Hrdinkou desetibodová Kalinová

Hrdinkou desetibodová Kalinová
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 09 / 04 / 2024

Naše tipy vyhořely jak Drslavice v derby s Hradčovicemi. Mimochodem, vůbec žádný z tipérů nepochyboval, že domácí mužstvo uzme plný počet bodů. Přesto odešlo s prázdnou. Nejlepší čuch na tipy měla Lada Kalinova z Uherského Brodu, na kterou v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, za který v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí zboží ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.



10 L. Kalinová (UB).
8 J. Doležal (UH), D. Adamek (UH), J. Šurmánek (UH).
7 L. Bartoňová (Buchlovice), K. Taťák (UH), M. Bartošík (UH), L. Mitáček (UH).
6 Z. Rýc (Svárov), F. Piňos (Hluk), J. Schneider (UH), M. Šurmánek (Jarošov), Z. Bělovský (Kněžpole).
5 M. Schön (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole), D. Marášek (Nedachlebice), P. Horký (Polešovice), J. Hřib (Šumice), M. Jakšík (Nedachlebice), J. Procházka (Tupesy), R. Holásek (UH), L. Lekeš (Bánov), J. Mazůrek (Kunovice), P. Večeřa (UH), V. Volčík (UH), M. Dvořáček (Huštěnovice).
4 Z. Mahdalík (Korytná), J. Medek (Topolná), V. Marášek (Nedachlebice), M. Doležalová (UH), S. Soukup (Nedachlebice), J. Matulka (UH), I. Kučík (Jankovice), V. Popelka (Strání), J. Horký (Nedakonice), M. Rozsypálek (Jarošov), K. Garžík (UH), J. Čech (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), V. Jahoda (Nivnice), V. Hruboš (Břestek), F. Rýc (Svárov), A. Kolaja (Svárov), L. Hanáček (UB), Š. Kret (Dolní Němčí), F. Kozelek (Topolná), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kalina (UB), V. Remeš (Kněžpole), M. Smělík (Kudlovice), L. Fiala (UH), J. Ježková (Dolní Němčí), M. Kotásková (UH), L. Kocábová (Nedachlebice).
3 T. Doležal (UH), M. Kundera (STM), A. Krpal (Stříbrnice), P. Ševčík (UB).
2 A. Trávníčková (Traplice), A. Bánovský (Kněžpole), O. Bláha (Mistřice), V. Kadlčíková (Popovice).
1 H. Janíková (Strání), A. Janošek (Kudlovice), O. Lekeš (Babice).

Bodový stav soutěžících po třetím kole

27 J. Šurmánek (UH).
26 L. Kalinová (UB).
24 F. Piňos (Hluk).
23 J. Horký (Nedakonice), M. Dvořáček (Huštěnovice), K. Garžík (UH), F. Kozelek (Topolná), M. Rozsypálek (Jarošov), J. Medek (Topolná), D. Marášek (Nedachlebice), J. Schneider (UH).
22 L. Kalina (UB), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Krpal (Stříbrnice), V. Hruboš (Břestek), A. Pauřík (Kněžpole), J. Hřib (Šumice), J. Procházka (Tupesy), I. Kučík (Jankovice).
21 P. Ševčík (UB), F. Rýc (Svárov), J. Doležal (UH), K. Taťák (UH), L. Kocábová (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jarošov).
20 M. Doležalová (UH), P. Večeřa (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), Z. Mahdalík (Korytná).
19 S. Soukup (Nedachlebice), J. Matulka (UH), A. Kolaja (Svárov), M. Kotásková (UH), M. Jakšík (Nedachlebice), L. Fiala (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
18 M. Kundera (STM), H. Janíková (Strání), M. Smělík (Kudlovice), V. Marášek (Nedachlebice).
17 V. Popelka (Strání), Z. Rýc (Svárov), V. Volčík (UH).
16 J. Mazůrek (Kunovice), J. Čech (UH), M. Schön (Mistřice), Š. Kret (Dolní Němčí), M. Bartošík (UH).
15 V. Jahoda (Nivnice), V. Kadlčíková (Popovice), V. Remeš (Kněžpole), J. Ježková (Dolní Němčí).
14 T. Doležal (UH), P. Horký (Polešovice).
13 L. Hanáček (UB), O. Bláha (Mistřice), R. Holásek (UH).
12 D. Adamek (UH), L. Bartoňová (Buchlovice), A. Janošek (Kudlovice).
10 Z. Žiška (Traplice), L. Lekeš (Bánov), A. Trávníčková (Traplice).
9 A. Bánovský (Kněžpole).
8 M. Jančová (Dolní Němčí).
7 L. Mitáček (UH).
6 V. Vlk (Jalubí), J. Kazík (Sušice), O. Adamík (Huštěnovice).
4 O. Lekeš (Babice).
2 A. Bánovský (Kněžpole).

Tagy článku

TOPlist