Huštěnovice gól nedaly, ale odlepily se ze dna

ŽK: 50. Čagánek R., 70. Čápek J., 80. Pavlas Z. (Uh. Ostroh A).
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Ladislav Kubíček (laik), Ondřej Žák (laik).
Částkov: Novotný R. - Vlčnovský J. (46. Nguyen H. M.), Veselý J., Roubal J., Pospíšil P., Kubíček P. (62. Skovajsa M.), Hejda M., Haveta P., Flekač J., Bieschel J., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Uh. Ostroh A: Konečný M. - Šišpera F. (88. Mrkva T.), Procházka Z., Pavlas Z. (81. Uřičář J.), Lopata M., Kusák R., Kovařík M., Kovařík F., Jurčeka J. (41. Durna M.), Čápek J., Čagánek R.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Prvních 40 minut bylo hodně bojovných z obou stran. Mužstva se snažila důraznou hrou přetlačit soupeře a na velké šance to bylo 1:1. Jenže pak přišla slabší dvouminutovka domácího mužstva, během které dostalo 2 góly. Ve 40. minutě napřáhl Kovařík a po teči domácího obránce skončil míč v brance. O 2 minuty později se na velkém vápně dostal k odraženému míči Lopata a zvýšil na 0:2. Od 60. minuty se hra vyrovnala, hrálo se převážně ve středu hřiště, bez vážnějších ohrození branek. Uherský Ostroh si v poklidu pohlídal náskok až do 90. minuty.
Nejlepší hráči: Jiří Roubal - Radek Kusák

Mařatice - Nedakonice B 4:0 (3:0)
Branky: 17. Prekop D., 21. Janků A., 43. Beneš R., 62. Lukašík A.
Diváci: 122.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Dalibor Jirásek (laik), Marek Andrýsek (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S. (46. Michalec T.), Vyorálek D., Tyl V., Širůčka M., Solař D. (55. Lukašík A.), Prekop D., Lžičář M., Janků A., Bída L., Beneš R. (66. Kuchař R.).
Trenér: Milan Surový.
Nedakonice B: Štefaník R. - Stanko J., Slezák V., Sedlařík R. (66. Beránek V.), Rokyta M. (61. Klečka M.), Marek B., Lukašík D., Hasník V., Dvouletý D., Bouřa P. (62. Juřena O.), Michálek D. (73. Mařák O.).
Trenér: Jan Ondra.
Hned od první minuty byli domácí lepším celkem, kdy Radim Beneš v 5. a 10. minutě utíkal sám na bránu, ale vždy jeho střely kryl Štefaník. V 17. minutě se domácí dočkali první branky, když Širůčka centroval míč Prekopovi a ten vystřelil k pravé tyči - 1:0. O 4 minuty později Janků zvyšil na 2:0. Dvě minuty před prvním poločasem si krásně Širůčka s Jankujem vyšachovali obranu hostí, předali míč Benešovi a ten dotáhl poločasové skóre na 3:0. V 56. minutě měli hostující šanci, když Stanko přihrál Sedlaříkovi, ten střílel z velkého vápna, ale Kuriál vyrazil míč konečky prstou na rohový kop. V 62. minutě přihrál míč Beneš a se štěstím Janků upravil stav na 4:0. Za zmínku v utkání stojí, že za celý zápas nepadla ani jedna žlutá karta.
Nejlepší hráči: Tomáš Michalec - David Dvouletý

Kněžpole - Topolná 2:1 (0:0)
Branky: 46. Hančík D., 63. Blaha K. - 91. Hoferek O.
ŽK: 39. Štefka P., 60., 70. Brázdil J. - 90. Foltýn M.
ČK: 70. Brázdil J. (Kněžpole).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Ladislav Lapčík (laik), Radek Víceník (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Štefka P., Palčík R., Matoušek M., Kašný P. (89. Ižo F.), Hruboš L., Kozelek O. (46. Hančík D.), Flíbor D., Brázdil O. (69. Remeš V.), Brázdil J., Blaha K. (88. Mazůrek A.).
Trenér: Radim Palčík.
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Vašek P. (46. Bartošek J.), Válek A., Pavlica A., Matoušek P., Huňka T., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T., Foltýn J. (82. Foltýn M.).
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Utkání bylo velmi dobré úrovně a oboustranně se hrál útočný fotbal. V 15. minutě šel hostující Hoferek sám na domácího brankáře Vyorálka, ale trefil pouze tyč. Domácí měli také zajímavou šanci na změnu skóre ve 25. minutě, ale nastřelili pouze břevno. Ke konci prvního poločasu hosté zatlačili domácí na jejich polovinu a měli několik šancí, ale výsledek prvního poločasu byl stále 0:0. Ve druhém poločase domácím vyšel nástup, když ve 46. minutě střídající Hančík vystřelildal první gól domacích na 1:0. V 63. minutě domácí Blaha zvýšil na 2:0. V 70. minutě byl vyloučen domácí Brázdil po dvou žlutých kartách. Hosté pak ze hry vycházeli střelecky naprázdno a teprve v 91. minutě se jim podařilo vstřelit branku na konečný stav 2:1.
Nejlepší hráči: Lukáš Hruboš - Jaroslav Hoferek

Huštěnovice - Mistřice 0:0
ŽK: 80. Huňka M. (Mistřice).
ČK: 11. Šnajdar M. (Mistřice).
Diváci: 49.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Pavel Čechmánek (laik), David Kulhavý (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (70. Melichárek J.), Vaverka A., Střítecký M., Silný J., Petrželka J., Malenovský P., Kanyza P. (56. Tománek D.), Hruboš Z., Černý P., Umlauf M.
Trenér: Karel Studénka.
Mistřice: Engler M. - Vašek J., Šnajdar M., Stárek P. (70. Nesázal P.), Jurda M., Janečka J. (46. Abrhám P.), Huňka M., Engler I., Červinka M., Blaha J., Bilavčík M.
Trenér: Jaromír Vašek.
Domácí si hned v úvodu vypracovali několik příležitosí, ale jejich hlavičky mířily mimo bránu. V 11. minutě zatáhl hostující obránce Šnajdar nedovoleně za záchranou brzdu a z blízka si prohlédl červenou kartu. Po vyloučení převzali domácí iniciativu, vytvořili si územní převahu, ale v koncovce byli nedůrazní. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, domácí díky početní převaze měli míč častěji na svých kopačkách, ale stejně jako v prvním poločase byli v koncovce jaloví. To se jim mohlo vymstít, neboť v závěrečné dvacetiminutovce byli hosté nebezpečnější, ale stejně jako domácí je zklamala koncovka.
Nejlepší hráči: Petr Malenovský - Michal Červinka