Jedenácté kolo pro Bělovského

Jedenácté kolo pro Bělovského
Slovácko Sport 19 / 10 / 2009

11. kolo Slovácké sedmy

Patnáctibodovým triumfem Michala Bělovského z Kněžpole skončilo jedenácté kolo Slovácké sedmy. V celkovém pořadí nadále vede David Sklenka z Ořechova.
15 Bělovský M. (Kněžpole).
12 Hamrlík F. (UH), Kalina L. (UB).
11 Jelínek L. (UH).
10 Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Horký J. (Nedakonice), Kundera M. (SM), Koumar R. (Mistřice), Hykl D. (Jar.), Mikulka L. (UH).
9 Kyncl J. (SM), Janečka M. (St. M.), Hubáček A. (Kun.), Šašinka J. (Záhorovice), Lysoněk F. (Jar.), Pauřík A. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Kadlčík M. (Popovice), Adamík O. (Huštěnovice).
8 Kovařík L. (UO), Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Vávra J. (Tupesy), Rosík V. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Sklenka D. (Ořechov), Dohnal T. (Topolná), Janošková A. (Kudlovice).
7 Brázdil Z. (UH), Michalcio Z. (UH), Medek J. (Topolná), Janás P. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Mařák I. (UH), Bělovská J. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Buš V. (Kudlovice), Rozsypálek M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Rozsypálek Z. (Jalubí), Pospíšil A. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Vaškových L. (UH).
6 Botek F. (Kudlovice), Kozelek F. (Topolná), Maroňák V. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Thomayerová J. (UB), Lekeš L. (UB), Garžík K. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Pospíšil R. (Bílovice), Pipal V. (Sady), Měrka R. (Mařatice), Vacula P. (UB), Abrhámová M. (UH).
5 Svoboda P. (Mor. Písek), Srnec J. (UB), Zichová L. (UH), Janošek A. (Kudlovice), Dobeš A. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Ševčík P. (UB), Večeřa P. (UH), Rýc Z. (Svárov), Šurmánek M. (Jar.), Slováček D. (Brno), Doležal T. (UH), Michalec R. (UH), Krsička P. (Sušice), Vanda P. (UH), Byčan M. (UH), Brhel M. (SM), Janošek T. (Kudlovice), Dvořáčková M. (Třebíč), Kozelek O. (Kněžpole).
4 Berec L. (Bystřice p/L.), Bukvald A. (SM), Šimík V. (Kostelany n/M.), Schön J. (Mistřice), Mikulec F. (UH), Omelka J. (Bánov), Svoboda L. (Podolí), Křiklavová M. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Hanák K. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Berecka V. (Březolupy), Schnürmacherová J. (UB), Krpal A. (Stříbrnice), Vyorálková V. (Kněžpole), Šupka F. (Kun.), Kirchner M. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Hanáček P. (Kun.), Remeš L. (Kněžpole), Fiala T. (UH).
3 Ludvíček J. (Boršice), Kopeček K. (UB), Pongo Ľ. (UH), Měrka M. (Jar.), Ševčík J. (Veletiny), Salvet L. (Bojkovice), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Kolaja A. (Svárov), Plundrák M. (Mor. Písek), Weintrittová M. (Míkovice), Hubáček P. (Březolupy), Kostková M. (Kroměříž), Bartoň P. (Buchlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Krsičková M. (Sušice), Máčala J. (Vážany), Janečková M. (Tupesy).
2 Kožušník S. (Ořechov), Křůmal F. (Březolupy), Brož Z. (Jar.), Gajdošík F. (Jar.), Fusek M. (SM), Lukš K. (SM), Juřík M. (Sady), Pavlíček P. (Újezdec), Šurmánková A. (Jar.), Schnürmacher F. (UB), Vacula P. (UB), Glac J. (O.N.Ves).
1 Hladiš L. (Šumice), Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Červenka J. (Tupesy), Kučík I. (Jankovice), Piňos F. (Hluk), Borýsek Z. (UH), Prokeš M. (SM), Kaňovský T. (Bílovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Hyklová M. (Jar.), Schön M. (Mistřice), Hrubošová J. (Kněžpole), Volčík V. (UH), Vaškových M. (UH), Gajdošík P. (Topolná).
0 Grebeníček J. (O.N. Ves).

Správné výsledky 11. kola:
1:1, 0:1, 2:2, 2:2, 1:3, 2:1, 0:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace