Jarošov blízko k senzaci

Slovácko Sport 21 / 09 / 2017

O. N. Ves - Vlčnov 5:2 (5:1)
Branky: 12., 33. Zálešák M., 5. Píštěk M., 8. Hůsek J., 42. Kreisl M. - 45., 82. Fibichr J.
ŽK: 54. Kreisl M, 72. Pěnčík V. - 40. Bartošek J., 55. Fibichr J., 63. Moštěk A. Diváci: 77.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Milan Fury, Jan Martinák.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák M. (60. Pěnčík V.), Szabo M., Píštěk M. (85. Kreisl D.), Peprníček T. (79. Kreisl R.), Máčala M., Kreisl M. (64. Lorenc T.), Kosík A. (46. Ťok J.), Jurásek J., Jurásek D., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
Vlčnov: Machala L. - Tománek J., Stojaspal Mi., Pešl A. (46. Kubal P.), Moštěk A., Minařík M. (46. Beránek V.), Machala D., Kašpařík Pa., Flasar J. (70. Zemek P.), Fibichr J. (82. Rohlík J.), Bartošek J.
Trenér: Josef Koníček.
Domácí udeřili smrtícím začátkem, ve kterém během dvanácti minut rozhodli třemi góly celý zápas. Hned v 5. minutě otevřel skóre Pištěk. O tři minuty později hlavou zvýšil Hůsek a ve 12. minutě dorážel do prázdné branky Zálešák. Další branku přidal tvrdou střelou ve 33. minutě Zálešák a ve 42. minutě se náramně povedl přímý kop Kreislovi, který zvýšil už na 5:0. Ve 45. minutě po nepřehledné situaci domácí odkopávali míč ze svého vápna, ale jen do zad vlčnovského Fibichra, od kterého míč skončil v brance. Druhý poločas nebyl pro oko diváka ani zdaleka tak pohledný jako první. Bojovalo se spíše ve středu hřiště, domácí se už nikam netlačili a hosté se dostali občas do pohledné kombinace. Gólovou tečku za utkáním udělal Fibichr v 82. minutě, když poslal míč na vzdálenější tyč Bočkovy branky.
Nejlepší hráči: Marek Kreisl - Jakub Tománek

Prakšice - Slavkov 3:3 (0:2)
Branky: 60., 78. Dynka J., 75. Mikel J. - 18., 70. Šimek P., 45. Peter O.
ŽK: 39. Gajdůšek M., 79. Jahoda F. - 39. Jankůj M., 80. Stojaspal R. Diváci: 44.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jakub Pindeš, Filip Šmejkal.
Prakšice: Kadlček L. - Šimuni O., Slezák D. (46. Hořínek J.), Němeček P., Mikel J., Lysoněk L., Kadlček J., Jurák V., Jahoda F., Gajdůšek M., Dynka J.
Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Šimek P., Stojaspal R., Sedlář A., Salát J., Peter O. (77. Halík M.), Jankůj M., Chovanec M., Halík J., Habarta J. (65. Reňák R.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Utkání začalo na hodně podmáčeném terénu, který nenahrával hře po zemi, takže se dá říct, že všechny útočné akce se zakládaly nákopem dopředu. V 18. minutě si na jeden z centrů vyskočil Šimek a hlavou otevřel skóre. Mezihra nebyla pro oko diváka nijak zajímavá a podstatný moment přišel ve 45. minutě, kdy po levé straně utekl Peter a střelou k tyči zvýšil na 0:2. Druhý poločas se hrál za silného deště a hrací plocha byla na hranici hratelnosti. Domácím se podařilo v 60. minutě vstřelit kontaktní gól zásluhou Dynky. O deset minut později po tvrdé střele Šimek vrátil dvoubrankové vedení hostům. Nicméně o pět minut později už to bylo o gól, když střílel Mikel. Za pouhé tři minuty si na centr do vápna naskočil Dynka a hlavou vyrovnal. Zbytek zápasu se spíše dobojoval, než dohrál, a proto se v Prakšicích body dělily.
Nejlepší hráči: Jakub Dynka - Petr Šimek

Nezdenice - Bílovice 2:1 (0:0)
Branky: 61. Kolínek M., 85. Struhař P. - 83. Širůčka M.
ŽK: 62. Kolínek M., 80. Struhař P. - 22. Žůrek A., 80. Sedlář A., 84. Hlaváček P. Diváci: 20.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Petr Vápeník (laik), Richard Pospíšil (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Struhař P. (87. Vystrčil J.), Salvet L., Mlčúch J., Kolínek M., Kolínek M., Kociňák T., Janík D. (70. Šašinka O.), Gorčík T., Dvořák M. (60. Hasoň T.), Bartoš Š.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Bílovice: Vrzal R. - Žůrek A. (60. Bajaja K.), Zlatý I., Zlámal J., Semela E., Sedlář A., Hlaváček P., Hanák M., Gajdošík E., Dujka J., Širůčka M.
Trenér: Antonín Šimon.
Bojovné nervózní utkání, ve kterém byli první poločase lepší hosté.  Až v druhém poločase, který se odehrál za stálého deště, domácí přidali na bojovnosti a ujali se vedení v 61. minutě Martinem Kolínkem, který usměrnil centr z boku velkého vápna do sítě hostů, 1:0. Hosté poté podnikali rychlé protiútoky, ale koncovka se jim nedařila, až v 83. minutě prošel centr přes celé malé vápno na opačnou stranu branky a tam Martin Širůčka obešel i brankáře a z těžkého úhlu vyrovnal, 1:1. Domácí tato branka nezlomila a v 85. minutě po rychlé akci pravého křídla docílili druhé branky, kterou vstřelil Pavel Struhař, 2:1. Utkání by spíše slušela remíza, ale domácí svojí bojovností strhli vítězství na svoji stranu.
Nejlepší hráči: Pavel Struhař - Jan Zlámal

Polešovice - Bánov 3:1 (1:0)
Branky: 42. Černoch M., 54. Kala M., 64. Kubiš M. - 84. (p) Helebrand M.
ŽK: 44. Stašek O., 86. Černoch M. - 43. Polanský L. ČK: 87. Guryča R. (Bánov). Diváci: 55.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jan Martinák, Jiří Běhávka (laik).
Polešovice: Mlčák P. - Vaculík Jan, Stašek O. (46. Hasoň J., 81. Bernatík T.), Stašek J., Martykán M., Kubiš M., Kala M. (81. Tringela J.), Juřena O. (71. Běhávka J.), Janík Z., Hlahůlek M. (75. Svoboda O.), Černoch M.
Trenér: Jiří Tyl.
Bánov: Mahdal D. - Velecký R., Skočovský D. (67. Bobek P.), Polanský T. (58. Dalajka M.), Polanský L. (70. Bulejko P.), Mahdalíček J. (75. Polášek M.), Horňák P., Helebrand M., Guryča R., Franc L., Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Za velmi špatného počasí se v Polešovicích hrál vyrovnaný fotbal, avšak na těžkém terénu bez velkých šancí. Domácí diváci se dočkali první branky až ve 42. minutě, kdy se prosadil po chybě obrany Černoch. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. V 54. minutě domácí zvyšovali na 2:0, kdy se po rohovém kopu prosadil Kala. Od té chvíle přebrali domácí iniciativu a v 64. minutě dal na 3:0 po nádherné střele k tyči Kubiš. Hosté se nevzdali a dali alespoň čestný gól, v 84. minutě z pokutového kopu. Závěr utkání nezvládl kapitán hostí, který dostal červenou kartu za surovou hru.
Nejlepší hráči: Martin Martykán - Rostislav Guryča

Topolná - Březová 3:1 (2:1)
Branky: 42., 83. Mráz D., 13. Foltýn Jan - 7. Pomajbík D.
ŽK: 50. Haša P., 73. Foltýn Jan - 52. Smítal Jo. Diváci: 70.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Denis Fridrich, Stanislav Mašlan (laik).
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mráz D., Mikulka M. (75. Hoferek O.), Mikoška J., Lapčík A. (84. Jurčík T.), Hoferek P. (86. Leitner J.), Haša P., Foltýn Jan.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Březová: Bruštík D. - Smítal Jo., Smítal Ja. (73. Miškář V.), Pomajbík D., Kejkrt D., Janků M., Čaňo P. ml., Čaňo P., Čaňo L., Čaňo D., Borýsek V.
Trenér: Josef Uher.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří měli velkou šanci již ve 3. minutě, avšak míč skončil pouze na tyči domácí branky. V 7. minutě se hosté dočkali branky, prosadil se Pomajbík. Ve 13. minutě se v malém vápně nejlépe zorientoval domácí Foltýn a vyrovnal na 1:1. Tři minuty před půlí se krásnou střelou trefil domácí Mráz, 2:1. Ve druhém poločase se hrálo za stálého deště. V 50. minutě zahrál ve vápně rukou domácí Haša, hosté tedy kopali pokutový kop, který však neproměnil Janků. Trest přišel sedm minut před koncem, kdy pojišťovací branku a druhou v utkání vstřelil Mráz.
Nejlepší hráči: Jakub Mikel - Dušan Bruštík

Jarošov - Uh. Ostroh 2:3 (1:1)
Branky: 4. Příplata F., 54. Penner M. - 42., 81. Gajdorus T., 80. Pavlas Z.
ŽK: 38. Příplata F., 70. Hromada P. - 42. Gajdorus T., 55. Šálek R. Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Lukáš Vandírek, František Brázda (laik).
Jarošov: Zdráhal D. - Šafránek Š. (65. Němec M.), Příplata F., Penner M., Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D., Kováč P., Jančík M., Hromada P., Kamočai L.
Trenér: Radek Pekárek.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Šálek R., Pavlas Z., Nováček T., Lopata M., Kovařík F., Jurčeka J., Horák M. (43. Větříšek A.), Gajdorus T., Durna M., Boček L.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Domácí se už ve 4. minutě ujali vedení, když velkou hrubku hostí potrestal Příplata, 1:0. Hosté poté začali domácí přehrávat a snažili se několika střelami ze střední vzdálenosti ohrozit branku domácích. Domácí podnikli ve 35. minutě útok, ale ani po pěti dorážkách na branku nedali. Ve 41. minutě se zrodilo vyrovnání, když na 1:1 srovnal Gajdorus. Druhá půle začala náporem domácích a v 54. minutě před šestnáctkou fauloval hostující obránce a krásnou střelou přes zeď dal na 2:1 Penner. Hosté přitlačili a v 80. minutě po individuální akci srovnal Pavlas na 2:2. Domácí se nestačili pořádně oklepat z inkasované branky a o minutu později vsítil vítěznou branku ostrostřelec Gajdorus, 2:3.
Nejlepší hráči: Miloslav Penner - Tomáš Gajdorus

Kněžpole - Hluk B 4:1 (4:1)
Branky: 16., 23., 39. Belák M., 19. Hančík D. - 33. Nguntual Tum Thang
ŽK: 71. Loutocký E. (Hluk B). Diváci: 52.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Tomáš Flíbor (laik), Karel Vaculík (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Kozelek M., Hruboš P. (46. Zubalík J.), Hančík D. (46. Kašný P.), Grebeníček P., Flíbor D., Brázdil O., Belák M.
Trenér: Radim Palčík.
Hluk B: Teplý M. - Vozár P., Vagai T., Straka J., Sabo J., Nguntual Tum Thang, Machala M., Loutocký E., Jurásek Š., Frühauf Z., Blaha M.
Trenér: Luděk Loutocký.
Utkání se hrálo za vytrvalého deště, hráči měli problém s mokrým terénem. Domácí byli v první půli lepším mužstvem, v 16. minutě vstřelil Belák první branku domácích. V 19. minutě zvýšil Hančík na 2:0. Ve 23. minutě se prosadil Belák a dával již na 3:0. Ve 33. minutě hosté snížili na 3:1, prosadil se Nguntual. Ve 39. minutě zkompletoval hattrick Belák a dával branku na 4:1. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, domácí měli několik šancí, ovšem střelecky se neprosadilo ani jedno mužstvo. Utkání tedy zaslouženě vyhrálo domácí mužstvo.
Nejlepší hráči: Mário Belák - Matěj Teplý

Bánov - Hluk B 5:2 (2:1)
Branky: 48., 70. Skočovský D., 10. vlastní, 44. Bortel L., 87. Mahdalíček P. - 45. Machala O., 53. (p) Loutocký E. ŽK: 61. Franc L., 80. Velecký R. - 6. Sagula D., 84. Otrusiník R. Diváci: 75.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Karolína Jílková, Volodymyr Korolovych (laik).
Bánov: Mahdal D. - Velecký R., Skočovský D., Polanský T. (84. Polanský L.), Mahdalíček J. (75. Dalajka M.), Mahdal L., Horňák P., Helebrand M. (57. Mahdalíček P.), Guryča R., Franc L. (87. Bulejko P.), Bortel L. (79. Bobek P.).
Hluk B: David L. - Vozár P., Straka J., Sagula D. (46. Blaha M.), Sabo J., Otrusiník R., Machala O. (70. Jurásek Š.), Machala M., Loutocký E., Kuřina P., Blaško R.
Začátek prvního poločasu dohrávky 4. kola se hrál ve svižném tempu. Domácí spoléhali na rychlé brejky, hosté byli více na míči. V 15. minutě po rychlé kombinaci domácích vystřelil Skočovský a hostující Vozár si střelu srazil do vlastní branky, 1:0. Hosté převzali iniciativu a vytvořili si čtyři gólovky, které zůstaly nevyužity. Pořekadlo „nedáš, dostaneš“ se vyplnilo ve 44. minutě, kdy domácí založili rychlý brejk a na 2:0 zvýšil Bortel. Hosté z protiútoku snížili Machalou na 2:1. Druhý poločas vyzněl ve prospěch domácích. Ve 48. minutě skóroval Skočovský, 3:1. Hosté v 53. minutě snižovali z penalty Loutockým, 3:2. Na 4:2 hlavou po centru skóroval opět Skočovský. Na konečných 5:2 po střele z úhlu uzavřel brankový účet v 87. minutě Mahdalíček.
Nejlepší hráči: Lukáš Franc - Petr Kuřina