I gólmani si zaslouží ocenit

I gólmani si zaslouží ocenit
Foto: sal
Drslavice Sport 04 / 12 / 2015

V bráně Drslavic má hlavní slovo čtyřiatřicetiletý gólman Martin Hroch. Ten svými výkony udržuje tým na prvním místě i díky tomu, že na podzim vychytal pětkrát čisté konto.
Pět nul je hodně, nebo málo?
Je to hodně. Máme dobrou obranu, která ke mně moc balónů nepustí. Taková Chelsea v době Petra Čecha. (smích) Když obrana nepustí střelu na bránu, mám většinou nulu. Když pustí, tak je to většinou s gólem, a takových zápasů bylo víc, kdy jsme dostali dost gólů na můj vkus. Ale kluky z obrany musím pochválit.
Tak jak střelci soupeří o toho nejlepšího, vy na dálku bojujete s Pavlem Pochylým ze Slavkova, který má aktuálně o jednu nulu navíc.
Před posledním zápasem to bylo 5:5, jenomže pak u nás vyhráli, takže na jaro se musím víc snažit.
Nejlepší střelci dostávají křišťálové kopačky, gólmani zatím nic. Nemrzí vás to?
Tak už by to chtělo i nějakou cenu pro nejlepší gólmany. (smích) Třeba se toho někdo chytne a vyhlásí i cenu pro nejlepšího gólmana okresu. Pavel Pochylý by si ji jistě zasloužil.
Drslavicím se dlouhodobě daří, náskok osm bodů. Poslední zápas podzimu vám ale nevyšel a doma jste po dvou letech prohráli. Trochu smůla?
Zápas to nebyl smolný. Typický zápas se Slavkovem, který je vždycky o jednom gólu. My jsme u nich vyhráli hned první zápas 1:0 a teď nám to vrátili. Oba týmy máme dobrou obranu. Teď jsem věřil, že jim minimálně jednu branku dáme, šance byly. Já jsem za celý zápas skoro nezasahoval, až na penaltu, kterou hosté proměnili.
Co Drslavice a postup? Trenér říkal, že je o postupu ještě brzo mluvit.
Čeká nás celé jaro, náskok máme, ale zápasů je ještě hodně. V plánu to nemáme a uvidíme na konci sezony, kde budeme. Zatím se nikam netlačíme. Já osobně bych si I. B třídu chtěl zkusit zahrát. Druhé housle bychom tam určitě nehráli. Sice jsme během podzimu měli v několika zápasech štěstí, kdy jsme museli otáčet, tak uvidíme, jestli se nás bude držet v novém roce. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace