Jalubí třikrát srovnalo

Slovácko Sport 16 / 06 / 2010

Topící se Uh. Ostroh sahal po remíze na půdě postupujících Osvětiman

Sušice - J.Otrokovice 5:1 (1:1)
 O překvapivé vítězství se postarali domácí hráči po přestávce hlavně stoprocentní střeleckou efektivností a postupně navyšovali skore. Hostům patřily úvody obou poločasů, ale domácí postupně hru srovnali. Branky: Kaštánek 2, Švejčara, Hejda, Vojtíšek - Koplík.
Strání - Kudlovice 3:1 (0:0)
 Utkání se hrálo v režii domácích, ale střelecky se prosadili až po změně stran. Hostům se podařilo snížit až v samém závěru zápasu. Branky: Mikláš 2, Frűhauf - Vaculík.
Zlechov - Slavkov 0:0
V utkání dvou celků z horní poloviny tabulky viděli diváci zajímavý boj, ale branky se nedočkali.
Šumice - Bojkovice 1:2 (0:2)
 Hosté si vypracovali rozhodující náskok už do přestávky, v 65. min. jim byl vyloučen Varga a domácí svého soupeře zatlačili, ale stačilo to jen na vstřelení kontaktního gólu. Branky: Zajíc - Zoubek, Švach.
Hluk B - Koryčany 2:3 (0:2)
 Hosté diktovali hru téměř šedesát minut a vytvořili si už tříbrankový náskok. Domácí T. Horák dvěma brankami už zkorigoval nepříznivý stav. Branky: Horák T. 2 - Foltýn P., Mušálek, Lysko.
Zlámanec - Jalubí 3:3 (1:0)
 Domácí si zopakovali páteční výsledek a v dramatickém utkání třikrát vedli, hosté ale vždy dokázali srovnat skóre, na závěrečných 3:3 až v nastaveném čase. Branky: Sadil, Hladký, Němec - Gajdorus, Janeček, Zapletal.
Osvětimany - Uh. Ostroh 2:1 (1:1)
 Domácí už mají jistý postup, a tak mohli hrát v poklidu a ve 22. min. je poslal do vedení Trávníček. Hosté bojovali a ve 36. min. srovnali krok Hlůškem. Domácí byli v utkání fotbalovější a o jejich výhře rozhodl v 56. min. opět Trávníček.
Dohrávky: Strání - Hluk B 1:3  nehl. - Jurásek, Zalubil, Miroš
Zlámanec - Kudlovice 3:3 Sadil, Hladký, Stašek - Maňásek, Hložný, Najbrt