Branky: 62. Němeček R. - 54. Mikulinec P.
ŽK: 18. Halík M., 46. Tureček M., 60. Ondra P. (Boršice u Bl.).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Bohusla Vávra (laik), Marcel Solík (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Tureček M., Šimek R. (82. Žufánek M.), Polášek M. (55. Kusenda R.), Ondra P. (71. Cmol M.), Nožička J., Němeček R., Ježek P., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
Vlčnov: Hlaváček V. - Tomala K., Šupka J. (77. Kašpařík Pe.), Podškubka V., Mikulinec P., Křapa L. (46. Vlček P.), Koníček J., Kašpařík Pa., Kameník J., Havlík R. (85. Palinek J.). Trenér: Ivo Šimčík.
V Boršicích se hrál pohledný fotbal, kdy více ze hry měli hosté, lépe kombinovali a do poločasu dvakrát trefili branku, pro ofsajd jim však žádná trefa nebyla uznána. Domácí se osmělili až v závěru poločasu, ale vyznamenal se hostující brankář. Do druhého poločasu nastoupili hosté s větším odhodláním a ujali se vedení v 54. minutě po pěkné brance Mikulince. Domácí to nepoložilo a v 62. minutě vyrovnali opět po pěkné akci Němečkem. To byla jediná střela domácího týmu na branku. Hosté měli více ze hry, ale nestárnoucí Bilík a brankář Bachan byli vždy na místě a tak skončilo utkání nerozhodně. Stínem utkání bylo vyloučení Turečka kdy po obdržené druhé žluté kartě v 67. minutě šel předčasně do sprch. Hosté hráli smolný zápas, a tak se body dělily.
Nejlepší hráči: Lukáš Bachan - Jan Kameník

Břestek - Nivnice 1:0 (1:0)
Branky: 24. Slavík Z.
ŽK: 57. Lahola I., 59. Bednařík M., 86. Konečný R. - 31. Michalec Jan, 66. Bachůrek P., 80. Hladiš M.
Diváci: 125.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Zdeněk Tománek (laik), Václav Tomanec (laik).
Břestek: Hurdes V. - Zelinka P., Vojtěšek J., Slavík Z., Plevák L., Martinák R., Lahola I., Konečný R. (87. Stuchlík J.), Frühauf R., Čagánek P., Bednařík M. Trenér: Pavel Franěk.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plessner O., Michalec J., Krajčovič Z., Holboj M. (67. Hladiš M.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Za dusného počasí se hrál velmi důrazný a houževnatý fotbal, kdy domácí prokázali velikou bojovnost. Klíčovým momentem celého utkání se stala 24. minuta, kdy Plevák přihrával Slavíkovi po  pravé straně a ten z hranice velkého vápna překonal Koktavého. Hosté se snažili vyrovnat, ovšem jejich střelecké schopnosti končili na velkém vápně. Nivničané byli lepší v druhé půli, dali i branku, ovšem hlavní rozhodčí ji neuznal pro předcházející postavení mimo hru, což vyvolalo vlnu emocí na hostující straně. Hosté poté bojovali do poslední minuty, ostřelovali Hurdesovu branku, mířili ovšem vedle. Domácí těsné vítězství uhájili a připsali si tři body.
Nejlepší hráči: Zdeněk Slavík - Marek Boďa

H. Němčí - Uh. Ostroh 2:2 (1:0)
Branky: 34. Bahula L., 73. Velecký D. - 54. Jurčeka J., 78. Kunovjánek M.
ŽK: 38. Svadbík Jakub - 73. Lopata M.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Masař, Martin Polách.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Tureček P. (60. Velecký D.), Tureček M., Svadbík J., Mikulec M., Kadlček V., Janeček P., Jančařík F. (46. Tureček B.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Procházka Z. (46. Směták M.), Mrkva T., Lopata M., Kunovjánek M., Kočiš P., Jurčeka J., Hlůšek Š. (18. Horák M.), Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
K první šanci se dostali v 18. minutě hosté, kdy se po chybě obrany, k míči se dostal Jurčeka, potáhl si míč do šesnáctky a chtěl obstřelit Rybníkáře, ale ten jeho úmysl vystihl. Domácí měli šanci v 26. minutě, kdy z rohu si na centr naběhl Fábry, ale těsně hlavou minul. Přesto se domácí dočkali, kdy Bahula si potáhl míč po pravé straně nacentroval před šesnáctku a Mikulec mu vrátil míč zpátky a přízemní střelou skóroval Bahula, 1:0. Druhý poločas hosté zatlačili domácí a dočkali se i vyrovnání, kdy domácí obrana faulovala před šesnáctkou, hosté kopali přímý kop a Jurčeka přízemní střelou nastřelil domácího Turečka, který si dal vlastní gól. V 73. minutě střídající Velecký přízemní střelou poslal domácí do vedení na 2:1. Hosté se dočkali vyrovnání v 78. minutě, kdy Kunovjánek z přímého kopu stanovil na konečných na 2:2.
Nejlepší hráči: Jan Fábry - Miroslav Durna

Jarošov - Os. Lhota 1:2 (1:0)
Branky: 3. Dujka J. - 55. Štergenich P., 68. Kusák M.
ŽK: 28. Šácha J., 53. Gajarský M. (Jarošov).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček(8,1) - Miroslav Knot (8), Štěpán Štrunc (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Staroba R., Pekárek R. (87. Janča R.), Oharek V. (46. Gajarský M.), Malina L., Kováč P., Kolaja L. (65. Grebeníček P.), Hotař M., Dujka J. Trenér: Radek Vyorálek.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Machala J. (79. Erdenebileg B.), Kusák M., Kotačka O., Horák K. (46. Kuban V.), Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Prvních třicet minut patřilo domácím, kteří soupeře v této době přehrávali a už ve 3. minutě se radovali z vedoucí branky po pěkné kombinační akci, kdy po Hotařově přihrávce Dujka dal vedoucí branku. Ve 20. minutě Kováč z úhlu  poslal míč do horní tyče Šíchovy branky. V 35. minutě po rohu hostí skončila Kusákova hlavička nad brankou. V 42. minutě Josef Štergenich přestřelil z dvaceti metrů. Změny v sestavě po poločase prospěly hostům, kteří v 54. minutě Patrikem Štergenichem také přestřelili. Přišla však 55. minuta a tentýž hráč se už nemýlil a srovnal na 1:1 křížnou střelou k tyči. Hosté začali domácí přehrávat a výsledkem byla vedoucí branka v 68. minutě zásluhou Kusáka, který využil zmatku v domácí obraně. Domácí spálili v závěru zápasu i ty nejvyloženější šance, proto se už výsledek neměnil.
Nejlepší hráči: Marek Hotař - Josef Štergenich

Nedakonice - Polešovice 6:1 (4:0)
Branky: 3., 30. (p), 63. Lukůvka M., 2. Šoustek P., 9. Petek M., 51. Klečka J. - 71. Korvas Z.
ŽK: 46. Belák M., 52. Trubačík M., 75. Petek M. - 29. Janík Z., 46. Svoboda O., 53. Kotek R., 55. Běhávka J., 65. Černoch M., 69. Korvas Z.
Diváci: 350.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jakub Horňák, Jaroslav Andrýsek (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Trubačík M. (66. Vojtek Z.), Šoustek P., Stupka J., Petek M. (78. Jurášek M.), Lukůvka M., Klečka J., Čagánek R., Beránek T. (45. Hladký J.), Belák M., Bartošík J. Trenér: Roman Sklenář.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Martykán M., Lubojacký M. (85. Pavela M.), Kotek R., Korvas Z., Janík Z., Hasoň J., Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Derby začalo pro domácí jako z fotbalového snu, ve druhé minutě Šoustek přímo z rohu překvapil Andrýska, o minutu později po Klečkově ukázkové přihrávce zakončil své sólo Lukůvka a v 9. minutě Martin Petek upravil střelou z vápna na 3:0. Ve 30. minutě po faulu Janíka následovala penalta, kterou Lukůvka se štěstím proměnil - 4:0. V 51. minutě z pravé strany centroval Lukůvka a Klečka si už věděl rady - 5:0. V 63. minutě zužitkoval Lukůvka dlouhý míč, přeloboval Andrýska a šel se radovat z domácím fan klubem... V 71. minutě se hosté dočkali čestného úspěchu, Hasoň vyškolil Stoupu a jeho přihrávku Korvas zužitkoval na konečných 6:1.
Nejlepší hráči: Michal Lukůvka - Jiří Hasoň

Nezdenice - Kostelany n. M. 3:1 (2:1)
Branky: 20., 43. Sviták P., 56. Šašinka O. - 39. Dvouletý J.
ŽK: 70. Lux R. - 17. Gabriel P., 35. Chmelař D., 73. Ventrča J.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Josef Masař, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Mikliš M., Lux R., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Kadlček J., Gabrhel R. (66. Marek P.). Trenér: Jaroslav Kociňák.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný T., Šimík D., Marek D., Jaroš J., Chmelař D. (75. Tomašů M.), Horký L., Gabriel P. (83. Facalka R.), Dvouletý J., Bureš P. (60. Panáček R.). Trenér: Martin Vávra.
Hra se přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva měla několik brankových příležitostí. Ve 20. minutě byl nejdůraznější Sviták, který doklepl míč do prázdné brány. Domácí branka uspokojila a stáhli se na svou polovinu, kdy kostelanští ostřelovali Zábranského branku. Ve 39. minutě se hosté dočkali vyrovnání, kdy se krásně uvolnil Dvouletý a střelou ze šestnáctky nedal Zábranskému šanci. Hosté se však neradovali dlouho, protože Sviták přidal druhou branku - 2:1. Po přestávce byla hra vyrovnaná a v 56. minutě zvýšil Šašinka krásnou přízemní ranou k tyči na 3:1. Hosté se pokoušeli ještě o kontaktní gól, ale trápila je tragická koncovka. Domácí si utkání pohlídali do vítězného konce.
Nejlepší hráči: Pavel Sviták - Jakub Dvouletý

Traplice - Drslavice 1:6 (1:3)
Branky: 40. Skopal M. - 9., 25., 87. Orlovský M., 41., 90. Hroch V., 80. Vacula P.
ŽK: 53. Merta Z., 76. Košař J. (Traplice).
Rozhodčí: Milan Katrňák - Ondřej Píža, Roman Obdržálek (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Skopal M. (46. Vaverka L.), Polách O. (46. Maděra J.), Merta Z. (72. Daněk O.), Kotyza R., Košař J., Kolínský T., Kamarád J., Březina P. Trenér: Karel Světnička.
Drslavice: Hroch M. - Věrný R. (86. Vidrman T.), Vacula P., Šobáň J., Ševčík P., Sehnal J. (59. Vystrčil M.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek I., Kopták R., Hroch V. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Oboustranně rychlé a bojovné utkání, kdy první branku vstřelili hosté v 9. minutě Orlovským. V 15. minutě domácí Kamarádem vyrovnali, ale gól jim nebyl uznán pro ofsajd. Skóre se měnilo ve 25. minutě, kdy Orlovský zvýšil na 0:2. Ve 40. minutě snížil hlavou Skopal po ideální přihrávce Slavíka z přímého kopu. O minutu později zahrával Ševčík přímý kop, na který si hlavou naběhl Vladimír Hroch a ten se nemýlil. V 75. minutě šel sám na branku Březina, ale míč skončil vedle branky. V 80. minutě hosté zvýšili Vaculou po ideální přihrávce Orlovského. V 87. minutě centroval Kopták na volného Orlovského a pro něho nebyl problém do prázdné branky zvýšit skore. V 90. minutě zahrával Kopták rohový kop, přihrál ideálně na Hrocha a ten z voleje uzavřel skóre utkání.
Nejlepší hráči: Václav Trávníček - René Mikulinec