ŽK: 75. Šidlo V. - 60. Denemark J. Diváci: 100.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Marek Grebík (laik), Zdenek Kočí (laik).
Strání B: Tomanec L. - Zderčík P., Zderčík A. (70. Štajner J.), Tomanec P., Šidlo V., Reňák R., Kolaja J., Houšť V., Grebík M., Bušo M. (86. Mikláš M.), Bruštík M. (89. Mahdal Daniel).
Trenér: neuveden.
Záhorovice: Šabršula V. - Varga P., Polanský I., Nášel V., Michalčík R., Kročil T., Krč P., Jančář T., Jál J., Dvořák P. (84. Ondrušek D.), Denemark J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
V prvním poločase měli domácí převahu, ale nedokázali se střelecky prosadit, nicméně ani hosté neohrozili domácí branku. Po celé utkání foukal silný vítr, který hráčům dělal problémy se zpracováním míče. Ve druhém poločase, v 63. minutě, měli domácí šanci ke vstřelení branky, ale Kolajovu střelu z pokutového území Šabršula vyrazil. Teprve v závěru utkání, v 83. minutě, se domácím podařilo vstřelil branku zásluhou Kolaji. Hosté mohli ihned po rozehrání míče ze středu hrací plochy vyrovnat. Varga šel na Tomance, ale ten skvělým zákrokem zabránil vyrovnávací brance. Proto domácí šťastně zvítězili.
Nejlepší hráči: Josef Kolaja - Viktor Šabršula

Boršice u Bl. - Pitín 3:3 (1:0)

Branky: 40. Horák Z., 62. Nožička J., 77. Šimek R. - 64. Lukáš D., 70. Kozubík J., 89. Bureš M.
ŽK: 76. Horák Z., 90. Kusenda P. - 28. Čuč R., 57. Trllo Z. Diváci: 100.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Slaník (laik), Pavel Berčík (laik).
Boršice u Bl.: Stodolák M. - Zimčík R., Šimek R., Ondra P., Nožička J., Miroš J., Kusenda P., Jurásek Š., Chudík L., Horák Z., Gál J.
Trenér: Vladimír Bilík.
Pitín: Salvet L. - Vladár J. (47. Lukáš D.), Trllo Z., Schäffer P., Prachař D., Kozubík J. (86. Kavka P.), Homola M,, Domorád P., Divila J., Čuč R., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Do utkání vstupili lépe hosté a to už ve druhé minutě se k míči dostal Kozubík, který prověřil domácího brankáře. Ve 40. minutě zahrávali domácí roh a k odraženému míči se dostal Horák a poslal domácí do vedení 1:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a v 62. minutě hráč Nožička zvýšil na 2:0. To hosty nakoplo a střídající hráč David Lukáš snížil krásnou střelou z dálky v 64. minutě na 2:1. O šest minut později opět hosté v 70. minutě snížili na 2:2. A od té chvíle se hra odehrávala ze strany na stranu. Tuto převahu použili domácí a 77. minutě se domácí Šimek trefil do branky na 3:2. Hra byla opět aktivní ze strany na stranu a tu opět využili hosté, kdy v 89. minutě zahrál pokutový kop Bureš na 3:3.
Nejlepší hráči: Roman Šimek - Drahomír Prachař

Březová - Přečkovice 8:1 (2:0)
Branky: 63., 65., 75., 90. Janků M., 12., 80., 83. Pomajbík D., 37. Vojtek J. - 83. Hamouz L.
ŽK: 60. Uher J. - 60. Šenkeřík Hynek Diváci: 100.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Janků (laik), Zdeněk Kubiš (laik).
Březová: Bruštík D. - Vojtek J. (80. Matějíček P.), Uher J. (63. Majer J.), Trecha J., Pomajbík D., Plášek V. (67. Smítal J.), Křeháček M., Janků M., Hanák T., Čaňo P., Čaňo D. Trenér: Ladislav Kalina.
Přečkovice: Šenkeřík K. - Valíček B., Urbánek J., Šenovský M., Semela R., Novosad J., Nevěřil J., Kuchař M., Hamouz L., Bezruč M., Šenkeřík Hynek.
Trenér: Pavel Holík.
Utkání na Březové připomínalo souboj Davida s Goliášem. Domácí si vytvořili drtivý tlak. V 5. minutě se Pomajbík po brejku neprosadil a Vojtek v 10.minutě nastřelil ze šestnáctky břevno. O dvě minuty později se odražený míč dostal k Pomajbíkovi a ten otevřel skóre. Domácí si vytvořili několik vyložených šancí. Ve 37. minutě Vojtek střelil z dvaceti metrů a tím zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase se obraz nezměnil a domácí tým neustále zvyšoval své skóre. Za zmínku stoji excelentní výkon hostujícího gólmana, který několikrát vychytal domácí utočníky. Utkání skončilo pro hosty nepřiznívým výsledkem 8:1.
Nejlepší hráči: Josef Vojtek - Karel Šenkeřík

Komňa - Orel UB 2:2 (1:0)
Branky: 3., 85. Kala M. - 47. Durďa V., 55.(p) Žižka Z.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Josef Zámečník  - Jiří Šašinka (laik), Petr Hodic (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Varaďa M. (86. Kříž R.), Staník M., Sochor L. (79. Špíšek M.), Ridoško M., Pospíšil L., Lisoněk L. (73. Vaverka I.), Kala M., Hanke T., Gago J., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Orel UB: Kubiš D. - Slovák J. (55. Skřivánek V.), Meindlschmid P. (75. Šebesta Z.), Machala R., Konrád P., Kočica M., Josefík O. (46. Žižka Z.), Havlík J. (46. Jančář Z.), Gureň M., Gášek L., Durďák V. (46. Durďa V.).
Zápas posledních dvou celků začal hodně útočně a ve 3. minutě se domácí ujali vedení za stavu 1:0 střelou domácího hráče Kali. Ihned z rozehrávky zaútočili hosté a nastřelili břevno domácí branky, vyrovnání se mohli hosté dočkat ve 13. minutě, ale Slovák nepromněnil penaltu. Do konce poločasu se hrál útočný fotbal, ale gól už nepřinesl. Ve druhém poločase hned z prvního útoku kopali hosté trestný kop a Ďurďa vyrovnal. V 55. minutě kopali hosté druhou penaltu, Žižka proměnil a hosté se ujali vedení na 1:2. Domácí pak měli několik příležitostí a v 86. minutě Kala opět hlavičkou vyrovnal na 2:2. Konečný výsledek je spravedlivý pro obě družstva.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Petr Konrád

Os. Lhota - Žítková 4:2 (1:1)
Branky: 48., 77. Zalubil O., 20. Pešík D., 50. Pešík E. - 31. Bulejko V., 71. Lebánek M.
ŽK: 86. Kuban V. - 36. Pollák M., 42. Birás A., 51. Coník B. Diváci: 120.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Petr Hanáček (laik), Martin Hargaš (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zalubil O., Štergenich P., Štergenich D., Pešík E. (86. Žajdlík M.), Pešík D., Lučný O. (69. Fantura T.), Kusák M., Krátký E. (46. Kuban V.), Horák K., Hanák R.
Trenér: Patrik Štergenich.
Žítková: Beňo T. - Pollák M., Pleva L., Panák M. (60. Krovina Z.), Lebánek M., Hrubý M., Hargaš M., Coník B., Bulko P., Bulejko V., Birás A. (56. Krajčovič V.).
Obě mužstva začala aktivně, ale vedení se ujali domácí, kdy ve shoromáždění v malém vápně se prosadil Pešík. Po chvíli se dokázal z velkého vápná Bulejko také prosadit. Poté tempo hry upadlo a ojedinělé šance na obou stranách se neujaly. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kdy do 50. minuty stihli skórovat dvakrát, Zalubilem a Pešíkem Po krásných brejkových situacích na jeden dotek. Po dvou střelených gólech převzala Žítková aktivitu a jejich šance se ujali až po rohovém kopu, po kterém se hlavou dokázal prosadit Lebánek. Poté Zalubil po individuální akci krásnou střelou z dvaceti metrů navýšil na konečné skóre 4:2.
Nejlepší hráči: Ondřej Zalubil - Andrej Birás

St. Hrozenkov - H. Němčí 0:2 (0:0)

Branky: 48. Jančařík F., 64. Chmelina J.
ŽK: 58. Tuharský J., 65. Breznický P., 84. Lebánek L. - 33. Malík T. Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Juračka (laik), Roman Macalík (laik).
St. Hrozenkov: Janíček P. - Tuharský J., Ostravský R., Lebánek L., Husařík R., Husařík M., Havier J. (72. Mlčůch M.), Gabrhel P., Breznický R., Breznický P., Blaho T.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Nuzík P., Malík T., Jančařík F., Chmelina J., Cmol M., Bobčík D. (77. Tureček P.).
Od začátku utkání byli lepší techničtější hosté, na hřišti měli míč pod kontrolou, ale za první poločas si žádnou gólovou šanci nevypracovali. Domácí hráči spoléhali na rychlé brejky a ve 14. minutě po rohovém kopu mohl HUsařík hlavou otevřít skóre, ale hostující hráč vytáhl míč na rohový kop. Ve druhém poločase domácí spolek nezachytil nástup hotujícího celku a ve 48. minutě dostal krásnou přihrávku přes pokutové území Jančařík, kopl do protipohybu domácích a gólman neměl šanci a stav skóre byl 0:1. Ve 64. minutě rozehrál přímý rovný kop kapitán hostí, který nahrál Chmelinovi, ale na jeho dorážku byl již krátký. Hosté tak vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Juraj Tuharský - Jiří Chmelina