Jak se těšíte na zimní přípravu, potažmo sezonu?

Jak se těšíte na zimní přípravu, potažmo sezonu?
Uherské Hradiště Sport 05 / 01 / 2010

Pavel Němčický
Na přípravu se moc netěším, ale na druhou stranu vím, že to je potřeba a pro fotbalistu obzvláště. Nemám s ní problém, protože můj styl je na fyzičce založený.
Sobě i hráčům bych popřál hlavně pevné zdraví, protože to mně i celému týmu trochu na podzim chybělo, a fanouškům přeju, aby rok 2010 byl pro ně co nejúspěšnější a abychom spolu prožívali hlavně šťastné a příjemné chvíle.

Tomáš Abrahám

Po pěti letech jsem si užil konečně hezké svátky s rodinou, a tak se na přípravu docela těším. Protože na jaře nebudou žádné přestávky, musíme nabrat kondici teď, protože z toho budeme moct těžit po zbytek sezony. Stejně tak se těším i na sezonu, protože vím, že jsme na podzim asi nepředvedli úplně to, co v nás je.
Všem přeju pevné zdraví, protože s ním je jednodušší plnit si své sny a představy v novém roce, a fanouškům přeju, a budeme se o to snažit, abychom získali co nejvíc bodů hned v úvodu soutěže a mohli v závěru hrát pro fanoušky a na krásu bez nervozity.

Vít Valenta
Je to sice jen čtrnáct dní, ale musím říct, že mi fotbal už chybí, takže se na sezonu moc těším.
Co se týká přípravy, tak pro mě to bude zase něco nového, protože v Holandsku jsme hrávali i přes zimu, tam zimní příprava prakticky nebyla. Takže uvidíme, jak to bude vypadat, ale už se těším.
Do roku 2010 bych všem hráčům, čtenářům i fanouškům rád popřál zejména zdraví - to je věc, od které se odvíjí vše ostatní a je to to nejdůležitější. Takže pevné zdraví, našim fandům pak navíc i kopec bodů.

Lukáš Zelenka
No, na přípravu se moc netěším, ale na druhou stranu (přemýšlí) vlastně i jo. Já nemám rád jen to běhání. Musím ale přiznat, že teď na Slovácku cítím docela velkou motivaci a zdravé naštvání. První měsíce jsem se docela rozkoukával a „hrál hodného“, ale to budu muset změnit a vzít na sebe i víc zodpovědnosti.
Do nového roku přeju fanouškům kvalitní, líbivý fotbal a dobré výsledky a všem samozřejmě zdraví, které potřebuje každý a je nejdůležitější.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace