Jaromír Schön triumfoval v sedmém kole

Jaromír  Schön triumfoval v sedmém kole
Uherské Hradiště Sport 14 / 05 / 2015

Krásných šestnáct bodů se podařilo v sedmém kole Aquapark Slovácko sedmy uhrát mistřickému Jaromíru Schönovi, který se tak stal vítězem tohoto kola. V průběžném pořadí se do čela vyhoupl Zdeněk Borýsek s 50 body.
16 J. Schön (Mistřice).
14 Z. Borýsek (UH).
13 V. Měrková (Mistřice), M. Janůšek (UH), P. Krsička (Sušice).
12 L. Mikulka (Spytihněv), L. Hanáček (UB), M. Brožová (Jar.), J. Medek (Topolná), J. Jakšík (Topolná), Z. Bělovský (Kněžpole), F. Šupka (Kun.).
11 M. Kabát (Podolí), L. Zichová (Traplice), L. Zelinková (D. Němčí), L. Kovařík (UO), V. Volčík (UH), J. Matulka (UH).
10 M. Kadlčík (Topolná), O. Adamík (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Jančová (D. Němčí), M. Schönová (Mistřice), J. Hřib (Šumice).
9 J. Mazůrek ml. (Kun.), F. Rýc (Svárov), A. Bánovský (Kněžpole), J. Koželuha (Zlechov), P. Janošek (Kudlovice), J. Javor (Vlčnov), M. Schön (Mistřice), P. Večeřa (UH), P. Hlavinka (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), Z. Jančová (D.Němčí), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Salvet (Bojkovice), P. Jančová (D. Němčí), F. Vaverka (Huštěnovice), P. Svoboda (Mor. Písek).
8 F. Botek (Kudlovice), J. Červenka (Tupesy), M. Rozsypálek (Jar.), M. Krsičková (Sušice), M. Zapletal (Kudlovice), J. Horký (Nedakonice), K. Kopeček (UB), R. Holásek (UH).
7 L. Mikulík (Kudlovice), Z. Brázdil (UH), M. Čech (Kudlovice), D. Hykl (Jar.), R. Měrka (Mařatice), L. Kalina (UB), M. Doležalová (UH), D. Slováček (Brno), J. Omelka (Bánov), M. Měrka (Mistřice), F. Kozelek (Topolná), P. Ševčík (UB), Z. Křiklava (Osvětimany), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kalinová (UB).
6 I. Mařák (UH), V. Remeš ml. (Kněžpole), K. Slováček (UH), I. Kučík (Jankovice), L. Omelková (Bánov), J. Pauřík (Kun.), V. Melichárek (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole), M. Vaškových (UH), J. Zemek (UB), I. Štefko (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), A. Kolaja (Svárov),  P. Zelinka (D. Němčí), A. Pauřík (Kněžpole).
5 J. Mazůrek st. (Kun.), K. Šturma (Jar.), R. Kouřil (UH), M. Kundera (SM), J. Srnec (UB), L. Salvet (Bojkovice), A. Krpal (Stříbrnice), A. Zpěvák (Sady), J. Hrubošová (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), Z. Mahdalík (Korytná), A. Ševčíková (UB).
4 S. Gajdošík (UH), Z. Brož (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), T. Doležal (UH), M. Hlavinková (Jar.), L. Svoboda (Podolí), M. Weintrittová (Míkovice), M. Hruboš (Kněžpole), J. Doležal (UH).
3 O. Hlavinka (Jar.).
2 B. Zelinka (D. Němčí).

Průběžné pořadí
50 Z. Borýsek (UH).
49 M. Krsičková (Sušice).
46 L. Mikulka (Spytihněv), J. Jakšík (Topolná), P. Krsička (Sušice), M. Jančová (D. Němčí).
45 M. Schönová (Mistřice), M. Brožová (Jar.).
44 M. Rozsypálek (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná), F. Šupka (Kun.), J. Javor (Vlčnov).
43 V. Měrková (Mistřice), P. Hlavinka (Jar.), J. Schön (Mistřice), P. Janošek (Kudlovice).
42 I. Mařák (UH).
41 M. Doležalová (UH), J. Medek (Topolná), L. Hanáček (UB), V. Volčík (UH).
40 M. Zapletal (Kudlovice), J. Matulka (UH).
39 L. Kovařík (UO).
38 F. Botek (Kudlovice), K. Blaha (Huštěnovice), A. Kolaja (Svárov), L. Kalinová (UB), A. Pauřík (Kněžpole).
37 P. Večeřa (UH), D. Hykl (Jar.), L. Kalina (UB).
36 M. Janůšek (UH), P. Salvet (Bojkovice), A. Trávníčková (Traplice), F. Rýc (Svárov), J. Koželuha (Zlechov), R. Kouřil (UH), I. Štefko (UB), L. Mikulík (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice).
35 L. Zichová (Traplice), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Zelinka (D. Němčí).
34 T. Doležal (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice), M. Kabát (Podolí).
33 J. Červenka (Tupesy), J. Hřib (Šumice), O. Adamík (Huštěnovice), P. Svoboda (Mor. Písek).
32 F. Kozelek (Topolná), P. Ševčík (UB), A. Zpěvák (Sady), Z. Brož (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), K. Šturma (Jar.), K. Kopeček (UB), J. Horký (Nedakonice), J. Bělovská (Kněžpole).
31 R. Holásek (UH), K. Slováček (UH), D. Slováček (Brno), M. Plundrák (Mor. Písek).
30 F. Vaverka (Huštěnovice), M. Schön (Mistřice).
29 J. Omelka (Bánov), Z. Rýc (Svárov), M. Měrka (Mistřice), L. Omelková (Bánov).
27 V. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek st. (Kun.), V. Remeš ml. (Kněžpole), O. Hlavinka (Jar.), M. Čech (Kudlovice).
26 L. Remeš (Kněžpole), J. Zemek (UB).
25 M. Kundera (SM), J. Pauřík (Kun.), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole), P. Jančová (D. Němčí), M. Hlavinková (Jar.).
24 R. Měrka (Mařatice), J. Srnec (UB).
23 Z. Brázdil (UH), M. Kadlčík (Topolná), A. Kolaja ml. (Svárov), I. Kučík (Jankovice), M. Bělovský (Kněžpole).
22 Š. Kret (D. Němčí), V. Melichárek (Jar.), M. Vaškových (UH).
21 S. Gajdošík (UH).
20 A. Ševčíková (UB).
19 L. Svoboda (Podolí), L. Zelinková (D. Němčí).
18 J. Ludvíček (Boršice).
16 L. Salvet (Bojkovice).
14 Z. Jančová (D.Němčí).
13 A. Krpal (Stříbrnice), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Mikulková (Spytihněv).
12 B. Kraváček (Kudlovice).
10 P. Kovařík (Boršice).
9 M. Hruboš (Kněžpole).
8 M. Hyklová (Jar.).
4 B. Zelinka (D. Němčí), J. Doležal (UH), V. Jančík (Jar.).

VÝSLEDKY 7. KOLA
1. 1:1   2. 2:1   3. 0:0   4. 2:0   5. 2:1   6. 1:2   7. 3:1


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace