Branky: 10. Šrámek M., 25., 87. Orlovský M.
ŽK: 19. Zemánek M., 44. Hroch V., 45. Hroch M. - 41. Dujka F. Diváci: 80.
Rozhodčí: Pavel Řihák - David Mikulinec (laik), Miroslav Reichel (laik).
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vidrman T. (78. Přecechtěl P. ml.), Šrámek M., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Máčala R. (84. Věrný R.), Kňazeje T. (71. Švajda David), Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Zlámal J., Strapina R., Semela E., Hanák M. (66. Matějík J.), Gajdošík E., Dujka F., Čechmánek O., Hubáček L. (15. Hlaváček P.), Hubík T. (84. Čejka M.).
Trenér: Erik Gajdošík.
Od úvodních minut byli domácí lepším mužstvem a vytvořili si územní převahu. Už v 7. minutě měli výhodu pokutového kopu, ale Mikulinec nedal. O tři minuty později už se ale skóre měnilo. Na roh si naběhl Šrámek a hlavou otevřel skóre 1:0. Ve 25. minutě zahráli domácí rychlý protiútok a Orlovský upravil na 2:0. Drslavičtí měli i nadále několik slibných příležitostí, ale skóre se už do poločasu nezměnilo. I druhý poločas byl v režii domácích a Bílovice téměř k ničemu nepouštěli. V 87. minutě se prezentoval pěknou technickou střelou opět Orlovský, který uzavřel stav zápasu na 3:0.
Nejlepší hráči: Vladimír Hroch - Zbyněk Zlámal

Nezdenice - D. Němčí B 3:0 (2:0)
Branky: 14. Šašinka O., 30. Kukuča L., 80. Skočovský D.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Sípek, Petr Vápeník  (laik).
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Kociňák T., Kociňák J., Jurásek L., Janík D. (54. Skočovský D.), Gabrhel R., Kukuča L. (82. Jančařík J.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
D. Němčí B: Bobčík M. - Valko D. (86. Bršlica Z.), Salát J., Pochylý M., Míšek J. (17. Machalík Š.), Mahdal A., Krchnáček R., Kadlček R. (46. Daněk K.), Ježek Vít, Ježek Václav, Zimčík L. (75. Hlaváček J.).
Trenér: Marek Pochylý.
Úvod utkání byl z obou stran spíše opatrnější. Ve 13. minutě se domácím po levé straně podařil brejk a Šašinka si poradil jak s obráncem, tak s gólmanem 1:0. Ve 20. minutě orazítkoval ze čtyřiceti metrů pravou tyč Kukuča. Nezdenickým stouplo sebevědomí a ve 30. minutě krásnou střelou z pětadvaceti metrů zvýšil Kukuča na 2:0. Poté měli i hosté vyloženou gólovku. Ze šestnácti metrů vystřelil Vít Ježek, ale domácí Zábranský vytáhl neuvěřitelný zákrok a jeho střelu vyrazil. Druhý poločas se odehrával spíše ve středu hřiště a za zmínku stojí pouze 80. minuta, kdy se hosté dožadovali ofsajdu, ale praporek asistenta zůstal v klidu a Skočovský upravil zkušeně na 3:0.
Nejlepší hráči: Pavel Sviták - Marek Pochylý

Uh. Ostroh - Sušice 2:1 (0:1)
Branky: 70. Jurčeka J., 86. Lopata M. - 6. Šlechta J. ŽK: 20. Čápek J., 31. Kusák R., 77. Čagánek R. - 68. Hastík P., 83. Šur V. ČK: 9. Lašák Zdeněk (Sušice). Diváci: 85.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Miroslav Durna (laik), Aleš Jurák (laik).
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Procházka Z. (85. Hlůšek Š.), Pavlas Z., Lopata M., Kusák R. (89. Mrkva T.), Jurčeka J., Durna M., Čápek J., Čagánek R., Horák M. (61. Kovařík F.), Kovařík M.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Sušice: Lašák Zdeněk - Šur V., Šlechta J. (58. Janošek P.), Skopal L., Příplata F., Mikulík Martin, Mikulík M., Ludvíček M., Hastík P., Fojtášek V., Chmelař P.
Trenér: Radek Pekárek.
Už v 1. minutě mohl skórovat domácí Pavlas, ale v jasné příležitosti trefil jen gólmana. Jak se proměňují vyložené šance ukázal domácím Šlechta, který otevřel skóre zápasu 0:1. V 9. minutě fauloval hostujcící brankář mimo pokutové území pronikajícího útočníka a za tento zákrok byl vyloučen. Do branky nastoupil hráč z pole Chmelař. Ve 20. minutě měli domácí další tutovku, ale ani tentokrát neskórovali. V závěru první půle hosté skórovali, ale branka nebyla pro ofsajd uznána. Ve druhé půli domácí dobývali soupeřovu branku, ale gólově se prosadili až v 70. minutě, kdy Jurčela z voleje srovnal. V 86. minutě Lopata pěknou střelou z hranice šestnáctky strhl vedení na stranu domáícch 2:1. Domácí slaví první vítězství v okresním přeboru.
Nejlepší hráči: Marek Lopata - Petr Chmelař

Zlámanec - Havřice 5:4 (3:0)
Branky: 20., 33. Svízela P., 10. Válek L., 47. Hubáček A., 93. Vyoral M. - 78., 83. Rachůnek T., 82. Moštěk M., 94. Rachůnek M. ŽK: 82. Válek L. - 60. Josefík S. Diváci: 130.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - David Večeřa, Radoslav Říha (laik).
Zlámanec: Melichárek J. - Válek L., Šuta L. (67. Blaško R.), Šuta J. (46. Chmela J.), Svízela P., Sadil L., Machala O. (83. Bieschel J.), Koželuh J., Hubáček A. (72. Bednařík R.), Duda R., Kutra R. (35. Vyoral M.).
Trenér: Afonso Maquete.
Havřice: Bania J. - Slavětínský R. (60. Uherek M.), Rachůnek T., Rachůnek M., Masařík P., Maršálek M., Klusák M., Josefík S. (76. Buráň R.), Franc Z. (72. Moštěk M.), Doležálek R. (76. Bania M.), Doležálek D. (46. Crla T.).
Trenér: Václav Zámečník.
Od první minuty se hrál ve Zlámanci pohledný fotbal, když hostující byli dvacet minut lepším celkem. Hned v 10. minutě zahrál přímý volný kop z půlky hřiště Válek na 1:0. Ve 20. minutě kopal Svízela penaltu a zvýšil tak na 2:0. O 13 minut později ukázal hlavní rozhodčí Mikulka na pokutový kop a opět se Svízela nemýlil, 3:0. Do druhého poločasu chtěli hosté udělat něco s výsledkem, ale hned ve 47. minutě po krásné akci Hubáček zvyšuje na 4:0. V 78. minutě po chybě obrany vstřelil branku Rachůnek, 4:1. V 82. minutě snížil na 4:2 Moštek. Hned o minutu později po špatné rozehrávce snížil na 4:3 Moštek. V 93. minutě vstřelil pátou branku domácích Vyoral, 5:3. A v 94. minutě snížil Michal Rachůnek na 5:4.
Nejlepší hráči: Pavel Svízela - Tomáš Rachůnek

Bánov - Jarošov 3:10 (2:7)
Branky: 43., 52. Lux R., 35. Mahdalíček P. - 33., 37., 87. Staroba R., 7., 15. Blaha D., 25., 30. Kováč Pa., 3. Laga Denis, 60. Stojaspal M., 88. Omelka Marek ŽK: 53. Mahdalíček J., 80. Suchánek P. (Bánov). Diváci: 150. Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Břetislav Polanský (laik), Jaroslav Smetka (laik).
Bánov: Holomek R. - Velecký R. (46. Polanský L.), Suchánek P., Polanský T. (46. Čaňo L.), Polák V., Martinka P. (87. Bulejko P.), Mahdalíček P., Lux R., Křižko P., Horňák P., Guryča R. (89. Mahdalíček J.).
Trenér: Karel Kopeček.
Jarošov: Kaňovský P. - Šipka J. (58. Stojaspal M.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Malina L. (22. Jančík M.), Laga Denis, Kaštánek M., Bobčík P., Blaha D., Kováč Pa.
Trenér: Radek Vyoral.
Skóre otevřel již ve 3. minutě hostující Laga, 0:1. Hosté byli na koni a jejich útokům domácí obrana jen těžce čelila. V 7. a 15. minutě přidal z brejku góly Blaha. Ve 25. minutě a ve 30. minutě hlavou skóroval Pavel Kováč a do konce poločasu přidal další dvě branky Staroba. Domácím se podařilo skóre zkorigovat až v samém závěru poločasu, když se první z brejku trefil Mahdalíček, 1:7 a tečku za prvním poločasem udělal domácí Lux, 2:7. Po změně stran dokázal prokličkovat obranou Lux snížil na 3:7. Poté už se dokázali gólově prosadit jen hosté, když v 60. minutě překonal domácího gólmana Stojaspal, 3:8. O několik minut později dovršil svůj hattrick Staroba, 3:9. V samém závěru překonal domácího gólmana Omelka, 3:10.
Nejlepší hráči: Robert  Lux - Petr Bobčík

Hluk B - Šumice 0:3 (0:2)
Branky: 12., 82. Kelíšek M., 16. Ondřej V.
ŽK: 8. Chytil R. (Hluk B). Diváci: 120.
Rozhodčí: Jan Houdek - Vojtěch Jahoda, Roman Prachař (laik).
Hluk B: Tinka Z. (75. Vagai T.), Tinka T., Štipčák R., Minařík M., Loutocký E., Kostelanský J., Chytil R., Hrabal P., Dufka J., Abrhám R., Dekrét D.
Trenér: Tomáš Horák.
Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Valášek P. (83. Juřeník M.), Šmíd L., Pilka S., Pilka I., Pančocha J., Ondřej V. (33. Marek V.), Ondřej T., Kunovský R., Kelíšek M. (86. Valášek V.).
Trenér: Martin Zicha.
Utkání začalo zhurta a hned v 1. minutě hostující brankář vytáhl míč, který mířil do šibenice. Ne dlouho poté, ve 12. minutě zahrozili také hosté a po centru z pravé strany mířil do prázdné branky Kelíšek, 0:1. Poté domácí brankář v 15. minutě vyrobil obrovskou hrubku, nicméně hostující Šmíd nedokázal trefit prázdnou branku. V 16. minutě zvýšili hosté své vedení na 0:2, když se několikrát odražený míč dostal k Ondřejovi a ten nekompromisně zavěsil. Nicméně domácí brankář v 70. minutě inkasoval červenou kartu, jelikož jeden z takových protiútoků hasil za cenu faulu. V 82. minutě zvýšil na konečných 0:3 kelíšek, který umístnil svoji ránu přesně k tyči.
Nejlepší hráči: Dominik Dekrét - Michal Kelíšek