Jdou od porážky k porážce

Uherské Hradiště Sport 14 / 10 / 2011

Házenkářům Uherského Hradiště se stále nedaří

V duchu loňské sezony si zatím počínají ve Středomoravské lize házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště, v uplynulých dvou kolech si připsali další dvě porážky. S nepořízenou se vrátili z Uničova a v sobotu se poklonili Senici, když zabrali až příliš pozdě.
Uh. Hradiště 28
Senice 35

Domácí odehráli hrůzostrašný poločas, když se jim nedařilo téměř vůbec nic. Chyby kupili v obraně i v útoku a navíc vázla i střelba. Po úvodních třiceti minutách tak na tabuli svítil dvanáctibrankový rozdíl. Zklidnění přišlo až v poločase. Hradišťští se zklidnili a po změně stran začali z jedenáctibrankové ztráty postupně umazávat. Deset minut před koncem to bylo již jen o pět gólů a Uherské Hradiště živilo naději na zvrat. Pak však došlo k několika vyloučením, kdy se na hřišti dokonce i červenalo, a domácí ztratili potřebné tempo. Sedmičky 2/1:4/3, vyloučení 9:6, ČK: Pšenčík - Hlavinka, Husička, 30 diváků. Poločas 11:23
UH. HRADIŠTĚ: Polešovský - Hospodářský 2, Kašný 2, Prokop, Vacula 1, Bureš, Svoboda 6, Čechmánek 7, Blaha 9, Pšenčík 1.
Uničov B 27
Uh. Hradiště 18

Utkání v Uničově si Hradišťští prohráli v podstatě již na parkovišti, když přijeli pouze v osmi. V zápase tak střídali pouze jednoho hráče, což na rozjetý domácí tým nestačilo. Rozhodnuto bylo již do poločasu, který Uničov - střílející branky zejména z rychlých protiútoků - vyhrál šestibrankovým rozdílem. Sedmičky 2/1:4/4, vyloučení 3:1, 44 diváků. Poločas 13:7
UH. HRADIŠTĚ: Chaloupka - Kašný, Prokop 1, Bureš 3, Svoboda 1, Čechmánek 4, Hospodářský 1, Pšenčík 8.