Janůšek zvítězil ve čtvrtém kole

Janůšek zvítězil ve čtvrtém kole
Uherské Hradiště Sport 30 / 01 / 2012

Vítězem čtvrtého kola HOPE pětky se stal Miroslav Janůšek s devíti body. Telefonický rozstřel určil i vítěze kola třetího, kterým se stala Michaela Abrhámová z Uh. Hradiště.
9 M. Janůšek (UH).
8 T. Doležal (UH), J. Schön (Mistřice), L. Jelínek (UH), F. Botek (Kudlovice).
7 V. Šimík (Nedakonice), J. Omelka (Bánov), V. Kadlčíková (Popovice), A. Krpal (Stříbrnice), J. Ludvíček (Boršice), J. Pauřík (Kun.), M. Abrhámová (Mařatice), A. Hubáček (Kun.), M. Doležalová (UH), R. Holásek (UH), M. Měrka (Jar.), I. Mařák (UH), D. Urban (Nedachlebice).
6 M. Bečica (Mařatice), F. Rýc (Svárov), P. Gabriel (UH), A. Pauřík (Kněžpole), E. Ebner (SM), P. Večeřa (UH), V. Volčík (UH), Z. Brázdil (UH), F. Gajdošík (Jar.), J. Mazůrek (Kun.), M. Vaškových (UH), M. Kundera (SM), Ľ. Pongo (UH), P. Ševčík (UB), J. Bělovská (Kněžpole).
5 L. Kalina (UB), D. Hykl (Jar.), K. Kopeček (UB), Z. Rýc (Svárov), J. Zemek (UB), M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), Z. Bělovský (Kněžpole), V. Melichárek (Jar.), L. Krejčiřík (Luhačovice), A. Kolaja (Svárov).
4 P. Bukvald (SM), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Borýsek (UH).
3 P. Svoboda (Mor. Písek), M. Zapletalová (Vlčnov), V. Měrková (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), R. Kouřil (UH), A. Bánovský (Kněžpole), S. Gajdošík (UH), M. Omelka (Bánov).
2 M. Plundrák (Mor. Písek), A. Bukvald (SM), A. Kolaja ml. (Svárov).
1 J. Mazurková (UH), F. Šupka (Kun.).

Průběžné pořadí
25 J. Schön (Mistřice).
23 V. Kadlčíková (Popovice).
22 M. Bečica (Mařatice).
21 M. Měrka (Jar.), A. Kolaja (Svárov).
20 M. Rozsypálek (Jar.), M. Doležalová (UH), I. Mařák (UH), L. Jelínek (UH), A. Hubáček (Kun.), D. Hykl (Jar.).
19 A. Pauřík (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), P. Svoboda (Mor. Písek).
18 M. Abrhámová (Mařatice), Z. Borýsek (UH).
17 D. Urban (Nedachlebice), P. Gabriel (UH), K. Kopeček (UB), P. Večeřa (UH), M. Kundera (SM), V. Šimík (Nedakonice), M. Zapletalová (Vlčnov).
16 M. Weintrittová (Míkovice), J. Ludvíček (Boršice), V. Volčík (UH), J. Bělovská (Kněžpole), T. Doležal (UH), M. Bělovský (Kněžpole).
15 F. Rýc (Svárov), F. Gajdošík (Jar.), Ľ. Pongo (UH), M. Janůšek (UH).
14 Z. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), V. Melichárek (Jar.), F. Botek (Kudlovice), Z. Brázdil (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
13 A. Kolaja ml. (Svárov), J. Zemek (UB), K. Blaha (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek).
12 R. Holásek (UH), J. Omelka (Bánov).
11 P. Ševčík (UB), S. Gajdošík (UH), J. Mazůrek (Kun.), E. Ebner (SM).
10 L. Krejčiřík (Luhačovice).
9 M. Vaškových (UH).
8 R. Kouřil (UH), M. Omelka (Bánov), A. Bánovský (Kněžpole), A. Krpal (Stříbrnice).
7 A. Bukvald (SM), F. Šupka (Kun.).
5 P. Bukvald (SM).
4 A. Doležalová (UH).
3 V. Měrková (Jar.).
2 M. Kučera (UH), M. Macela (Mařatice).
1 J. Mazurková (UH), P. Bečicová (Mařatice).

Správné výsledky 4. kola
1. 1:9  2. 4:3  3. 0:5  4. 1:2  5. 4:3


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace