Branky: 31. Hroch V. - 35. Lukůvka M., 89. Petek M.
ŽK: 38. Mikulinec R. - 82. Hladký J.
Rozhodčí: Roman Bednář - David Šimoník, Jan Javor (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vacula P. (85. Hamada D.), Šobáň J., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kopták R., Hroch V., Dýmal P., Bureš P. (66. Věrný R.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z., Stupka J., Sklenář J., Petek M. (89. Král T.), Lukůvka M., Klečka J., Hladký J. (82. Šoustek P.), Bilavčík R., Beránek T., Belák M. (75. Trubačík M.). Trenér: Roman Sklenář.
V utkání začala obě mužstva opatrně a nikdo se nechtěl dopustit chyby. Takže třicet minut se hrálo spíše takticky ve středu hřiště bez šancí. Utkání dostalo spád až ve 31. minutě, kdy domácí zahrávali rohový kop a na míč si nejlépe vyskočil Vladimír Hroch, který nedal golmanovi šanci - 1:0. Hosty to nepoložilo a čtyři minuty nato ve 35. minutě získal míč Michal Lukůvka, obešel šikovně tři hráče včetně brankáře a po nejkrásnější akci utkání srovnal na 1:1. Poté se hra otevřela a obě mužstva si začala vytvářet šance, ovšem oba své týmy podrželi brankáři, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve 2. poločase začali domácí lépe a ve 47. minutě mohl Hroch poslat domácí do vedení, ovšem z brankové čáry vykopával Belák. V 89. minutě se domácí dopustili chyby, kdy po pravé straně dostal do běhu míč Petek a střelou k levé tyči prostřelil Hrocha - 2:1. Domácí se snažili o vyrovnání, zatlačili soupeře před jeho šestnáctku, ovšem dopouštěli se chyb a hosté mohli z protiútoků pojistit své vedení.
Nejlepší hráči: Ivo Machálek - Michal Lukůvka

Jarošov - Traplice 5:2 (3:1)
Branky: 3. Sedláček V., 13. Vyorálek J., 43., 58. Kováč P., 83. Staroba R. - 9. Kolínský T., 47. Gelien R.
ŽK: 20. Šácha J. - 22. Kolínský T., 76. Slavík J.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Miroslav Pyclík , Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Zajíc T., Vyorálek J. (89. Mikulka P.), Vaculík M. (78. Kryštof J.), Šácha J. (85. Malina J.), Staroba R., Sedláček V., Malina L., Kováč P., Kolaja L., Abrhám R. Trenér: Radek Vyoral.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V. (69. Maděra J.), Škarek L., Slavík J., Merta Z., Kotyza R., Kolínský T., Gelien R., Čevela O., Březina P., Blecha L. st. (59. Měrka M.). Trenér: Karel Světnička.
Utkání sousedů ze suterénu tabulky začali lépe domácí, ve 2. minutě Vaculík prověřil Vávru. O minutu později se prokličkoval Sedláček a střelou k tyči otevřel skóre. V 6. minuně Kolínský mířil vedle Ševčíkovy branky. V 9. minutě hosté srovnali po akci Merty a přihrávce na Kolínského, který střelou do horního rohu branky srovnal. O dvě mimuty později opět Kolínský nepříjemně vystřelil, Ševčík stačil vyrazit na roh. Ve 13. minutě dostal Vyorálek výhodu a z hranice vápna bodlem dal druhou branku domácích. Dvě minuty před půlí zatáhl míč Sedláček, jeho centr našel hlavu Kováče -3:1. Ve 47. minutě se ukázkově trefil Gelien 3:2. V 52. minutě sólo Čevela brankově nezakončil. O šest minut později po centru Sedláčka opět Kováč hlavou zvýšil na 4:2. V 83. minutě Staroba stanovil na konečných a zasloužených 5:2 pro domácí.
Nejlepší hráči: Vlastimil Sedláček - Zdeněk Merta

Kostelany n. M. - Břestek 6:1 (3:0)
Branky: 7., 37., 50. Mojžíš Julius, 21. Kamarád J., 63. Dvouletý R., 93. Chmelař D. - 75. Zelinka P.
ŽK: 41. Panáček R. - 20. Lahola I., 35. Zámečník M.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Tomáš Hanáček, Libor Procházka (laik).
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P. (86. Facalka R.), Šimík D., Panáček R. (75. Chmelař D.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Kamarád J., Dvouletý R. (70. Tomašů M.). Trenér: Martin Vávra.
Břestek: Jakoubek P. - Zelinka P., Zámečník M., Stuchlík J., Plevák L., Lahola I., Krystýn T. (62. Crla M.), Hruška J., Frühauf R. (75. Smělík M.), Daňhel T., Čagánek P. Trenér: Petr Stýskal.
Za slunečného počasí se v Kostelanech hrál slušný fotbal, takže rozhodčí měl minimum práce. V 7. minutě otevřel stav střelecky disponovaný Julius Mojžíš, který střelou k tyči překvapil Jakoubka. Hosté vyrovnali hru, ovšem v 21. minutě faulovali ve vápně a z penalty zvýšil Kamarád na 2:0, Jakoubek byl ovšem blízko k vyniknutí. V 37. minutě Julius Mojžíš zvýšil na 3:0 po chybně zahrané malé domů hostující obrany. Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním, ale v 50. minutě Julius Mojžíž jejich odhodlání zchladil 4:0. O 13. minut později Dvouletý tvrdou střelou upravil na 5:0. Hosté korigovali v 75. minutě Zelinkou po jeho dorážce. Už v nastavení Chmelař zvýšil na konečných 6:1. Domácí si vítězství plně zasloužili.
Nejlepší hráči: Adam Blažek - Petr Čagánek

Nivnice - Boršice u Bl. 5:0 (2:0)
Branky: 36., 54., 82. Skočovský D., 16., 76. Bortel L.
ŽK: 40. Holboj M. - 60. Hotař M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - David Šimoník, Václav Tomanec (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Michalec J., Krajčovič Z., Karlík J., Holboj M. (64. Popelka P.), Hladiš M. (56. Bartoš A.), Bortel L., Boďa M. (73. Plessner O.). Trenér: Ladislav Kalina.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Slaník J. (58. Ondra P.), Nožička J., Němeček R., Kusenda R., Ježek P., Hotař M., Halík M. (69. Jankůj M.), Gál J., Bilík V. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V Nivnici se domácí zakousli do hostů od prvních minut a měli první šanci už v 5. minutě, ale Bortel ji nevyužil. V 16. minutě se domácí konečně dočkali, kdy Bortel po nedorozumění hostující obrany přízemní střelou dal na 1:0. Domácí tlačili dál a hosté vypadali unaveně a proto domácí zvýšili svůj náskok Skočovským na 2:0. Ve druhé půli nivničtí od prvních minut opět tlačili hosty, kteří v 54. minutě faulovali Skočovského v šesnáctce a sám postižený penaltu přehledem dal - 3:0. Domácí nadále hráli uvolněný fotbal a opět zaútočili z pravé strany, na centrovaný míč si naběhl Bortel a hostující obrana neměla šanci 4:0. To nebylo ze strany domácích vše, protože v 82. minutě obešel obránce Skočovský, potahl si míč do šesnáctky a zvýšil na konečných 5:0.
Nejlepší hráči: Lukáš Bortel - Vladimír Bilík

Os. Lhota - Nezdenice 5:0 (4:0)
Branky: 32., 60. Jurčeka J., 2. vlastní, 9. Kusák M., 21. Kuban V.
ŽK: 6. Doležal M. - 9. Mikulec P., 28. Kalina P., 38. Adámek R., 51. Kociňák J.
Rozhodčí: Pavel Řihák (8,1) - Lukáš Skočovský (8), Petr Hanáček (laik).
Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Kusák M. (60. Erdenebileg B.), Kuban V., Kotačka O., Jurčeka J., Hubík M., Doležal M. (69. Bílek P.), Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Nezdenice: Mikulec P. - Uličník J. (58. Šašinka O.), Sviták P., Mikliš M., Lux R. (73. Jančařík J.), Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bachůrek M., Adámek R. Trenér: Josef Pospíchal.
Od úvodního hvizdu se hrál v Ostrožské Lhotě fotbal s nepřesnostmi na obou stranách. Ve 2. minutě domácí zahrávali roh a hostující obránci si srazili míč do vlastní branky. O sedm minut později hosté nezvládli ofside systém a pro Kusáka nebyl problém zvýšit. V 15. minutě měl šanci Sviták, jeho hlavička ovšem skončila nad horní tyčí. Ve 21. minutě našel centrovaný míč na malém vápně Kubana, který pohodlně zvýšil na 3:0. Ve 32. minutě Jurčeka před vápnem obešel tři hráče a střelou k pravé tyčí zvýšil na 4:0. Ve druhé půli domácí zvolnili, skóre už tak nenarůstalo, ujala se jen střela Jurčeky v 60. minutě po nedorozumění obrany. V 55. minutě nastsřelil Lux z ostrého úhlu tyč Šichovy branky. Domácí v závěru dokázali obranu hostí několikrát přečíslit, ale k brance to už nevedlo.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Libor Kolínek

Vlčnov - Uh. Ostroh 3:3 (1:3)
Branky: 13. Palinek J., 81. Pinkava R., 88. Slovák J. - 11. Lopata M., 24. Boček L., 44. Čápek J.
ŽK: 45. Bartošek J., 66. Křapa L., 80. Chmelina M. - 65. Lopata M.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Dolinský , Josef Podškubka (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Tomala K., Slovák J., Pinkava R., Palinek J., Křapa L., Konečný R. (46. Chmelina M.), Kašpařík Pa. (46. Zemek P.), Kameník J., Havlík R. (62. Kašpařík Pe.), Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
Uh. Ostroh: Matuška B. - Vlk M., Procházka Z. (90. Kusák R.), Mrkva T., Lopata M. (89. Hoda O.), Kunovjánek M., Kovařík M. (85. Knotek A.), Kočiš P., Durna M., Čápek J., Boček L. Trenér: Pavel Vlk.
Ve Vlčnově se hrálo rušné a zajímavé utkání, ve kterém se první branky dočkali hosté, když v 11. minutě Lopata otevřel brankový účet zápasu. Vzápětí ve 13. minutě Palinek z vápna přehodil brankáře a srovnal na 1:1. Domácí měli opticky míč častěji na svých kopačkách, naráželi však na dobře zformovanou obranu hostí. Ostrožané vsadili na dravé mládí, které dělalo domácím obráncům značné potíže a ve 24. minutě poslal Ostroh do vedení Boček. Stejný hráč mohl ve 38. minutě vstřelit třetí branku hostů, ale tutovku neproměnil. Ve 44. minutě stanovil poločasový výsledek na 1:3 hostující Čápek. Do druhé půle provedli domácí dvě změny. Vlčnov i nadále hrál do plných a hosté opět hrozili z brejků. V 81. minutě zaběhl za obranu Pinkava 2:3 a v 88. minutě parádní trefou Slovák stanovil na konečných 3:3.
Nejlepší hráči: Jan Kameník - Martin Vlk