Branky: 9., 53. Šlechta Z., 36. Bémer Z., 84. Janováč Z. - 13. Elis R.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Tomáš Večeřa (laik), Vlastimil Němeček (laik).
Košíky: Brukner R. - Šlechta Z., Silný P., Přílučík L., Poháněl K., Ovsík M., Kaštánek J., Fedor J. (61. Janováč Z.), Čagánek A. (81. Mařák P.), Bemer Z. ml., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Stříbrnice: Strýček L. - Smělík J., Peprník S., Peprník M., Palica M., Náplava M. (86. Juřík P.), Máčal M., Krsička P., Kolaja M., Elis R. (85. Krsička R.), Dvouletý R.
Trenér: Pavel Juřík.
Utkání na kluzkém terénu se hrálo v první půli systémem krátkých přihrávek ze strany obou mužstev, ale pouze po vápno. Domácím se sice v 9. minutě podařilo dát branku Šlechtou z trestného kopu s přispěním teče hostujícího obránce. Stříbrnice kontrovaly ve 13. minutě Elisem, který dorazil přihrávku z křídelního prostoru. Domácí strhli vedení na svou stranu ve 36. minutě Bémerem, když hosté špatně vyhodnotili situaci v pokutovém území a osamocený hráč zavěsil pod břevno. Ve druhé půli domácí poměrně rychle zvýšili vedení v 53. minutě Šlechtou, který centr do pokutového území chytře dorazil do brány. V 84. minutě po chytré přihrávce byl vyslán do brejku Janováč, který podél bezmocného gólmana upravil na konečných 4:1. Hosté podali velmi sympatický výkon.
Nejlepší hráči: Zdeněk Šlechta - Marián Palica

Huštěnovice - Kudlovice 9:0 (5:0)
Branky: 60., 65., 75. Střítecký M., 10., 27. Puškáč L., 11., 47. Zlámalík R., 24. Kanyza P., 38. Grebeň L. ŽK: 40. Obdržálek P. (Kudlovice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Martin Vašička (laik), Karelo Andrýsek (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Zambal J., Střítecký M., Silný F., Puškáč L. (55. Křivák T.), Petrželka J., Kanyza P. (46. Čevora Z.), Grebeň L., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Kudlovice: Frank T. - Vlček D., Stuchlík J., Obdržálek P., Mai Hoang Huy (65. Vlček T.), Kraváček L. (55. Jurča J.), Chmel R., Hanák T., Býček P., Buš V., Bachratý M. (46. Látal T.).
Trenér: Jiří Stuchlík.
V jednoznačném utkání střelecky dominovali domácí, kteří první branku dali již v 9. minutě zásluhou Lubomíra Puškáče. O dvě minuty později navýšil vedení Rostislav Zlámalík. Na 3:0 zvyšoval ve 24. minutě Petr Kanyza. Ve 27. minutě dal opět Lubomír Puškáč na 4:0. Účet první půle uzavřel Lukáš Grebeň. Ve 47. minutě přidal šestou branku a svoji druhou Rostislav Zlámalík, potom přišel střelecky ke slovu Marek Střítecký, který svým hattrickem ukončil gólový účet tohoto zápasu. Domácím zůstaly zasloužené tři body doma.
Nejlepší hráči: Marek Střítecký - Patrik Býček

Velehrad - Babice 3:0 (3:0)
Branky: 12. Kromka P., 15. Daněk T., 36. Uředníček A. ŽK: 58. Gavenda J., 86. Uředníček A. - 53. Harásek Michal, 65. Doseděl K. ČK: 74. Forro M. (Babice). Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Jan Martinák, Radoslav Axmann (laik).
Velehrad: Badin F. - Uředníček A., Ševčík K., Novák M., Novák J., Kromka P. (67. Hanáček L.), Korvas L., Kolomazník J. (55. Tománek O.), Grebeníček O. (82. Mítek P.), Gavenda J., Daněk T. (77. Kubernát J.).
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Babice: Harásek Ma. (46. Pól R.) - Maňásek Z., Maňásek J., Litoš F., Lahola M. (46. Harásek Mi.), Horsák D., Horsák A., Horníček K., Forro M., Doseděl K., Daťko J.
Trenér: Emil Horníček.
První půle byla spíše o bojovnosti. Z tohoto hlediska byli lepší domácí hráči, kteří dali do hry více bojového ducha. Hostům vázla rozehrávka, což vyhovovalo domácím, kteří nevynechali žádný souboj. V první minutě měl velkou šanci domácí Daněk, který nebezpečně vystřelil, avšak gólman jeho pokus vyrazil na rohový kop. Domácí se však radovali ve 12. minutě, kdy střelou k tyči otevřel skóre Kromka. O tři minuty později po kombinaci zvýšili domácí na 2:0, trefil se Daněk. Hosté kopali ve 34. minutě pokutový kop, který však zneškodnil domácí brankář Badin. O dvě minuty později domácí založili rychlý protiútok, který dokázal zužitkovat Úředníček. Druhý poločas měli více ze hry hosté, avšak šance, které si vytvořili, zůstaly nevyužity. Domácí náskok udrželi a zaslouženě získali tři body.
Nejlepší hráči: Miloslav Novák - Aleš Horsák

Jalubí - Jankovice 1:7 (1:2)
Branky: 31. Žaluda J. - 5., 36., 57., 77. Brázdil Vl., 63., 81. Šustr V., 49. Brázdil R.
ŽK: 18. Dobiáš P., 40. Trefilík Z., 59. Stašek O. - 34. Hruška M., 46. Surovec M. Diváci: 180.
Rozhodčí: Michal Štulíř - Petr Oharek (laik), Antonín Kubov (laik).
Jalubí: Botek J. - Žaluda J. (74. Kura P.), Zapletal M., Trefilík Z. (82. Niessner V.), Nosek D., Kříž J. (46. Stašek O.), Kolář T. (61. Jančík F.), Klajn P., Gajdošík J., Dobiáš P., Andrýsek M. (46. Dobiáš D.).
Trenér: Jiří Daněk.
Jankovice: Remeš P. - Večeřa T., Šustr V., Surovec M. (76. Zapletal M.), Panáček M., Němec K., Mach A. (64. Mikulica A.), Hruška M., Gahura F. (46. Silný Z.), Brázdil Vl. (84. Kučík R.), Brázdil R.
Trenér: Vlastimil Pól.
Hosté začali lépe a už v 5. minutě Vladimír Brázdil otevřel skóre. Domácí odpověděli v 31. minutě, kdy se trefil Jakub Žaluda, do této chvíle ve vyrovnaném, bojovném utkání. Do půlky hosté přidali druhou branku, a to v 36. minutě opět Brázdil. I ve druhé půli hosté dominovali a vyjádřili to i střelecky, třetí branku přidal ve 49. minutě pro změnu Radim Brázdil, v 57. minutě opět skóroval Vladimír Brázdil, 1:4. O šest minut později hosté opět navýšili vedení, tentokrát to byl Václav Šustr. V 77. minutě dal Vladimír Brázdil svoji čtvrtou branku. V 81. minutě dal svoji druhou branku Václav Šustr a upravil na konečných a zasloužených 1:7.
Nejlepší hráči: Petr Dobiáš - Vladimír Brázdil

Sušice - Traplice 0:5 (0:3)
Branky: 20., 40., 43., 58. Urbanovský M., 73. Kolínský T.
ŽK: 25. Ludvíček M., 45. Novák M. (Sušice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Aleš Jurák (laik), Roman Obdržálek (laik).
Sušice: Ondruch A. - Šlechta J. (46. Rozum R.), Stojaník F., Omachlík D., Novák M., Mikulík Mi., Ludvíček M., Jurča A., Hejda M., Hejda A., Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Traplice: Vávra J. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Kolínský T. (78. Hána S.), Gelien R., Čevela O. (65. Talák F.), Blecha L. (63. Kotyza R.), Blaha D.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Utkání začalo svižně, útoky se střídaly na obou stranách až do 20. minuty, kdy hosté zahrávali přímý kop z boku vápna téměř od autu, míč přešel malým vápnem, kdy jej Michal Urbanovský donesl na nohou do branky. Hosté jednoznačně ovládli hru a navýšili skóre ve 40. minutě po zmatku ve vápně opět zásluhou Michala Urbanovského. Dvě minuty před půlkou kopali hosté přímý kop a Urbanovský docílil hattricku. Druhý poločas začal opět náporem hostí, kteří na hřišti dominovali, a Urbanovský byl při střelecké chuti, protože dal i čtvrtou branku. Poslední branku zápasu dal v 73. minutě hlavou Kolínský po centru téměř ze třiceti metrů.
Nejlepší hráči: Adam Ondruch - Michal Urbanovský