Janováč Z.), Poháněl J., Ovsík M. (79. Silný P.), Müller T., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Bílovice: Hanáček L. - Zlatý I., Zlámal Z. (80. Řezníček R.), Urbánek P., Kováč Pe., Kováč Pa., Hlaváček P., Hanák M. (70. Krejčiřík M.), Gajdošík E., Dostálek V., Bernatík P.
Trenér: Josef Zlámal.
Hosté si prvních 25 minut vytvářelí jednu šanci za druhou, ale k jejich smůle je spalovali jak na běžícím páse. Ve 30. minutě měly 2 velmi slibné šance i Košíky, ale oba dva pokusy skončily vedle branky. Bílovice hrály s velkou lehkostí, dařily se jim přihrávky na jeden dotek a jejich hra byla velmi fotbalová. Ve 45. minutě fauloval v pokutovém uzemí Poháněl, k pokutovému kopu se postavil Urbánek a poslal Bílovice do vedení. V 75. minutě po dlouhé době zahrozily hostující Bílovice, na centr do vápna si naskočil Urbánek a zvýšil hlavou na 0:2. V poslední minutě utekl domácí obraně Řezníček a stanovil konečný výsledek na 0:3.
Nejlepší hráči: Jakub Kaštánek - Petr Kováč

Jarošov - Drslavice 4:3 (3:3)
Branky: 5. Stojaspal M., 14. Vaculík M., 25. (p) Staroba R., 67. Bobčík P. - 37., 44. Mikulinec R., 21. Vidrman T.
ŽK: 89. Omelka Martin - 24. Šobáň J., 31. Mikulinec R., 57. Kňazeje T.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Josef Dostálek - Jaroslav Smetka (laik), Jan Javor (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Vaculík M., Šipka J. (85. Jelínek D.), Stojaspal M. (67. Jančík M.), Staroba R. (77. Kolečkář L.), Omelka Martin (90. Kolaja L.), Omelka Marek, Kaštánek M., Jančík V. (46. Malina L.), Bobčík P., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Drslavice: Kočica Ja. - Vystrčil M., Vidrman T. (88. Kočica Jo.), Šobáň J., Pijáček L. (46. Máčala R.), Mikulinec R., Mikulec D., Machálek J., Kňazeje T., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Domácí začali aktivně a už v 5. minutě šli do vedení po dorážce Stojaspala. O osm minut později zvyšoval na 2:0 Vaculík. Hosté snížili ve 21. minutě, míč dorazil do sítě Vidrman. Ve 25. minutě z penalty bezpečně zvýšil Staroba na 3:1. Hosté zvýšili obrátky a dvěma slepenými brankami srovnali Mikulincem na 3:3, stalo se to ve 37. a 44. minutě. Po změně stran se přelévala hra z jedné strany na druhou, v 67. minutě se domácím podařil trestný kop, kapitán Bobčík se nádherně trefil a dal vítěznou branku domácích v divoké přestřelce.
Nejlepší hráči: Marek Omelka - Jaromír Kočica

Traplice - Hluk B 4:5 (4:3)
Branky: 16., 21. Čevela O., 26. Růžička J., 41. Hříbek D. - 6., 7. Hrdina I., 21. Bachánek O., 48. (p) Loutocký E., 86. Tinka Z.
ŽK: 59. Kotyza R., 77. Gelien R., 90. Verbík T. - 15. Jurčík D., 57. Tinka Z., 64. Hrdina I., 90. Žajdlík O.
Diváci: 89.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Roman Obdržálek (laik), Karel Vaculík (laik).
Traplice: Skopal M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vá., Růžička J. (61. Trávníček Vo.), Pekárek R., Kotyza R., Huťka L., Gelien R., Čevela O., Hříbek D. (75. Trávníček A.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Hluk B: Křen B. - Tinka Z., Minařík M., Loutocký E., Jurčík D. (77. Gál T.), Chytil R., Hrdina I. (90. Vagai T.), Brigula J. (46. Štipčák R.), Bachánek O. (47. Gášek J.), Abrhám R., Žajdlík O.
Trenér: Tomáš Horák.
Úvod zápasu vyšel hostům náramně, když během jedné minuty skóroval dvakrát Hrdina. Domácí to nepoložilo, naopak v 16. a ve 21. minutě Čevela srovnal. O chvíli později však Bachánek opět strhl vedení na stranu hostů. Ve 26. minutě srovnal Růžička na 3:3 a ve 41. minutě Hříbek poslal domácí do vedení. Ve 47. minutě fauloval domácí Huťka jednoho z hostujícíh hráčů a Loutocký z nařízeného pokutového kopu srovnal. O několik minut později měli domácí možnost rovněž zahrával penaltu, ale Čevela nastřelil pouze břevno. V 86. minutě chybovali domácí v rozehrávce a z následného brejku Tinka uzavřel gólový účet na 4:5. V závěrečném náporu pak domácí Václavem Trávníčkem nastřelili pouze břevno.
Nejlepší hráči: Václav Trávníček - Ivo Hrdina

Slovácko C - Os. Lhota 5:4 (1:2)
Branky: 21., 71. David T., 73., 90. Mikulášek R., 83. Remeš M. - 18. Štergenich P., 29. Fantura T., 49. Machala J., 70. Kusák M.
ŽK: 17. David T., 47. Žůrek A. - 47. Štergenich P., 78. Štergenich D.
ČK: 90. Krátký E. (Os. Lhota).
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Ondřej Vašek (laik), Petr Hanáček (laik).
Slovácko C: Červinka M. - Žůrek A., Zemánek J. (57. Salajka L.), Sánchez F. (46. Heger D.), Remeš M., Paška L., Huráb J., David T., Balaštík A., Abrhám F., Kovařík T. (52. Mikulášek R.).
Trenér: Václav Chvojka.
Os. Lhota: Štergenich D. - Štergenich P., Štergenich J. (43. Stánec M.), Šimčík M., Pešík E., Machala J., Lučný O., Kusák M., Krátký E., Kopeček M., Fantura T.
Trenér: Jan Šimčík.
Zápas se hrál na těžkém terénu, ale přesto mělo utkání velmi dobrou úroveň. V 18. minutě kopali hosté přímý kop a Patrik Štergenich se nemýlil - 0:1. Ve 21. minutě domácí také kopali přímý kop a odražený míč dorazil David - 1:1. Ve 29. minutě se k odraženému míči z přímého kopu dostal Fantura a hosté vedli - 1:2. Ve 49. minutě po chybě domácí obrany Machala zvýšil na 1:3. V 70. minutě zvýšil pro hosty na 1:4 Kusák. Domácí nerezignovali a v 71. minutě snížil David na 2:4. V 73. minutě nestárnoucí Mikulášek prostřelil vše, co mu stálo v cestě a bylo to 3:4. V 83. minutě domácí Remeš vyrovnal. A to ještě nebyl konec, protože v 90. minutě Mikulášek vstřelil vítězný gól domácích na 5:4.
Nejlepší hráči: Roman Mikulášek - Patrik Štergenich

Nezdenice - Zlámanec 4:1 (2:1)
Branky: 41., 58. Martinec R., 7. Sviták P., 47. Gabrhel R. - 22. Duda R.
ŽK: 45. Uličník J., 63. Kociňák J. - 44. Šurmánek M., 68. Damborský M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Houdek - Petr Vápeník (laik), Radoslav Říha (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Voda M. (83. Kalina P.), Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (76. Janík D.), Struhař P., Mikliš M. (79. Kociňák T.), Martinec R. (61. Ryšávka F.), Kociňák J., Kandrnál P., Gabrhel R. (65. Jančařík J.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Zlámanec: Kročil J. - Váňa M., Šuta L., Šuta J., Šurmánek M., Svízela P. (85. Říha R.), Rosík L., Koželuh J., Chmela J., Duda R. (54. Šnajdar R.), Damborský M.
Trenér: Afonso Maquete.
Utkání začalo ve svižném tempu se spoustou šancí na obou stranách a už v 7. minutě se po krásné kombinaci prosadil Sviták. Hosté na odpověď nečekali dlouho a ve 22. minutě srovnal Duda, který krásnou střelou vymetl pavučiny v domácí brance. Ve 41. minutě však domácí rozehráli krásně přímý volný kop a Martinec změnil výsledek na 2:1. Za tohoto stavu šly oba týmy do kabin. V 47. minutě nekompromisní střelou z 25 metrů překvapil Kročila Gabrhel - 3:1. Domácí hosty vůbec nešetřili a v 58. minutě svým druhým gólem zvýšil Martinec již na 4:1. Domácí poté zahazovali jednu šanci za druhou a naopak hosté se mohli prosadit v 70. minutě, kdy trefil Damborský břevno domácí branky.
Nejlepší hráči: Roman Martinec - Radim Duda

Kudlovice - D. Němčí B 1:6 (1:4)
Branky: 35. Mikulík L. - 3. Kadlček R., 23. Mahdal A., 31. Světinský A., 42. Richtr D., 53. Mikulec M., 84. Kostelník Z.
ŽK: 37. Dujka J., 38. Mikulica A., 60. Bohun P. (Kudlovice).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Karel Andrýsek (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Kudlovice: Tomaštík M. - Turoň T. (56. Bohun P.), Štulíř M. (63. Hruška M.), Straka P., Mikulík L., Mikulica A., Kraváček L., Ježek P., Chmelař P., Forro M., Dujka J.
Trenér: Petr Ježek st.
D. Němčí B: Bobčík M. - Světinský A. (65. Kelíšek S.), Stojaspal O. (80. Bršlica Z.), Stojaspal Mi. (53. Stojaspal K.), Richtr D., Pochylý M., Mikulec M., Mahdal A., Kostelník Z., Kadlček R., Hlaváček J.
Trenér: Tomáš Stojaspal.
Hosté vstřelili branku již ve 3. minutě po pěkné kombinační akci, kdy se sám na malém vápně objevil kapitán hostů Kadlček a s přehledem zakončil k tyči. Na 0:2 zvýšili hosté po rohovém kopu, kdy brankář neudržel míč. Na 0:3 zvýšili hosté ve 31. minutě po pěkné kombinační akci útoku. Domácí ve 35. minutě z ojedinělého protiútoku snížili na 1:3, když domácí Forro utekl po lajně, předložil míč Mikulíkovi a ten jej doklepl do branky. Hosté však pokračovali v tlaku na domácí branku a ve 42. minutě po rychlé akci zakončil Richtr, který prostřelil brankáře. Ve 2. poločase se hra vyrovnala, hosté již tolik netlačili směrem do útoku, ale opět po rychlé akci na 1 dotek v 53. minutě zvýšili na - 5:1 Mikulcem. Poslední gól vstřelili hosté v 84. minutě, kdy domácí obrana špatně zahrála ofsajd systém.
Nejlepší hráči: Michal Tomaštík - Robin Kadlček