Jan Baránek: Remíza odpovídá průběhu hry

Jan Baránek: Remíza odpovídá průběhu hry
Foto: 1.FC Slovácko  /  Na tiskovce musel za zraněného Martina Svědíka zaskočit jeho asistent Jan Baránek.
Uherské Hradiště Sport 28 / 04 / 2024

Na pozápasové tiskové konferenci nahradil Martina Svědíka, který si při oslavě prvního gólu poranil kotník, jeho asistent Jan Baránek.

"V první řadě bych rád tlumočil vzkaz Martina Svědíka, který si velmi cení čtvrtého postupu v řadě do finálové šestky. Pokud jde o utkání, tak jsme v prvním poločase byli lepším týmem. Pak jsme nastřelili Kvasinou a Daníčkem dvě tyčky. Byla velká škoda, že jsme nešli do dvoubrankového vedení i proto, že pak přišla naše klasická, předpoločasová věc. Podceníme situaci a dlouhý balon, přišel faul a po něm trochu nešťastná situace, kdy Kim nadzvedl míč ve zdi a přišlo vyrovnání. Do druhého poločasu jsme sice nevstoupili špatně, ale po třech ztrátách na kraji hřiště přišla brejková situace a vedoucí gól domácích. Nesložili jsme ale zbraně, hráli na soupeřově polovině. Byli jsme silní na míči. Budějovice trochu couvly a nechaly nás hrát. Z několika závarů gól mohl padnout, ale nakonec se ujala taková střela nestřela. Na remízu si asi nemůže stěžovat ani jeden celek, protože odpovídá průběhu hry."

Jiřímu Lerchovi se na tiskovku vůbec nechtělo. Jeho tým ztratil vedení po chybě brankáře, která se často nevidí. Navíc s gólmany mají na jihu Čech problémy celou sezónu. "Přestože nás čekal silný soupeř, tak jsme se na něj celý týden připravovali. Dostali jsme úvodní branku po hrubé chybě Sladkého, po které to měl Kim jednodušší. Klobouk dolů, jak to kluci otočili, ale přišla chyba brankáře, ztracená výhra, která nás poslala na dno tabulky. Už je to asi čtvrtá chyba gólmana, která nás stojí body," lamentoval budějovický trenér

autor: Aleš Mazúrek

Tagy článku

TOPlist