Huštěnovice a Bánov bodovaly venku

Slovácko Sport 10 / 08 / 2011

Kněžpole B - Huštěnovice 3:5 (3:2)
Branky: 18., 34. Kašný R., 27. Hruboš P. - 43., 48. Vaverka T., 63., 70. Petrželka J., 16. Puškáč L. Diváci: 50
Rozhodčí: David Šimoník - Antonín Mazůrek (laik), Marek Střítecký (laik)
Kněžpole B: Haša M. - Pastyřík R. (70. Sedlák M.), Palčík R., Krejčiřík M. (57. Kozelek O.), Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Brázdil J. Trenér: Martin Haša
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka T. (73. Střítecký O.), Vašíčka M., Umlauf M., Puškáč L. (89. Kryška M.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z. (86. Řehůřek J.), Černý P. Trenér: Pavel Černý
Utkání úvodního kola nabídlo hrstce nejvěrnějších diváků velký počet branek a dva úplně rozdílné poločasy. Hosté sice v 16. minutě otevřeli skóre utkání, kdy se trefil Puškáč. V následujících patnácti minutách přišla třígólová smršť domácích a vypadalo to na jednoznačnou partii. Klíčovým momentem utkání byla 43. minuta, kdy se hostům podařilo snížit. Ve druhé půli bylo utkání již v režii hostů. Nejprve vyrovnal Vaverka a obrat dokonal svými dvěma brankami Petrželka. Velký podíl na všech brankách měl Puškáč, který si připsal asistence. Zbytek utkání se následně dohrával v poklidném tempu.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Lubomír Puškáč

Strání B - Jarošov 2:1 (1:0)
Branky: 40. Janošík J., 49. Haloda J. - 90+1. Kováč P.
ŽK: 18. Houšť V. - 25. Janík V.
Diváci: 100 Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jiří Guryča (laik), Štěpán Štranc (laik)
Strání B: Děcký R. - Vintr P., Nuzík P. (59. Popelka A.), Motola J., Málek L. (89. Havlík M.), Janošík J. (85. Láska T.), Houšť V., Haloda J., Bušo M., Bruštík A., Adámek R. Trenér: Václav Popelka
Jarošov: Hančík F. - Vyorálek J., Vaculík M., Staroba R., Malina J. (80. Kolaja L.), Kováč P., Kamočai L. (50. Oharek V.), Janík V., Grebeníček P., Dujka J., Bartoň P. (46. Malina L.) Trenér: Radek Vyorálek
Nováčci soutěže začali utkání aktivně, už ve 14. minutě domácí Nuzík střílel a hostující brankář výborným zákrokem vyrazil na roh. Hosté se dostali ke slovu ve 38. minutě, kdy zahrávali roh, domácí gólman vyrazil a zpoza šestnáctky pálil Kamočai těsně vedle. Do poločasu domácí stačili ještě spálit několik šancí. Jedinou z nich využili ve 40. minutě, po nádherném centru Nuzíka zakončoval hlavou z malého vápna Janošík. Do druhé půle nastoupili hosté aktivněji, ale domácí z pěkné kombinační akce zvýšili na 2:0 Halodou. Poté si domácí vytvořili ještě několik šancí, v 56. minutě Nuzík orazítkoval břevno. Hosté se dostali k ojedinělé akci ve druhé půli až v samém závěru, kdy se po zmatku v obraně nejlépe orientoval Pavel Kováč, který upravil na konečných 2:1.
Nejlepší hráči: Jiří Haloda - Vilém Janík

Kunovice - O. N. Ves B 2:0 (2:0)
Branky: 4., 30. Remeš M.
ŽK: 54. David T., 70. Sklenář J. - 39. Kusák M.
Diváci: 140 Rozhodčí: Michal Kubíček - Zdeněk Černý (laik), Jan Huráb (laik)
Kunovice: Noha J. - Šebák O. (67. Polášek R.), Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (88. Krček L.), Mareček M., Lahodný M., Hána M., David T., Baný J., Balaštík A. (83. Abrhám F.) Trenér: Dušan Klvaňa
O. N. Ves B: Štefaník R. - Ťok L. (72. Slezák V.), Pokorný L., Kusák M., Kreisl M., Jurásek D., Hábl O., Franěk P., Drechsel M., Drechsel M., Morava T. Trenér: Michal Kusák
V prvním poločase domácí začali od počátku technickou hru, z čehož pramenily dva góly, první dal ve 4. minutě z centru z pravé strany k tyči Remeš na 0:1. A druhý padal až ve 30. minutě do malého vápna, kdy gólman udělal zásadní chybu a Remeš střelil míč do prázdné branky. Po obdržených brankách se vývoj utkání vyrovnal a do poločasu se již nic zajímavého nestalo. Hráče v druhé půli zastihl prudký déšt, přeháňky přetrvávaly po celou dobu poločasu, což se podepsalo na stylu hry obou dvou mužstev.
Nejlepší hráči: Jaroslav Baný - Tomáš Morava

Tupesy - Pitín 5:0 (2:0)
Branky: 6. Bergauer M., 40. Bureš R., 69. Vávra O., 73. Drška M., 80. Kubíček T.
ŽK: 54. Bureš R. (Tupesy) Diváci: 50
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Jiří Vávra (laik), Pavel Berčík (laik)
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra O. (77. Oslzla R.), Molek S., Mikula F., Kubíček T., Gejdoš M. (70. Drška M.), Gejdoš J., Bureš R., Bergauer M., Nožička R. (62. Madzia D.) Trenér: Antonín Šimon
Pitín: Berčík P. - Voda M., Trllo Z. (68. Kozubík A.), Struhař P., Maňas M. (46. Janota R.), Lukáš D., Kozubík J. (82. Hasoň L.), Kocourek K., Kavka P., Bureš M., Martínek V. Trenér: David Lukáš
V 6. minutě z levé strany nahrával Gejdoš, který prošel obranou a nahrával Bergauerovi, ten dorážel míč do brány, 1:0. V 18. minutě měl domácí hráč Ondřej Vávra gólovou příležitost, kterou brankář zneškodnil. Po 20 minutách se také ozvali hosté, z 18 metrů vystřelil Martínek těsně nad břevno. Dále hosté zlobili, Trllovu střelu z trestného kopu z 20 metrů vyrazil brankář na roh. Ve 40. minutě z pravé strany prošel Gejdoš a nahrál Burešovi, který následně skóroval, 2:0. Druhý poločas začal náporem domácích. V 69. minutě po rohu a následné skrumáži před branou tečoval míč do brány Ondřej Vávra, 3:0. V 73. minutě brankář vykopl míč až do šestnáctky, Ondřej Vávra prošel obranou, nahrál Drškovi, který poslal míč do prázdné brány, 4:0. V 80. minutě dorážel do brány Kubíček po přihrávce od Gejdoše, 5:0.
Nejlepší hráči: Marek Bergauer - Michal Voda

Buchlovice - Boršice u Bl. 5:1 (1:1)
Branky: 78., 90. Mikula J., 34. Marek B., 71. Hlůšek P., 80. Prášilík P. - 28. Nožička J. ŽK: 29. Hlůšek P., 47. Schuster M., 60. Mikula J., 72. Marek B. - 56. Ondra P., 61. Nožička J., 72. Huspenina M. Diváci: 100 Rozhodčí: David Šimoník - Zdeněk Bílka (laik), Zdeněk Doležal (laik)
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z., Strakoš S., Schuster M., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Jurča A. (46. Prášilík P.), Hlůšek R., Hlůšek P., Dvořák J. (89. Kořínek M.) Trenér: Josef Surý
Boršice u Bl.: Báchan L. - Žufánek M. (46. Motyčka F.), Tureček M., Šimek R., Polášek M., Nožička J., Němeček R., Huspenina M., Halík M., Gál J., Bilík V. (46. Motyčka F.) Trenér: Vladimír Bilík
Utkání prvního kola příliš fotbalové krásy nenabídlo, domácí působili od počátku nervozním dojmem a ve 28. minutě byli hosty strestáni, 0:1. Zpět do hry se domácí dostali ve 34. minutě, kdy se přímo z rohového kopu prosadil kapitán Marek. Do konce první půle se již nic závažného nestalo. Do druhé půle nastoupili aktivněji hosté, ale obrovskou šanci nevyužili. A tak domácí po rychlých brejcích trestali, nejprve se prosadil v 78. minutě Hlůšek, od 2. minuty zvyšoval na 3:1 Prášilík. Vítězství domácích zpečetil v 78. a 90. minutě kanonýr Mikula. Domácí si zaslouženě připsali 3 body.
Nejlepší hráči: Marek Bedřich - Martin Halík

Korytná - Bánov 2:5 (1:3)
Branky: 38. Bublík I., 87. Kadlčík K. - 2. Mahdal L., 26. Pavlíček A., 37. Dalajka M., 67. Velecký J., 71. Mahdalíček J. ŽK: 50. Vaňhara J., 51. Dalajka M. (Bánov)
Diváci: 100 Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Flasar (laik), Pavel Šupina (laik)
Korytná: Málek Mi. - Vacula J., Suchý R., Navláčil O., Medůsek M., Málek Ma. (75. Kadlčík K.), Janovský L. (24. Matucha J.), Janík D., Janča J., Bublík I., Bartoš A. Trenér: Pavel Tinka
Bánov: Polanský T. - Velecký J. (72. Bulejko P.), Vaňhara J., Suchánek P. (63. Vrága A.), Pavlíček A., Mahdalíček J., Mahdal L., Guryča R., Gorčík L. (23. Polanský L.), Gajdůšek M., Dalajka M. Trenér: Karel Kopeček
V utkání, které mělo náboj, domácí obrana zprvu zazmatkovala, špatně odkopla míč a gólman stěží vyrazil na roh, ze kterého pak následně otevřel skóre Mahdal  hlavou. Domácí se z  gólu nevzpamatovali, špatně kombinovali a tak přišel v 26. minutě další trest, v podobě zbytečného faulu ve vápně. Pokutový kop proměnil Pavlíček. O pár minut později ve 37. minutě hosté po pěkné kombinační akci zvyšovali Dalajkou na 0:3. Po této brance hosté polevili, a po pěkném centru Bublík snížil. Do druhého poločasu nastoupili domácí s větší bojovností a s cílem něco se udělat s výsledkem. Po několika neproměněných šancí domácích se dostali hosté opět ke slovu, kdy Velecký zvýšil na 1:4. O pár minut později zvýšil na hrozivých 1:5 Mahdalíček. V 87. minutě, na konečných 2:5 upravil střídající Kadlčík .
Nejlepší hráči: Ondřej Navláčil - Michal Gajdůšek

St. Město - Babice 4:1 (3:0)
Branky: 40., 59. Svoboda O., 27. Hastík O., 36. Šopík R. - 56. Müller T.
ŽK: 40. Trávník R., 61. Vlček P. - 70. Müller T. Diváci: 60
Rozhodčí: Radek Michalec - Jiří Stuchlík (laik), Zdeněk Ondryáš (laik)
St. Město: Adamík T. - Trávník R., Šobáň P., Svoboda O. (75. Žajdlík J.), Hastík O., Daťko J., Andrýsek M., Abrahám R., Vlček P. (72. Hastík R.), Smělík M., Šopík R. (59. Kubík L.). Trenér: Milan Višenka
Babice: Hájek M. - Soldán L., Říha L., Liška J., Lahola T. (46. Maňásek Z.), Körber S., Chmel R., Horníček D., Skřivánek J. (68. Fusek I.), Maňásek J., Müller T. Trenér: Slavoj Štěrba
Od úvodní minuty měli domácí značnou převahu, ze které si vytvořili několik šancí. Domácí útočnící se dostávali k zakončení, ale buď netrefili bránu, nebo je hostující Hájek vychytal. Až ve 27. minutě si Hastík naběhl na centrovaný míč z rohu a hlavou skóroval. Hosté se snažili o srovnání, ale dostali se k jediné střelě, která skončila nad bránou. Ve 36. minutě domácí Šopík dostal přihrávku do pokutového území a tvrdou ranou poslal míč ke vzdálenější tyči. O čtyři minuty později Svoboda už zvyšuje na 3:0. Po změně stran hosté  hned od prvního hvizdu zatlačili domácí a vytvářeli si střelecké příležitostí. To se jim vyplatilo v 56. minutě, kdy Müller hlavou prostřelil gólmana Adamíka. O tři minuty později domácí uzavřeli konečných stav, kdy na 4:1 zvyšoval Svoboda.
Nejlepší hráči: Ondřej Hastík - Libor Soldán