Jankův hattrick zajistil Březové vítězství

Branky: 5. Vaňhara J., 82. Lux R. - 67. Pavluš M.
ŽK: 68. Šidlo V., 75. Popelka R. (Strání B). Diváci: 90.
Rozhodčí: Martin Fišera - Břetislav Polanský (laik), Josef Tóth (laik).
Bánov: Franc P. - Velecký R., Vaňhara J. (46. Bartoš A.), Suchánek P. (84. Polášek M.), Ryšávka F. (70. Kotil R.), Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R., Horňák P. (81. Kopták J.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Strání B: Popelka M. - Žajgla T., Tóth P., Šidlo V., Popelka J., Pavluš M., Motola J., Janiga V. (60. Popelka R.), Houšť V. (88. Janík D.), Bušo M., Adámek M. (46. Janovský M.).
Trenér: Pavel Tinka.
Utkání začalo ve vysokém tempu, kdy hned v úvodu dokázal hostujícího Popelku prostřelit domácí Vaňhara. Hrál se pěkný útočný fotbal z obou stran, ale do poločasu více branek nepadlo. Největší šanci si před odchodem do kabin vypracoval Janiga, ovšem selhal. Ve druhé půli tempo nepolevovalo, což vyústilo v 67. minutě ve vyrovnávací branku, kterou vstřelil hostující Pavluš. Oba týmy se snažily s výsledkem něco udělat, ovšem závěr patřil domácím, kteří s vypětím všech sil v 82. minutě vstřelili branku a zápas rozhodli.
Nejlepší hráči: Robert Lux - Vlastimil Janiga

Komňa - Boršice u Bl. 0:1 (0:1)
Branky: 15. Doležal R.
ŽK: 30. Kala M. - 57. Šimek R., 58. Kusenda P. Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jakub Pindeš, Jiří Šašinka (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I. (80. Krpálek M.), Varaďa M., Trllo Z., Staník M., Ridoško M., Pospíšil L., Kalina A. (82. Matoušek M.), Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Boršice u Bl.: Křen L. - Zimčík R. (88. Bilík V.), Šimek R., Kusenda R. (69. Libosvár L.), Kusenda P., Jurásek Š., Huspenina M., Halík M., Gál J., Doležal R. (66. Ondra P.), Daněk L.
Trenér: Antonín Šimon.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří byli již od úvodního hvizdu lepším mužstvem. V 15. minutě po pěkné akci otevřel skóre hostující Doležal. Hosté dobývali domácí branku, ale bez úspěchu. Ve 2. poločase se obraz hry nezměnil a i nadále byli hosté lepším mužstvem. V 70. minutě postupoval po rychlém protiútoku Ondra sám na Urbánka, ale jeho branku těsně minul. V 72. minutě se po rychlém protiútoku dostal do šance Libosvár, ale Urbánek byl na místě. Hostující tým vyhrál zaslouženě.
Nejlepší hráči: Adam Kalina - Radek Zimčík

Pitín - H. Němčí 0:4 (0:2)
Branky: 18. Zámečník Ji., 40. Nuzík P., 56. Cmol M., 80. Svadbík J.
ŽK: 24. Krahula L., 48. Čuč R., 55. Kavka P., 80. Bureš M. - 21. Jančařík F., 29. Zámečník Jo., 65. Cmol M., 77. Kadlček V. Diváci: 80.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Berčík (laik), Roman Macalík (laik).
Pitín: Salvet L. - Staněk Š., Machala P., Lukáš D. (19. Maňas M.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Hrnčář S. (46. Kavka P.), Čuč R., Bureš M. (83. Divila J.).
Trenér: David Lukáš.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Nuzík P., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (71. Tureček P.), Halík T., Cmol M.
Trenér: Petr Rybnikář.
Od prvních minut byli hosté fotbalovější a dostali se již v 18. minutě do vedení přízemním kopem který dal Zámečník. Ve 40. minutě opět hosté udeřili na domácí, kdy Nuzík dostal do vedení hosty na 0:2. Ve druhém poločase chtěli domácí výsledek korygovat, Krahula měl velkou šanci v 50 minutě, kterou nevyužil. Hosté udeřili v 56. minutě, kdy střelou z 25 metrů dali góla a dostali se do vedení na 0:3. Fotbalovější hosté navýšili v 81. minutě Svádbíkem, který dal dorážkou gól a stanovil výsledné skóre na 0:4. Hosté vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Libor Krahula - Josef Zámečník

Suchá Loz - Březová 1:4 (0:0)
Branky: 83. Kliment T. - 58., 85., 88. Janků M., 74. Pomajbík D.
ŽK: 73. Plášek V., 77. Čaňo D. (Březová). Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Mačát - Petr Luks (laik), Josef Janků (laik).
Suchá Loz: Mahdal P. - Straňák L., Smetana K., Mahdal M., Král V., Král Š., Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V., Bradáč R., Rezek O.
Trenér: František Král.
Březová: Bruštík D. - Trecha J., Smítal Jo. (79. Smítal Ja.), Pomajbík D., Plášek V. (80. Ševčík T.), Mudrák P., Majer J., Křeháček M., Janků M., Čaňo P. (90. Čaňo L.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Utkání začalo ve velkém stylu a už v 1. minutě mohli jít hosté do vedení, ale jeden z útočníků hlavičkoval těsně vedle. Domácí občas zahrozili z brejku. Vše podstatné se ale odehrálo až po změně stran. V 58. minutě otevřel skóre hostující Michal Janků, v 74. minutě přidal Pomajbík druhou branku. V 83. minutě domácí zásluhou Klimenta snížili, a když se nadechovali k závěrečnému finiši, udeřil březovský Michal Janků, který v 85. a 88. minutě vsítil další dvě branky čímž docílil hattricku a svému týmu zajistil tři body.
Nejlepší hráči: Tomáš Kliment - Michal Janků

Popovice - Záhorovice 1:2 (1:0)
Branky: 43. Mikulčík R. - 76. Šabršula V., 91. Michalčík R.
ŽK: 50. Musil O. - 81. Dvořák P. Diváci: 148.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Robert Staňovský (laik), Michal Pavlíček (laik).
Popovice: Tetera T. - Prajza M. (70. Šácha P.), Omelka J., Obal M., Musil O., Mimránek L., Mikulec P. (65. Michelfeit V.), Mikulčík R., Kadlčík J. (46. Viktora R.), Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Záhorovice: Struhelka V. - Urubčík J. (75. Šabršula V.), Surý M., Polanský I., Michalčík R., Kročil T., Krč P., Kočí Z., Jál J. (80. Ondrušek D.), Dvořák P., Denemark J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Až ve 33. minutě Prajza střílel z velkého vápna, ale jeho střela skončila vedle pravé tyče. Hostující měli velkou šanci s Danemarkem, ale jeho střela skočila nad brankou. Ve 43. minutě z půle hřiště přecházel Mikulčík přes obranu a otevřel skóre zápasu. V 66. minutě centroval míč Obal, a v tom si na něj nabíhal Omelka, který ale neproměnil. V 75. minutě hostující celek srovnal, když z malého vápna střelil Šabršula. V 91. minutě Krč centroval míč a Michalčík odvedl tři body do Záhorovic.
Nejlepší hráči: Roman Mikulčík - Vít Struhelka

St. Hrozenkov - Orel UB 2:0 (1:0)
Branky: 17. Ostravský R., 81. Lebánek L.
ŽK: 48. Husařík M., 78. Lebánek L. - 68. Kočica M., 75. Slovák J. Diváci: 100.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Lukáš Juračka (laik), Libor Odstrčil (laik).
St. Hrozenkov: Drga A. - Tuharský J., Straka Mi., Straka Ma., Ostravský R. (60. Blaho T.), Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (46. Škriečka J.), Husařík M.
Trenér: Václav Juriga.
Orel UB: Maršálek M. - Slovák J., Skřivánek V. (46. Bujáček P.), Odstrčil L., Meindlschmid P., Machala R., Kubiš D. (55. Konrád P.), Kočica M., Jahoda K., Gureň M., Gášek L.
Trenér: Milan Juřeník.
Domácí hned v úvodu zatlačili a snažili se kombinovat po zemi, což jim vycházelo. V 17. minutě po krásné kombinaci dal první gól Ostravský. Hosté se v prvním poločase k brance nedostali, snažili se pouze nakopávat míče, ovšem bez úspěchu. Druhý poločas začal náporem hostů a v 60. minutě vystřelil Jahoda z dobré pozice, ale gólman jeho střelu vyrazil na roh. Hosté si vytvořili uzemní převahu a v 72. minutě z malého vápna po krásném centru přestřelil Bujáček domácí branku. Domácí podnikali rychlé protiútoky a jeden promněnil Lebánek. Utkání mělo dobrou úroveň.
Nejlepší hráči: Marian Straka - Karel Jahoda