Branky: 10. Pavlíček A., 31. Machalík V. (p), 41. Dalajka M. - 80. Večeřa L.
ŽK: 88. Polanský L. (Bánov).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Šupina (laik), Jiří Vávra (laik).
Bánov: Franc P. - Vaňhara J., Švehlík J., Polanský L., Pavlíček A. (54. Mahdal P.), Mikyska M. (59. Mahdalíček J.), Mahdalíček P. st., Mahdal L., Machalík V., Guryča R., Dalajka M. (77. Bulejko P.). Trenér: Josef Vasiljevič.
Tupesy: Hurdes V. - Večeřa L., Vávra P. (59. Vaculík L.), Tříska M., Kubíček T., Knap M. (17. Křemeček J.), Drška M., Březina M., Bureš R., Bergauer M., Málek S. Trenér: Tomáš Kubíček.
Ve velmi důležitém utkání pro obě mužstva, která se potácejí ve spodních patrech okresní tabulky, se hrál od prvních minut velmi dobrý fotbal na obou stranách. V 10. minutě otevřeli skóre domácí, když si na centrovaný míč naběhl Pavlíček. 1:0. Domácí po brance zatlačili hosty na vlastní půlku a pokračovali v tlaku, který vyústil v pokutový kop, se kterým si hravě poradil Machalík ve 31. minutě. 2:0. Domácí pokračovali opět v tlaku a ten přinesl zvýšení na 3:0 zásluhou Dalajky ve 41. minutě. Ve druhém poločase domácí polevili, hosté tentokrát přitačili svého soupeře a vzniklo z toho i snížení v 80. minutě, kdy si míč zpracoval Večeřa, dostal se do vápna a přízemní střelou překonal France. Dvě minuty před koncem mohl výsledek zkorigovat hostující Drška, ale přestřelil branku.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Tomáš Kubíček

Havřice - Břestek 2:0 (1:0)
Branky: 37., 63. (p) Rachůnek T.
ŽK: 35. Masařík M. - 35. Plevák L., 70. Čagánek P.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Marek Slavíček (laik), Zdenek Tománek (laik).
Havřice: Rachůnek T. I. - Vrága J. (60. Doležálek D.), Šmotek V., Slavíček P., Rachůnek T., Masařík P. (73. Kubáň C.), Masařík M., Krajsa R., Horňák J., Gajdůšek M., Franc Z. (82. Vrága A.). Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Stuchlík J., Sonntag P., Plevák L., Matoušek M., Martinák R., Lahola I., Frühauf R., Čagánek P., Andrýsek M. Trenér: Lubomír Jegla.
Od úvodního hvizdu začali lépe domácí a vytvořili si uzemní převahu. První šanci si vytvořili ve 2. minutě, ale Rachůnek mířil nad. Hosté zahrozili Zámečníkem v 10. minutě, ale pálil vedle. Ve 20. minutě z hranice pokutového území zahrávali domácí trestný kop Masaříkem, kterého vychytal Koryčánek. Ve 28. minutě hlavičkoval v pokutovém území Franc, ale Koryčánek byl na místě. Ve 37. minutě si po pěkné akci Rachůnek vyměnil míč s Francem a přízemní střelou otevřel skóre. Ve 47. minutě hlavičkoval nebezpečně v pokutovém území Krajsa, ale těsně vedle. O chvíli později po centru z pravé strany orazítkoval hlavou břevno P. Masařík. V 63. minutě byl v pokutovém území podražen domácí hráč a následný pokutový kop proměnil Rachůnek. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky, ale obrana dirigovaná Slavíčkem pracovala bezchybně.
Nejlepší hráči: Michal Gajdůšek - Petr Čagánek

Jarošov - Nivnice 4:1 (3:0)
Branky: 30., 61. Komárek J., 40. Sedláček V., 45. Bobčík P. - 73. Skočovský D.
ŽK: 54. Kolaja L. (Jarošov).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - David Šimoník, Lubomír Bobčík (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Zajíc T., Strapina R., Šproch L., Rak M., Oharek V., Malina J. (37. Sedláček V.), Komárek J., Kolaja L., Grebeníček P. (83. Hamrlík P.), Bobčík P. (48. Vandírek L.). Trenér: Petr Štrunt.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Skočovský D., Nuzík P. (48. Vasilievič D.), Máčalík M., Krajčovič Z., Karlík J. (20. Ryšávka F.), Holboj M., Hladiš M., Bortel L., Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
Hned v úvodu šel do šance Skočovský, ale Ševčík jej vykryl. Jarošovský brankář se blýskl i v 8. minutě, kdy si poradil s dělovkou Bortela. Ve 25. minutě přihrál Šproch Oharkovi, ten však pálil vedle tyče. Ve 30. minutě si se Šprochovou přihrávkou lépe poradil Komárek, který otevřel skóre. Ve 40. minutě prošel od půlky hřiště celou obranou Sedláček, který zavěsil. Nivničtí dostali góla do šaten, když se ze třiceti tří metrů opřel do míče Bobčík. Ve druhé půli se proti střele Skočovského opět vyznamenal Ševčík. V 61. minutě zvýšil hlavou Komárek, ale z branky se ani neradoval, jelikož si ze souboje o míč odnesl vyražený dech. Poslední branka padla do domácí sítě, když se v 73. minutě prosadil Skočovský. V 85. minutě si Ševčík poradil se střelou Holboje.
Nejlepší hráči: Libor Šproch - Marek Boďa

Kostelany n. M. - Boršice u Bl. 4:3 (1:2)
Branky: 29., 69. Šimík D., 47., 87. Mojžíš Julius - 3. Bilík V., 44. Němeček R., 89. Stojaspal M.
ŽK: 31. Chmelař D., 52. Facalka R - 12. Kusenda P., 49. Nožička J., 52. Hlůšek P.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Libor Procházka, Bohuslav Vávra.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný T., Šopík R., Šimík D., Panáček R. (91. Tomašů M.), Mojžíš J., Mojžíš J., Facalka R, Dvouletý R., Chmelař D. (59. Procházka L.). Trenér: Antonín Samsonek.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Nožička J. (69. Stojaspal M.), Němeček R., Kusenda P., Ježek T., Ježek P., Hotař M., Halík M., Bobčík J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
V Kostelanech hned od úvodní minuty nastoupili hosté odhodláni uhrát co nejlepší výsledek. A ve 3. minutě šli do vedení zásluhou Bilíka, který zužitkoval nepřesný odkop domácí obrany. Domácí vyrovnali hru a ve 29. minutě Šimíkem i stav na 1:1. Minutu před půlkou využil další zaváhání domácí obrany Němeček. 1:2. V ůvodu druhé půle zakončil J. Mojžíš své sólo a vyrovnal. V 69. minutě šli domácí poprvé v tomto utkání do vedení, když se nádherně hlavou trefil Šimík. 3:2. Hostím nebyl o tři minuty později uznán gól pro ofsajd. V 87. minutě zvýšil J. Mojžíš na 4:2 a zdálo se, že je definitivně rozhodnuto. Závěr hosté ovšem zdramatizovali, v 89. minutě střídající Stojaspal snížil na 4:3 a v nastavení šel Hotař zcela sám na Vávru, ale minul branku.
Nejlepší hráči: Jaromír Ventrča - Vladimír Bilík

Nedakonice - Traplice 4:0 (2:0)

Branky: 1., 30. Vojtek Z., 67. Lukůvka M., 70. Šoustek P.
ŽK: 66. Březina P. (Traplice).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jaroslav Andrýsek (laik), Oldřich Zich (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z. (57. Beránek T.), Trubačík M., Stupka J., Šoustek P., Sklenář J. (78. Mazůrek F.), Lukůvka M., Klečka J., Jurášek M., Čagánek R. (67. Bilavčík R.), Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Růžička J., Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J., Hudec M., Gelien R., Březina T., Březina P. Trenér: Jan Růžička.
Domácí začali náporem a už v 1. minutě šli do vedení brankou Vojtka, který zužitkoval rohový kop Šoustka. V 8. minutě mířil do břevna Čagánek a v 15. minutě mohl zvyšovat Trubačík, ale jeho dvojnásobnou šanci zneškodnil hostující brankář Vávra. Ve 30. minutě Vávra podběhl Čagánkův centrovaný míč a Vojtek ho uklidil do sítě na 2:0. Hosté do poločasu měli možnost snížit, ale chyběla jim střelecká muška. Březina minutu po zahájení druhé půle mohl zkorigovat, ale Ondřej jeho střelu z úhlu vytlačil. V 67. minutě zvyšoval hlavou po ideálním centru Beláka uzdravený Lukůvka. O tři minuty později upravil Šoustek na konečných a zasloužených 4:0 pro domácí.
Nejlepší hráči: Mário Belák - Pavel Březina

Os. Lhota - Nezdenice 0:0
ŽK: 59. Šmíd J., 73. Adámek R. (Nezdenice).
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Hanáček (laik), Petr Vápeník (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil S., Zbořil F., Štergenich P. (46. Matuštík T.), Štergenich J., Pešík E., Malušek T. (46. Hubík M.), Kusák M., Jurčeka J., Doležal M., Bachan O. (73. Erdenebileg B.). Trenér: Josef Dominik.
Nezdenice: Malaska T. - Sviták P., Šmíd J., Šašinka O. (80. Jančařík J.), Liška M., Kolínek R., Kociňák J. (83. Michalec P.), Kandrnál P., Kalina P., Bušo J., Adámek R. Trenér: Libor Kolínek.
Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště a po celý zápas došlo k minimu šancí na obou stranách. Za zmínku stojí 30. minuta, kdy střela ze čtyřiceti metrů udělala brankáři Malaskovi problémy, avšak dobíhající Jurčeka nestačil míč hlavou usměrnit do sítě. Největší šance utkání nastala ve 41. minutě. Po standardce se ocitl míč na brankové čáře hostů, ale situace gólem neskončila. Na začátku druhé půle domácí prověřili Malasku, který obstál. Po zbytek zápasu se už nic neudálo. Utkání se hrálo v duchu fair play, o čemž svědčí udělení jen dvou žlutých karet.
Nejlepší hráči: Zbyněk Šicha - Jaroslav Kociňák

Polešovice - Drslavice 0:1 (0:1)
Branky: 23. Lux R.
ŽK: 88. Janík Z. - 80. Kopták R.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jan Červinka (laik), Josef Šrámek (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Martykán M. (15. Tomeček V.), Lubojacký M. (81. Patka J.), Kotek Z., Korvas Z., Kordula T. (46. Hasoň J.), Janík Z., Janík M., Černoch M., Běhávka J., Bartošík R. Trenér: Karel Přibyl.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šrámek M. (65. Šobáň J.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Lux R. (73. Ševčík P.), Kupec M., Kopták R. (90. Přecechtěl P.), Dýmal P., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Hosté měli od začátku více ze hry, což se projevilo už v 5. minutě, kdy Šrámek hlavičkoval vedle. Pro domácí to bylo slabé varování a ve 20. minutě pálil nad Lux. Tentýž hráč si napravil reputaci ve 23. minutě, kdy vstřelil první, ale také poslední branku zápasu. Domácí se dostali ke slovu až ve 38. minutě Černochem, který hlavičkoval z rohu těšně nad. Do 2. poločasu domácí nastoupili s větší bojovností, ale hosté se soustředili na obranu, kterou dirigoval Dýmal. Hosté se dostali ke slovu v 60. minutě, kdy se Lux řítil sám na domácího brankáře, ale ten výborným zákrokem situaci zachránil. V 76. minutě znovu utekl domácí obraně Mikulinec, ale Andrýsek byl opět na místě. V 89. minutě minula branku hlavička Bartošíka, v síti neskončily ani následné pokusy Orlovského a Miulince.
Nejlepší hráči: Jiří Andrýsek - Petr Dýmal