ŽK: 23. Navláčil O., 50. Bachůrek M. (Korytná).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Vít Ondrůšek (laik), Josef Flašar (laik)
Bílovice: Brázdil J. - Zlámal Z., Štětkář R., Sedlář J., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O. (75. Dostálek V.), Dujka F., Dostálek A., Brázdil V., Blaha M. (45. Zemánek P.). Trenér: Tomáš Kaňovský.
Korytná: Flasar V. - Zelínka E., Suchý R., Navláčil O., Medůsek M., Málek M., Janča J., Flasar V., Bublík I., Bachůrek P., Bachůrek M. Trenér: Josef Medůsek.
Zápas o udržení začal minutou ticha za zesnulého domácího funkcionáře. Na hřišti bylo znát, že se utkaly týmy z konce tabulky. Hra byla hodně neucelená a rozhádaná. Jelikož se v prvním polačase nic zajímavého neudálo, šlo se do kabin za stavu 0:0. Ve druhém poločase začali aktivněji domácí a hned v prvních minutách druhé půle nastřelili tyč, ale to bylo z jejich strany vše. Hostům se povedlo po rychlém úniku skórovat v 70. minutě z kopačky Bachůrka. Dále hra pokračovala jako v prvním poločase, a proto nakonec byl stav 0:1 pro Korytnou. Zápas byl podprůmerný, mělo v něm více štěstí družstvo hostů, které si nakonec odvezlo cenné body.
Nejlepší hráči: Erik Gajdošík - Roman Suchý

Březová - Huštěnovice 0:5 (0:2)
Branky: 5., 80. Puškáč L., 62., 67. Černý P., 42. Hruboš Z.
ŽK: 65. Miškář V. - 38. Puškáč L.
Rozhodčí: Josef Tomanec - Josef Janků (laik), Antonín Adamčík (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher M. (66. Majer J.), Ševčík T., Provodovský J., Miškář V., Kubiš Z., Kubiš M., Králík J. (46. Zetík S.), Janků M., Havlík J., Čaňo P. Trenér: Václav Ondřejka.
Huštěnovice: Střítecký O. - Vaverka A. (46. Vaverka T.), Umlauf M., Silný J., Silný F. (75. Škrabal J.), Puškáč L. (80. Grebeníček Z.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
V utkání slušné úrovně, ve kterém padly pouze dvě žluté karty, byli hosté lepší ve všech směrech. Již v 5. minutě utekl po levé straně nejlepší hráč utkání Puškáč a z těžkého úhlu prostřelil Bruštíka. O malou chvíli později nastřelili hosté spojnici domácí brány. Těsně před poločasem se nejlépe zorientoval v pokutovém území Hruboš a zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Domácí za celý první poločas nevystřelili na bránu. V 62. a 67. minutě po hrubých chybách domácí obrany vsítili hosté třetí a čtvrtou branku zásluhou Černého. Po těchto brankách Březová rezignovala a skóre uzavřel v 80. minutě po individuální akci Puškáč.
Nejlepší hráči: Josef Havlík - Lubomír Puškáč

H. Němčí - Hradčovice 3:0 (2:0)
Branky: 8. Mikulec M., 27. Morava T., 91. Fibicher R.
ŽK: 74. Bahula L., 90. Rybníkař P. - 74. Daněk O.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Roman Macalík (laik), Vladimír Hlaváč (laik).
H. Němčí: Rybníkař P. - Říha J., Zimčík T. (84. Fibicher R.), Tureček M., Svadbík J. (58. Huňka V.), Srnec D., Morava T. (46. Malík T.), Mikulec M., Kadlček V., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Synčák J., Mitáček L., Mikulec R., Mikulec D. (46. Hostýnek P.), Jurčík D., Horák P. (80. Procházka R.), Hlaváč V., Fábry I., Daněk O. Trenér: Ludvík Cmol.
Utkaní týmů ze špice tabulky začali lépe domácí. Vytvořili si územní převahu. V 8. minutě zahrávali kop z pětatřiceti metrů a z malého vápna Mikulec oteřel skóre. Hosté hrozili především ze středních vzdáleností, ale střely Urubčíka se do branky nevešly. Ve 27. minutě zahrával Morava rohový kop, který přímo skončil v Kulhavého brance. První poločas se dohrával na polovině Hradčovic, ale žádná z šancí v brance neskončila. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Domácí se střídali v zahazování vyložených šancí. V 60. minutě utekl střídající Huňka, ale jeho střelu z pokutoveho území vyrazil Kulhavý na roh. Hosté hrozili Urubčíkem, ale bez gólového efektu. V 90. minutě zahrával rohový kop Bahula a Fibicher hlavou stanovil na konečných 3:0.
Nejlepší hráči: Martin Mikulec - Zdeněk Urubčík

Košíky - St. Město 3:2 (3:0)
Branky: 11. Uherka Z., 18. Přílučík M., 33. Ovsík J. - 51. Žajdlík J., 78. Vlček P.
ŽK: 76. Žajdlík J., 88. Ševčík I., 90. Panáček M. (St. Město).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Antoním Mikulec (laik), Pavel Vlček (laik).
Košíky: Ondruch A. - Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Mihal A., Hastík P. (22. Vojtek P.), Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Vlček P., Vaněk T., Svoboda O., Šobáň P. (23. Kovács L.), Ševčík I., Panáček M., Müller T., Grebeň M., Daťko J. Trenér: Radek Bouřa.
Utkání přineslo dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli domácí jasně lepší, což se ukázalo hned v 11. minutě, kdy přihrávku Hastíka zužitkoval Uherka. V 18. minutě utekl Přílučík a zvýšil na 2:1. Ve 22. minutě odstoupil ze hřiště kvůli zranění Hastík. Ve 25. minutě zazvonila tyč po Ovsíkově střele. Tentýž hráč se prosadil ve 33. minutě po krásné kombinační akci. Hosté se dostali ke slovu až ve 43. minutě, kdy se Vlček sám ocitl v šestnáctce, ale nedokázal poslat míč do brány. Ve druhém poločase nastoupili hosté s větší bojovností, což se projevilo hned v 51. minutě, kdy zahrávali rohový kop, který dopravil do branky Žajdlík. V 68. minutě střílel vedle Přílučík. Hosté zdramatizovali zápas v 78. minutě, kdy Vlček prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V dalším čase už žádná branka nepadla.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Pavel Vlček

Mařatice - Babice 2:2 (1:2)
Branky: 28. Kucharovič S., 70. Kroča M. - 15. Litoš F., 27. Soldán L.
ŽK: 35. Polášek D. - 20. Forro M., 30. Lahola M., 70. Gotvald J., 81. Smělík M.
ČK: 80. Soldán L. (Babice).
Rozhodčí: Josef Zámečník - Ivan Mařák (laik), Jaroslav Říha (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Prekop D., Polášek D., Mrkva M., Měrka R. (90. Ižo F.), Kucharovič S. (65. Kuchař R.), Kroča M., Knapčík M., Janků A., Bída L. Trenér: Milan Surový.
Babice: Vlachynský P. - Říha L., Soldán L., Smělík M., Litoš M., Litoš F., Lahola M. (72. Maňásek Z.), Körber S., Horsák D., Gotvald J., Forro M. (80. Liška J.). Trenér: Zdeněk Ondriáš.
Zápas začal z obou stran útočnou hrou. První šanci měli domácí, ale hostující brankář střelu Poláška vyrazil na roh. V 15. minutě otevřel skóre hostující Filip Litoš. Ve 27. minutě se po krásné kombinaci na jeden dotek trefil Soldán do prázdné branky. Ve 28. minutě se dočkali i domácí, po skrumáži v pokutovém území hostů dorazil míč do branky Kucharovič. Druhý poločas měl stejný průběh jako ten první. Více útočili hosté, ale neproměnili dvě vyložené šance a domácí v 70. minutě vyrovnali na 2:2 Kročou. Do konce utkání se nic nezměnilo, i když hosté dohrávali zápas v deseti. Měli dvě vyložené šance, ale všechno vychytal nejlepší hráč Matoušek.
Nejlepší hráči: Ondřej Matoušek - Filip Litoš

Popovice - Pitín 1:2 (0:1)
Branky: 77. Tetera T. (p) - 17. Berčík P., 75. Kozubík J.
ŽK: 35. Omelka J. - 20. Voda M., 76. Vladár J.
Diváci: 105.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Ivan Junaštík (laik), Petr Kliment (laik).
Popovice: Šesták V. - Tureček P. (46. Mikulčík R.), Tetera T., Smolík A., Šácha P., Prajza M. (82. Rychtrmoc M.), Omelka J., Hladný T., Havlík P., Hanáček J., Dufka M. (46. Cetkovský T.). Trenér: Dušan Vlčnovský.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Švehlík F., Salvet L., Navrátil M., Lukáš D., Krahula L. (54. Vladár J.), Kozubík J., Kavka P., Bureš M., Berčík P. Trenér: Pavel Berčík.
Hosté byli v prvním poločase lepším mužstvem. Už v 17. minutě z rohového kopu hlavičkou k tyči otevřel skóre Berčík. V prvním poločase bylo hodně nepřesných přihrávek od domácích hráčů. Hosté měli brankové příležitosti, ale další už se neujala. Ve druhé půli se hra otočila, domácí byli lepší, ale v 75. minutě podruhé inkasovali, když se po rohu prosadil Kozubík, který zopakoval situaci při první brance. Domácí flintu do žita nehodili a o dvě minuty později se z pokutového kopu trefil Tetera. 1:2. Domácí šli hodně do tlaku, zatlačili pitínské hráče, ale už se jim nepodařilo vyrovnat. Zápasu by slušela remíza, ale bylo vidět, že Pitín je na 3. místě oprávněně, předváděl lepší výkon než domácí hráči.
Nejlepší hráči: Tomáš Cetkovský - Libor Krahula

Vlčnov - Buchlovice 2:1 (0:1)
Branky: 59. Zemek P., 90. Tomala K. - 28. Hlůšek P.
ŽK: 10. Kašpařík Petr, 31. Tomala K. - 48. Dvořák J., 60. Strakoš S., 78. Šarata R.
ČK: 37. Kašpařík Petr (Vlčnov).
Rozhodčí: Miroslav Pyclík (7) - Josef Podškubka (laik), Zdeněk Bílka (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Tomala K., Slovák J., Podškubka V., Pinkava R., Křapa L. (46. Matějíček M.), Konečný R. (74. Indra J.), Kašpařík P., Kašpařík P., Bartošek J. (57. Tomala J.). Trenér: Ivo Šimčík.
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Vojtěšek A., Šustr M., Strakoš S., Šarata R., Procházka J., Mikula J. (66. Jurča A.), Marek B., Hlůšek P., Dvořák J. Trenér: Josef Křiva.
V prvním poločase byla hra obou mužstev vyrovnaná. Už ve 28. minutě po rohovém kopu otevřel skóre Hlůšek. 0:1. Černou kaňkou bylo vyloučení Kašpaříka, který obdržel v krátkém časovém intervalu dvě žluté karty. Jednu za podražení z boku v nepřerušené hře a druhou za zcela zbytečný zákrok na polovině hřiště, a tudíž musel ve 37. minutě opustit hřiště. Ve 2. poločase domácí nastoupili aktivněji. V 59. minutě se po rohu dostal odražený míč přímo na hlavu Zemka, který vyrovnal. Chleba se lámal v 90. minutě, kdy se k míči dostal Tomala, který rozhodl o tom, že tři body zůstanou ve Vlčnově.
Nejlepší hráči: Josef Slovák - Petr Mlčák