Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Přílučík (laik), Radoslav Axmann (laik).
Košíky: Brukner R. - Šlechta Z., Poháněl K., Ovsík M., Mařák P. (53. Silný P.), Kaštánek J., Hotař M., Fedor J. (72. Janováč Z.), Čagánek A., Bemer Z. ml., Bémer Z.
Trenér: neuveden.
Velehrad: Badin F. - Uředníček A., Ševčík K., Novák M., Novák J., Křivák J., Kromka P. (81. Bednařík M.), Korvas L. (53. Gavenda J.), Kolomazník J., Hanáček L. (79. Mítek P.), Daněk T. (83. Jurásek M.).
Trenér: Zdeněk Sonntag.
V Jankovicích na dobře připraveném trávníku se hrál líbivý a slušný fotbal. Hned v úvodu se dostal do obrovské šance domácí Bémer, ale jeho střela mířila těsně nad bránu. Zanedlouho dali o sobě vědět i hosté. V 8. minutě šel sám na bránu Hanáček, ale ani jeho pokus neskončil gólem. V 19. minutě se domácí obrana dopustila obrovské chyby, ale Daněk svou šanci neproměnil. V druhé půli měli větší vůli a touhu po vítězství hosté. V 65. minutě zahrával z levé strany volný přímý kop Daněk a míč z jeho kopačky skončil překvapivě u levé tyče domácího gólmana, 0:1. O tři minuty později přišla nejkrásnější akce utkání. Daněk vybojoval míč, zatáhl ho po pravé straně, jeho přesný centr už nebyl problém pro Kromka, který rozvlnil síť za domácím Bruknerem. V závěru se Košíky snažily alespoň o zkorigování výsledku, avšak v 88. minutě Jakub Kaštánek hlavou po rohu nastřelil pouze tyč.
Nejlepší hráči: Marek Hotař - Tomáš Daněk

Sušice - Jalubí 2:0 (2:0)
Branky: 7. (p) Jurča A., 40. Ludvíček M.
ŽK: 16. Jurča A., 66. Ludvíček M., 86. Mikulík Mi. - 65. Dobiáš P. Diváci: 210.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Aleš Jurák (laik), Petr David (laik).
Sušice: Lašák Z. - Šlechta J., Stojaník F. (80. Mikulík Ma.), Omachlík D., Mikulík Mi., Ludvíček M. (71. Novák M.), Kozelek K. (88. Rozumek R.), Jurča A., Hejda M., Hejda A., Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Jalubí: Kegler D. - Žaluda J., Mach L. (68. Dobiáš D.), Kříž J., Kolář T., Klajn P., Janeček L., Botek J., Dobiáš P., Dobiáš V. (59. Dobiáš T.), Stašek O. (46. Dobiáš A.).
Trenér: Jiří Daněk.
Utkání dobré úrovně zahájil v 7. minutě z penalty domácí Jurča po předcházející ruce hostujícího Botka. Šance se střídaly na obou stranách, ale střelci byli hodně nepřesní. Ve 40. minutě odcentroval domácí Jurča do malého vápna a Hejda nastřelil břevno, odražený míč dorazil do branky Ludvíček. Ve druhé půli byli hosté lepším mužstvem, domácí vykopávali z brankové čáry nebo je mnohdy podržel gólman, v 67. minutě hostující Klajn nastřelil z přímého kopu horní tyč. Domácí obrana vydržela nápor hostí a Sušice zaslouženě zvítězily.
Nejlepší hráči: Karel Kozelek - Petr Klajn

Stříbrnice - Jankovice 1:10 (0:5)
Branky: 71. Peprník M. - 18., 40., 43. Večeřa M., 14., 55., 65. Brázdil R., 48., 86. Šustr V., 38. Brázdil Vl., 82. Němec K. ŽK: 81. Hruška M. (Jankovice). Diváci: 187.
Rozhodčí: Lukáš Vandírek - Radim Krsička (laik), Antonín Kubov (laik).
Stříbrnice: Ludvíček M. - Zmrhal Vl., Rokyta M., Reinberk J. (60. Krsička P.), Peprník S., Palica M., Náplava P., Kolaja M., Dvořák M. (70. Peprník M.), Březina M., Balíček P.
Trenér: Pavel Juřík.
Jankovice: Remeš  P. - Večeřa T. (46. Zapletal M.), Večeřa M. (52. Silný V.), Šustr V., Silný Z. (65. Mach A.), Panáček M., Mikulica A. (55. Němec K.), Hruška M., Gahura F. (80. Lipták M.), Brázdil Vl., Brázdil R.
Trenér: Vlastimil Pól.
Brankostroj zahájil ve 14. minutě Radim Brázdil. Další branka padla o čtyři minuty později z kopačky Martina Večeři. Na 0:3 upravil ve 38. minutě Vladimír Brázdil a o dvě minuty později se opět prosadil za hosty Martin Večeřa, který také zvyšoval na 0:5. Tři minuty po půli padla šestá branka hostí a jejím autorem byl Václav Šustr, v 55. minutě přidal sedmou branku Radim Brázdil a tentýž hráč byl úspěšný i v 65. minutě. V 82. minutě se prosadil střídající hráč Karel Němec a jubilejní desátou branku vsítil v 86. minutě Václav Šustr. V 71. minutě dal jedinou branku domácích střídající Martin Peprník.
Nejlepší hráči: Vladimír Zmrhal - Martin Večeřa

Kudlovice - Babice 1:6 (0:3)
Branky: 70. Hanák T. - 5. (p), 36., 80. Horsák A., 65., 77. Býček L., 39. Bělíček K.
Diváci: 175.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Karel Andrýsek (laik), Erik Horníček (laik).
Kudlovice: Polášek J. - Vlček D., Stuchlík J., Obdržálek P. (68. Bičan O.), Mai Hoang Huy, Kraváček L. (83. Jurča J.), Chmel R., Býček P. (46. Látal T.), Buš V., Bachratý M. (46. Hanák T.), Zelený M. (77. Vlček T.).
Trenér: Jiří Stuchlík.
Babice: Pól R. - Maňásek Z., Maňásek J. (65. Býček L.), Litoš F., Horsák D., Horsák A., Horníček K. (60. Lahola T.), Harásek Mi., Forro M. (77. Müller T.), Daťko J., Bělíček K. (89. Liška J.).
V sousedském derby se hrálo slušné utkání s pěknou diváckou kulisou. Už v 5. minutě hosté zahrávali pokutový kop za faul zezadu, Aleš Horsák se z jedenácti metrů nemýlil. Ve 36. minutě tentýž hráč přidává druhou branku. O tři minuty později se trefil dělovkou Karel Bělíček. V 65. minutě z půlky centruje Aleš Horsák a Lukáš Býček dává na 0:4. V 70. minutě z velkého vápna střílí domácí Tomáš Hanák a Rostislav Pól neudržel čisté konto. Aleš Horsák opět centruje z půlky hřiště a Lukáš Býček opět dává branku, to se stalo v 77. minutě. V 80. minutě dovršil Horsák hattrick a hlavou dal poslední branku tohoto zápasu.
Nejlepší hráči: Tomáš Hanák - Rostislav Pól

Kostelany n. M. - Huštěnovice 2:0 (1:0)
Branky: 42. Ševela Z., 47. Šimík D. ŽK: 25. Marek D. - 28., 58. Zlámalík R., 30. Čevora Z., 40. Střítecký M. ČK: 58. Zlámalík R. (Huštěnovice). Diváci: 95.
Rozhodčí: Denis Fridrich - Tomáš Koryčánek (laik), Zdeněk Hruboš (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Šimík D. (87. Rychlík M.), Ševela Z. (63. Duda P.), Plevák L., Mojžiš Julius, Mojžiš Josef, Marek D., Krpal D. (46. Krpal B.), Chmelař D., Facalka P. (46. Facalka R.), Dvouletý J. (46. Engler I.).
Trenér: Martin Vávra.
Huštěnovice: Vaverka A. - Zlámalík R., Zambal J., Střítecký M., Straka P., Silný F., Puškáč L., Kanyza P., Grebeň L. (68. Čevora Z.), Černý P. (81. Křivák T.), Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Už ve třetí minutě nastřelili domácí horní tyč. Ve 25. minutě hostující dalekonosný pokus skončil za brankou. Tři minuty před půlkou se dostal míč za hostující obranu a Zdeněk Ševela ho uklidil k levé tyči, 1:0. Dvě minuty po zahájení druhé půle domácí přidali druhou branku, když po rohu nejdříve nastřelili tyč a David Šimík dorazil míč do prázdné branky, 2:0. V 55. minutě mohli ještě hostí snížit, ale díky jejich nepřesnosti trefit bránu, tak tři body zůstaly doma.
Nejlepší hráči: Július Mojžiš - Lubomír Puškáč