Jarošov ztratil první body

Jarošov ztratil první body
Slovácko Sport 20 / 10 / 2009

Okresní žákovský fotbal

OP žáci            
Ostr.Lhota - O.N.Ves 1:6 (1:2) Zelený - Ťok 3, Nový 2, Herák
Jarošov - Buchlovice 2:2 (2:2) Blaha, Stojaspal - Krystýnek, Řihák
Mařatice - Nivnice 11:0 (3:0) Dudešek 3, Žůrek 3, Příplata 2, Šipka, J. Juřena, Zdráhal
Újezdec - Medlovice nehlášeno
Šumice - Bánov 2:3 (2:1) V. Ondřej, Staroba - R. Velecký, P. Horňák, Šopík
1. Jarošov    8    7    1    0    55:9    22
2. Mařatice    8    6    0    2    53:24    18
3. Bánov    9    6    0    3    47:18    18
4. Šumice    9    6    0    3    32:13    18
5. O. N. Ves    8    5    2    1    30:20    17
6. Buchlovice    8    2    4    2    19:16    10
7. Medlovice    7    2    1    4    13:25    7
8. Újezdec    7    2    0    5    12:34    6
9. Nivnice    8    1    2    5    5:34    5
10. Vlčnov    8    1    1    6    11:55    4
11. Os. Lhota    8    0    1    7    8:37    1
      
OS žáci A            
Mistřice - Březolupy 0:11 (0:7) Blizňák 4, Hubáček 3, Hůlka 2, Palo, vlastní
Polešovice - Topolná 0:9 (0:3) J. Foltýn 3, R. Foltýn 2, Zelinka 2, Ptáček, Pavlík
Kostelany n/M - Kněžpole 0:15 (0:7) Flíbor 7, Otáhal 3, T. Večeřa 2, Hanáček, R. Večeřa, Petrů
Nedachlebice - Bílovice 2:4 (1:1) Kutra, Pravdík - Čejka 2, Bajaja, Vaškových
1. Březolupy    11    10    0    1    92:7    30
2. Kněžpole    11    9    1    1    90:13    28
3. Topolná    11    8    1    2    76:16    25
4. Nedachlebice    11    6    0    5    57:24    18
5. Bílovice    11    4    0    7    37:51    12
6. Mistřice    11    3    0    8    17:90    9
7. Kostelany n. M.    11    2    1    8    11:81    7
8. Polešovice    11    0    1    10    2:100    1  
  
OS žáci B            
Velehrad - Sušice 9:1 (4:0) Krchňavý 3, Gavenda 3, Záhora 2, Maňásek - Hurta
Huštěnovice - Babice nehlášeno
Jalubí - Traplice 10:0 (2:0) Sýkora 6, Gajdošík, Kolář, Chrástek, R. Zich
Kudlovice - Jankovice 0:21 (0:9) Silný 10, Dostál 3, Konečný 3, Čech 2, Gahura 2, Janováč
1. Jankovice    11    9    2    0    159:7    29
2. Babice    10    8    2    0    125:5    26
3. Jalubí    11    7    0    4    65:22    21
4. Huštěnovice    10    5    1    4    53:29    16
5. Sušice    11    5    0    6    44:84    15
6. Velehrad    11    4    1    6    38:40    13
7. Kudlovice    11    1    1    9    6:151    4
8. Traplice    11    0    1    10    2:154    1 
   
OS žáci C            
Havřice - Podolí 8:0 (1:0) D. Štětina 4, Řezníček, Schnürmacher, Bania, R. Štětina
Prakšice - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1) Žůrek - Otrusiníková
Korytná - Hradčovice 1:3 (0:2) Vacula - Moštěk 2, Hruboš
St.Hrozenkov - Suchá Loz 5:0 (3:0) Mačát 2, Gorčík, Mlčúch, Lebánek
Slovácko - Korytná 6:0 (4:0) Dufková 3, Otrusiníková 2, Březinová
1. Havřice    11    9    0    2    61:12    27
2. Slovácko    11    8    1    2    55:16    25
3. Prakšice    11    6    3    2    62:9    21
4. St. Hrozenkov    11    6    2    3    48:14    20
5. Hradčovice    11    6    1    4    44:13    19
6. Suchá Loz    11    4    1    6    53:34    13
7. Korytná    11    1    0    10    13:107    3
8. Podolí    11    0    0    11    3:134    0

OP přípravky starší        
Uh.Ostroh - O.N.Ves 1:3 (1:0) Molková - Zumr, Rapant, Basovník
Újezdec - Nivnice nehlášeno
Spytihněv - Vlčnov nehlášeno
Zlechov - Dolní Němčí nehlášeno
1. Nivnice    7    6    0    1    52:11    18
2. Vlčnov    8    6    0    2    40:17    18
3. D. Němčí    8    3    3    2    28:24    12
4. Spytihněv    8    3    2    3    33:34    11
5. Zlechov    8    3    1    4    14:30    10
6. Újezdec    8    2    2    4    20:27    8
7. Uh. Ostroh    8    2    1    5    15:34    7
8. O. N. Ves    9    2    1    6    20:45    7   
 
OP přípravky mladší
       
Uh.Ostroh - O.N.Ves 7:0 (1:0) Knotek 3, Kolacia, Bírek, Větříšek, Kašpárek
Újezdec - Nivnice nehlášeno
Spytihněv - Vlčnov nehlášeno
Zlechov - Dolní Němčí nehlášeno
1. Uh. Ostroh    8    7    0    1    60:12    21
2. Újezdec    8    6    0    2    35:12    18
3. Vlčnov    8    5    0    3    34:19    15
4. D. Němčí    8    4    1    3    37:27    13
5. Zlechov    8    4    0    4    34:20    12
6. Spytihněv    8    2    0    6    10:32    6
7. Nivnice    7    2    0    5    16:58    6
8. O. N. Ves    9    1    1    7    11:57    4 
   
OS přípravky A   
Jarošov - Ořechov 5:1 (1:1) Pařenica 2, Trávník, Běťáková, Komárková - Řepa   
Březolupy - Staré Město nehlášeno
Babice - Mistřice nehlášeno
1. St. Město    7    6    0    1    34:8    18
2. Jarošov    8    5    0    3    37:10    15
3. Mistřice    7    4    0    3    29:33    12
4. Ořechov    9    4    0    5    35:52    12
5. Březolupy    7    3    0    4    31:29    9
6. Babice    6    0    0    6    9:43    0 
   
OS přípravky B        
Záhorovice - Bánov 11:9 (3:4) Kolínek 4,Hřib 3, Pavlis 2, D. Dvořák, C. Dvořák - Josefík 5, Franc 3, Novák
Havřice - Slavkov odloženo
Uh.Brod B - Korytná odloženo
Prakšice - Hradčovice odloženo
1. Záhorovice    9    8    1    0    69:25    25
2. Bánov    9    6    1    2    69:36    19
3. Uh. Brod    8    6    0    2    31:20    18
4. Korytná    8    4    1    3    26:25    13
5. Havřice    8    3    0    5    33:26    9
6. Prakšice    7    3    0    4    27:30    9
7. Slavkov    8    1    0    7    17:70    3
8. Hradčovice    9    0    1    8    13:53    1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace