Jančařík dal gól a pak zamířil pod sprchu

Branky: 28. Slavík Z., 35. (p) Frühauf  R. - 17. Orlovský M.
ŽK: 44. Frühauf  R., 75. Sonntag P., 80. Vojtek Z. - 43. Mikulinec R., 73. Machálek J.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Zdeněk Tománek (laik), Antonín Věrný (laik)
Břestek: Koryčánek V. - Vojtek Z., Sonntag P. (86. Bumbálek R.), Slavík Z., Plevák L., Martinák R., Lahola I., Hotař M., Frühauf  R., Dvořáček R., Čagánek P. (22. Stuchlík J.). Trenér: Petr Sonntag.
Drslavice: Huňka J. - Vystrčil M., Věrný R. (49. Přecechtěl P. ml.), Vacula P., Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Lux R., Kňazeje T. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Utkání se hrálo ve vlažném tempu, kdy hosté byli po celý zápas lepším mužstvem, domácí se však snažili svou bojovností a úniky zápas zdramatizovat. Hosté se ujali vedení v 17. minutě poté, co míč nacentroval Vystrčil z levé stany a Orlovský z malého vápna dopravil míč do branky. Domácí vyrovnali ve 20. minutě na 1:1 Slavíkem po zmatku před bránou hostů. Ve 35. minutě břestečtí docílili druhé branky z pokutového kopu za podražení soupeře. Utkání se pak nadále hrálo za převahy hostů, kteří se snažili o vyrovnání, to se jim však nepodařilo. Zápasu by spíše slušela remíza.
Nejlepší hráči: Petr Sonntag - Martin Orlovský

H. Němčí - Os. Lhota 1:2 (1:2)
Branky: 19. Jančařík F. - 32. (p) Štergenich P., 36. Jurčeka J.
ŽK: 73. Uhříček M. (H. Němčí).
ČK: 31. Jančařík F. (H. Němčí).
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Bohumil Čikl, Roman Vaculík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Josef, Zámečník Jiří, Velecký D., Uhříček M., Tureček M., Svadbík Jakub, Malík T. (85. Tureček P.), Kadlček V., Jančařík F., Cmol M. (69. Bobčík D.). Trenér: Petr Rybníkář.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J. (64. Kuban V.), Radoch P., Pešík E. (89. Štergenich D.), Kotačka O., Jurčeka J. (74. Machala J.), Doležal M., Bachan O., Horák K. Trenér: Josef Dominik.
Utkání začalo velmi vyrovnaně, kdy obě mužstva hrála převážně ve středu hřiště. V 19. minutě se domácí ujali vedení, kdy se trefil Jančařík. Ve 31. minutě zastavil pronikajícího Jurčeku nedovoleným zákrokem Jančařík a uviděl červenou kartu, která se stala pro utkání osudnou. Z nařízeného pokutového kopu se krásně trefil k tyči P. Štergenich a srovnal na 1:1. V 36. minutě domácí obrana zaspala a Jurčeka se sám řítil na Rybnikáře, kterého překonal a hosté se ujali vedení 1:2. A tak se šlo i do kabin. Ve druhém poločase domácí v deseti hodně bojovali a měli několik slibných příležitostí na vyrovnání. Také hosté ovšem mohli několikrát navýšit vedení, ale buď šance zahodili anebo je vychytal Rybnikář.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Patrik Štergenich

Košíky - Hluk B 3:0 (1:0)
Branky: 9. Ovsík J., 72. Uherka Z., 90. Mucha P.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Antonín Mikulec (laik), Pavel Šafařík (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z. (83. Mucha P.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J. (76. Ovsík M.), Ovsík J., Fedor J. (86. Janováč Z.), Bémer Z. Trenér: neuveden.
Hluk B: Kovařík F. - Tinka T., Loutocký E., Klabačka J., Jurásek Š. (83. Mikeska J.), Janča P., Chytil R., Horák Z., Horák T. (68. Straka J.), Hanák R., Bachánek O. Trenér: Zdeněk Horák.
Domácí se ujali vedení již v 9. minutě zásluhou Jiřího Ovsíka, který odražený míč z velkého vápna umístil do Kovaříkovy branky. Ve 20. minutě potáhl míč po levé straně Marek Přílučík, ale jeho následnou příhrávku nevyužil osamocený Šlechta. Ve 26. minutě měl velkou šanci opět Přílučík, ale jeho střela šla vedle branky. Ve 30. minutě měl šanci Uherka, ale opět mířil vedle. V 72. minutě vstřelili domácí druhou branku Uherkou, který dorážel odražený míč od Kovaříka. Domácí měli i nadále mírnou převahu, ale střely Fedora a Přílučíka zůstaly nevyužity. V závěru utkání využil zaváhání obrany Mucha a překonal potřetí Kovaříka. Hosté se za celý zápas k vážnější šanci vůbec nedostali. Výhra domácích je zcela zasloužená.
Nejlepší hráči: Zdeněk Uherka - Zdeněk Horák

Mařatice - Polešovice 2:1 (2:0)
Branky: 16. Mařák R., 44. Laciga R. - 80. Černoch M.
ŽK: 14. Laciga R., 40. Zedek J., 57. Surový E. - 18. Janík M., 23. Březina T., 33. Martykán M., 40. Černoch M., 65. Janík Z., 72. Korvas R.
ČK: 93. Černoch M., po zápase Janík M. (Polešovice).
Rozhodčí: David Šimoník - Martin Strapina, Čeněk Millár (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Surový E., Mařák R., Laciga R. (81. Širůčka M.), Kubíček P. (59. Prekop D.), Janků A., Andrýsek M. Trenér: Václav Chvojka.
Polešovice: Andrýsek J. - Pavela M. (78. Běhávka J.), Martykán M., Korvas R., Kordula T., Janík Z. (76. Tringela J.), Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Březina P. Trenér: Radek Svoboda.
Domácí vstoupili do utkání aktivně, a byli daleko lepším mužstvem. V 16. minutě skórovali poprvé, kdy se po individuální akci prosadil Mařák. Hosté se více než hře věnovali diskusím s rozhodčím z čehož plynuly žluté karty. V závěru poločasu domácí zvýšili na 2:0, kdy se prosadil hostující Laciga. Do druhého poločasu hosté zlepšili hru, drželi více míč a domácí hrozili z rychlých protiútoků. Hostům se podařilo již pouze snížit, kdy se hlavou prosadil Černoch. V závěru utkání měli hosté nervy na pochodu, nejprve uviděl druhou žlutou a následně červenou kartu Černoch a po ukončení utkání ho následoval za hrubé urážky Janík M. Domácí vyhráli zcela zaslouženě.
Nejlepší hráči: Ondřej Matoušek - Jiří Andrýsek

Nezdenice - Nivnice 0:2 (0:1)
Branky: 40. Boďa M., 66. Ligas L.
ŽK: 28. Kolínek L. - 42. Lukeš P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Lukáš Libosvár, Josef Zámečník.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (46. Kukuča L.), Skočovský D., Mikliš M. (87. Janík D.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Gabrhel R. (56. Bušo J.). Trenér: Lubomír Valtr.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Straňák R. (83. Bartoš A.), Michalec J., Máčalík J. (88. Ryšávka F.), Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Bortel L. (79. Holboj M.), Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Do 20. minuty se hrála oboustranně opatrná hra ve středu hřiště. Ve 24. minutě domácí Kandrnál ohrozil poprvé branku z přímého kopu, ale těsně ji minul. Ve 40. minutě si hostující Boďa naběhl na centr Veleckého a otevřel skóre utkání - 0:1. V 66. minutě po pěkném centru Lekeše vstřelil Ligas hlavou druhou branku - 0:2. V 68. minutě mohli hosté své vedení ještě zvýšit, kdy Lukeš využil nepozornosti obrany, avšak domácího brankáře se ho obelstít nepodařilo. Hosté hru kontrolovali a dohráli utkání už ve své režii a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Libor Kolínek - Libor Ligas

Traplice - Vlčnov 2:5 (2:3)
Branky: 26. Čevela O., 28. Kamarád J. - 5., 22. (p), 31. Kameník Jan, 72. Mikulec M., 86. Matějíček M
ŽK: 40. Čevela O., 64. Gelien R. - 46. Zemek P., 63. Bída I., 68. Matějíček M
Diváci: 90.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Roman Obržálek (laik), Jaromír Kužela (laik).
Traplice: Kloček K. - Trávníček V., Štefka P. (71. Polách O.), Slavík J., Pekárek R., Merta Z., Matoušek M., Kolínský T., Kamarád J., Gelien R. (85. Blecha L. ml.), Čevela O. (46. Býček L.). Trenér: Ladislav Blecha.
Vlčnov: Janča M. - Zemek P., Palinek J., Mikulec M., Koníček J. (55. Velecký J.), Kameník Jan, Kameník Jak. (85. Fibichr J.), Hořejší P., Hlahůlek M., Bída I., Bartošek J. (64. Matějíček M). Trenér: Vít Bělohlávek.
Mužstva si byla vědomá, že hrají o záchranu, proto se od začátku hrál rychlý a atraktivní fotbal, kdy už v 5. minutě hostující Kameník překonal gólmana a od té doby mělo hostující mužstvo více ze hry. Ve 22. minutě byl ve vápně faulován hostující útočník a Kameník následnou nařízenou penaltu proměnil. Potom se domácí mužstvo zvedlo a v rozpětí dvou minut vyrovnalo na 2:2. Ve 31. minutě se napřáhl ze 40 metrů Kameník a krásnou střelou pod břevno překonal gólmana, čímž završil svůj hattrick a uzavřel skóre prvního poločasu. Po přestávce se hrál stejně atraktivní fotbal, obě mužstva hrála naplno, ale lepší produktivitu měli hosté, kteří svými brankami pečetili výhru a důležité 3 bod si odvezli.
Nejlepší hráči: Tomáš Kolínský - Jan Kameník

Uh. Ostroh - Kostelany n. M. 3:2 (1:1)
Branky: 25., 63. Vlk M., 56. Rinaldi M. - 22., 50. Dvouletý J.
ŽK: 81. Horák M. (Uh. Ostroh).
Rozhodčí: Tomáš Tureček (8) - Lukáš Pavel (7,8), Miroslav Nižinský (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Rinaldi M., Raštica M. (90. Mrkva T.), Procházka Z. (55. Horák M.), Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Herák K. (88. Knotek Ant.), Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Vávra V., Šťastný P., Šimík D., Němec M. (78. Chmelař D.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
K první vážnější šanci se v 15. minutě dostali domácí, kdy zahrávali autové vhazování, na malém vápně se objevil Procházka, ale hlavičkoval těsně vedle. Po této nevyužité šanci se dostali ke slovu hosté, kdy po pěkné akci otevřel skóre Dvouletý. Domácí to nesrazilo na kolena a ve 25. minutě Vlk srovnal po kombinační akci na 1:1. Obě mužstva zahodila několik šancí, proto poločas skončil 1:1. Do 2. poločasu nastoupili hosté lépe, kdy si v 50. minutě Dvouletý pohrál s domácími obránci v šestnáctce a prostřelil jak všechny hráče, tak i gólmana a upravil na 1:2. O pár minut později domácí v 56. minutě srovnali Rinaldim. Za dalších pár minut po rychlém brejku v 63. minutě Vlk strhl vedení na domácí stranu - 3:2. Hosté zahodili několik šancí, snažili se domácí zatlačit, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.
Nejlepší hráči: Martin Vlk - Jakub Dvouletý