Jalubí překvapilo ve Slavkově

Slovácko Sport 05 / 10 / 2011

Vedoucí Nedakonice pouze remizovaly

Sušice - Šumice 1:2 (0:2)
 Hosté ze své první vážné akce kopali penaltu, kterou Kunovský proměnil. Pak převzali taktovku domácí, ale své šance nedali, blízko k vyrovnání byl L. Skopal. Hosté ale byli úspěšnější a ve 45. min. opět Kunovský zajistil dvoubrankový náskok. Ten se ukázal jako rozhodující, domácí ve druhé půli zatlačili soupeře na jeho polovinu, ale z velkého tlaku dokázali pouze snížit v 62. min. Švejčarou na 1:2.
Slavkov - Jalubí 0:2 (0:0)
Domácí byli v první půli aktivnější, ale útočníci selhali v koncovce a žádnou ze slibných akcí nezakončili. Hosté šli do vedení ve 46. min., když rychlý brejk zakončil Doseděl. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hra se jim nedařila, naopak hosté v 77. min. z pokutového kopu pojistili výhru Ulmanem a dokonale tak odčinili nezdar z posledního domácího zápasu.
Osvětimany - Bojkovice 2:2 (0:0)
Bojovné a dramatické utkání, ve kterém hodinu dominovali hosté. Už v první půli se dostali do několika vyložených šancí, ale střelci neměli přesnou mušku. Až po změně strany se hostům ujaly dvě střely a to ve 48. min. Vaculou a v 59. min. Hladíkem. Hosté vedli dvoubrankovým rozdílem a zdálo se, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Domácím se ale v 71. min. podařilo dát R. Křemečkem kontaktní gól a domácí se zvedli. Výsledkem byla vyrovnávací branka Hajného v 79. min.
Kudlovice - Koryčany 3:1 (2:1)
 Domácí začali pěkně od podlahy a dvacet minut kralovali na hrací ploše, výsledkem náporu byly dva góly Hložného. Ve 37. min. byl hostům vyloučen Lysko, ale hosté i v oslabení dokázali snížit Věžníkem. Hra se domácím přestala dařit, hosté toho ale nedokázali využít. Výhru domácích pojistil v 57. min. Hruška, domácí si pak výhru v závěrečné půlhodině pohlídali.
Zlechov - Strání 1:2 (1:0)
V první půli hráli prim domácí, kteří měli tři tutovky, ale Kedra, Kalmus ani Kremr je nevyužili. Až posledně jmenovaný ve 40. min. konečně protrhl střeleckou smůlu a poslal domácí do vedení. Po přestávce se hosté zlepšili a v 55. min. Vintr vyrovnal, v 80. min. pak Mikláš dal vítězný gól.
Havřice - Zlámanec 0:1 (0:1)
Hosté byli v utkání aktivnější a měli více šancí. O výsledku rozhodl nakonec gól z penalty, kterou ve 21. min. proměnil Damborský.
V. Otrokovice B - Nedakonice 0:0
Vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách.