ŽK: 75. Hanáček L., 83. Belant L. (Částkov). Diváci: 65.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Petr Pospíšil  (laik), Robert Kaňovský (laik).
Částkov: Andrýsek T. - Řezníček R., Pravdík M. (55. Pospíšil P.), Poul D., Mikel J. (70. Hanáček L.), Kaňovský J., Juřík V. (46. Belant L.), Hubáček L., Houser M., Haveta P., Gajdůšek L. (40. Flekač J.).
Trenér: neuveden.
Popovice: Mikel J. - Tvrdoň J., Tureček P. (72. Kolečkář L.), Tetera T., Šácha P., Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R., Hanáček J., Fantura T.
Utkání, chudé na šance, se hrálo na těžkém terénu. Ten dělal problémy v kombinační hře oběma týmům. Za zmínku stojí pouze situace ze 30. minuty, kdy hostující Omelka nastřelil břevo domácí brány a ve 43. minutě domácí Houser z ojedinělé akce orazítkoval tyč. Po změně stran hosté jako by ještě zůstali duchem v kabině, čehož Částkov dokonale využil. Obrana hostů nedokázala odvrátit míč z vlastní šestnáctky, k odraženému míči se dostal Marek Houser a nadvakrát prostřelil gólmana Mikela. Domácí se poté soustředili na obranu, hosté se snažili o vyrovnání, ale nepodařilo se jim vypracovat žádnou gólovou šanci.
Nejlepší hráči: Tomáš Andrýsek - Tomáš Tetera

Kostelany n. M. - Os. Lhota 0:1 (0:1)
Branky: 35. Štergenich D. ŽK: 27. Facalka R., 30. Chmelař D., 35. Koryčánek V. - 30. Štergenich D., 35. Pešík E., 53. Lučný O., 75. Kuban V., 88. Machala J. Diváci: 110.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jan Martinák, Bronislav Krpal (laik).
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Vávra M., Vávra A. (77. Dvouletý R.), Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Mojžíš Jo., Marek B., Chmelař D., Facalka R., Facalka P. (53. Ventrča J.).
Trenér: Martin Vávra.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich D., Šmahaj R. (85. Machala J.), Radoch P. (46. Pešík D.), Pešík E., Lučný O., Kusák M. (64. Kuban V.), Kopeček M., Kadaš T., Horák K., Hanák R.
Trenér: Jiří Jurásek.
Za silného větru se hrálo od šestnáctky k šestnáctce. Hostující celek byl v první půli o kousek lepší a ve 35. minutě proměnil po faulu gólmana penaltu bez problémů Daniel Štergenich. Ve druhé půli byli lepším celkem domácí, ale branky se nedočkali, přestože příležitosti měli. Za zmínku stojí ta z 80. minuty, kdy Romanu Dvouletému  krásnou střelu obrana odvrátila. V nervozním závěru domácí branky nedosáhli a hosté si se štěstím odvezli tři body.
Nejlepší hráči: Bedřich Marek - Daniel Štergenich

Velehrad - Babice 1:2 (0:1)
Branky: 70. Daněk T. - 8. Býček L., 88. Horsák D.
ŽK: 75. Novák M. - 73. Doseděl K., 84. Horsák A., 90. Chybík R. Diváci: 150.
Rozhodčí: David Večeřa - Radoslav Axmann (laik), Michal Harásek (laik).
Velehrad: Badin F. - Úředníček A., Tománek O., Ševčík K., Novák M., Krchňavý D. (81. Grebeníček J.), Korvas L., Kolomazník J., Hanáček L. (30. Matějka M.), Gavenda J., Daněk T.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Babice: Pól R. - Lahola T., Chybík R., Horsák D., Horsák A., Horníček K. (76. Horníček D.), Horníček E., Fusek I. (91. Harásek M.), Doseděl K., Býček L., Bělíček K.
Trenér: Petr Ježek.
Zápas začal ve velkém tempu, obě mužstva chtěla vyhrát. V 8. minutě hosté zahrávali rohový kop, na který si vyskočil Lukáš Býček a hlavou rozvlnil síť, 0:1. Hra se vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Velkou šanci zahodili domácí ve 25. minutě, když nedokázali dopravit míč do odkryté branky. Ve 33. minutě krásně vystřelil domácí Tomáš Daněk, ale gól­man hostí byl připraven. Domácí začali druhou půli snahou o vyrovnání, ale hosté odolávali, to jim vydrželo až do 70. minuty, když se podařilo Daňkovi vyrovnat střelou k zadní tyči. Rozuzlení přišlo v 88. minutě, kdy Novák stáhl ve vápně Aleše Horsáka a nařízenou penaltu proměnil David Horsák. Domácí zatlačili hosty, ale srovnat se jim nepodařilo a hosté z Babic si vezou tři body domů.
Nejlepší hráči: Tomáš Daněk - Lukáš Býček

Traplice - Polešovice 0:5 (0:2)
Branky: 16. Stašek O., 18. Vaculík Jan, 48. Kubiš M., 59. Tringela J., 80. Kala M.
ŽK: 44. Verbík T. - 63. Vaculík Jan, 67. Bernatík T., 75. Stašek O. Diváci: 82.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Roman Obdržálek (laik), Jaroslav Bednařík (laik).
Traplice: Kloček K. - Verbík T., Vávra M. (55. Blecha L. ml.), Urbanovský M. (84. Hána S.), Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Kolínský T., Gelien R. (46. Kotyza R.), Čevela O., Čevela A.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Polešovice: Pavela M. - Vaculík Jan, Stašek O. (76. Svoboda O.), Stašek J., Martykán M., Kubiš M., Koutný D., Kala M., Hasoň J. (65. Bernatík T.), Černoch M. (21. Tringela J.), Běhávka J.
Trenér: Jiří Tyl.
Domácí sice začali lépe, měli několik šancí, ale první branku vstřelili hosté po chybě obrany, a to v 16. minutě Staškem. O dvě minuty později zvyšoval na 2:0 pro hosty Vaculík. Domácí i přesto hráli útočný fotbal, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Ve druhém poločase to byli jenom hosté, kdo pokračoval ve střílení branek. Ve 48. minutě hlavou vsítil třetí branku Kubiš. V 59. minutě už na 4:0 pro Polešovice upravil Tringela. V 80. minutě po rohovém kopu hostující Kala upravil na konečných 5:0 pro Polešovice. Pro domácí to byla nakonec krutá porážka, kterou si za svůj výkon ani nezasloužili.
Nejlepší hráči: Karel Kloček - Jiří Tringela

Huštěnovice - Košíky 3:0 (2:0)
Branky: 22. Kanyza P., 25. Střítecký M., 86. Puškáč L.
ŽK: 86. Černý P. - 45. Silný P., 70. Vojtek P., 80. Večeřa M. Diváci: 60.
Rozhodčí: Milan Fury - Martin Vašička (laik), Kamil Poháněl (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zambal J. (77. Puškáč L.), Vaverka A., Tománek D., Střítecký M., Straka P., Silný F., Petrželka J., Kanyza P., Čevora Z. (68. Černý P.), Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Košíky: Kočvara R. - Večeřa M., Šlechta Z., Surovec M. (46. Janováč Z.), Silný P. (64. Vojtek P.), Přílučík M., Přílučík L., Ovsík M., Mikulka P., Kaštánek J. (86. Kolečkář F.), Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Na začátku utkání byli lepší domácí, vytvářeli si hodně slibných šancí, které se jim ale nedařilo proměnit díky žalostné koncovce. Ve 22. minutě domácí Kanyza otevřel brankový účet po střele k tyči, 1:0. O tři minuty později domácí Marek Střítecký navýšil stav na 2:0 po pohledné akci. Druhou půli hosté zatlačili domácí na jejich polovinu, ale nedokázali se dostat do vyložené šance. Naopak domácí přidali v 86. minutě třetí branku a zasloužil se o ni střídající Lubomír Puškáč. Domácí si připsali velmi důležité tři body.
Nejlepší hráči: Ondřej Střítecký - Patrik Silný