ŽK: 81. Malý - 71. Hlúpik, 82. Volešák, 89. Kubáň.
Rozhodčí: Franěk - Moláček, Urban.
Diváků 1870.
Dukla: Rada - Hašek, Vorel, Švejdík, Hanousek - Vrzal, Gedeon, Podrazký (63. Malý) - Pázler (82. Božič), Lietava, Engelman (69. Svatonský). Trenér Luboš Kozel.
Slovácko: Filipko - Reinberk (69. Kuncl), Mezlík, Kordula, Kubáň - Hlúpik (73. Čtvrtníček), Volešák, Daníček, Valenta (52. Lukáš), Pavelka - Došek. Trenér Miroslav Soukup.

Slovácké trápení pokračovalo i na pražské Julisce. Navíc do sestavy promluvila výrazněji absence stoperské dvojice Trousil - Košút a na hře to bylo znát. Slovácko se celý první poločas jakoby hledalo, a tak nebylo divu, že v pohodě hrající Dukla na jeho konci získala celkem lacino jednobrankové vedení. Po změně stran se hra hostí přece jen zlepšila. Vytvořili si územní převahu a přicházely i první náznaky šancí. Jenže další zaváhání v defenzivě znamenalo druhý gól ve Filipkově síti a tím také definitivní třetí jarní K.O.
Jak šly minuty:
11. Domácí rozehráli signál, na konci kterého byla hlavička novice Engelmana. Filipko na čáře zachránil.
12. Hned vzápětí to zkoušel Pázler a s jeho tečovanou střelou se musel Filipko opět popasovat.
34. Hostující obrana stála i nadále na hliněných nohách, a tak se před Filipkem z ničeho nic zjevil osamocený Pázler. I tentokrát Filipko zachránil.
41. I závěr poločasu byl soubojem domácích střelců s Filipkem. Nejprve to zkoušel Gedeon a Filipka náležitě protáhl.
42. Obránce Hanousek se z levé strany napřáhl a jeho rána jen těsně minula pravou tyč. Hned vzápětí pálil Engelman a Filipko opět skvěle zachránil.
45. Když už se oba celky viděly spíše v kabinách, zkusil své štěstí opět levý obránce Hanousek a tentokrát si jeho nevýrazná střela vybrala notnou porci štěstí. Před Filipkem totiž skočila a hostujícího gólmana přeskočila - 1:0.
57. V hostující kabině bylo zřejmě pořádně dusno, protože do druhé půle vstoupilo Slovácko jako vyměněné. Ze střední vzdálenosti to zkoušel Hlúpik. Rada byl na místě.
63. Domácí byli pod tlakem, ale to jim nezabránilo v nakopnutém míči za hostující obranu. Kubáň při něm podcenil rychlého Pázlera a ten si sám před Filipkem dokázal poradit - 2:0.
76. Druhý gól byl pro hosty studenou sprchou. Sice i nadále měli územní převahu, ale v ofenzivě jim chybělo víc odvahy jít do zakončení. Jako při střelách Pavelky, který střílel zbytečně z dálky.
77. V pohodě hrající Dukla mohla přidat třetí branku. Svatonský ale rozvlnil jen boční síť.
90. Třetí trefu nepřidal ani střídající Božič, který mířil těsně vedle brány.