Jedenácté kolo pro Kostkovou

Jedenácté kolo pro Kostkovou
Uherské Hradiště Sport 16 / 10 / 2011

V jedenáctém kole Slovácké sedmy se nejvíce dařilo Martině Kostkové z Uherského Brodu, která zvítězila se třinácti body. Na průběžnou první příčku poskočil Jiří Kyncl.
13 Kostková M. (UB).
12 Neděla J. (Popovice).
11 Mařák I. (UH), Doležal T. (UH), Vacula Petr (UB), Vacula Pavel (UB).
10 Mikliš st. M. (Těšov), Javor J. (Vlčnov), Schnürmacherová J. (UB), Mazůrek J. (Kun.), Podškubková H. (Vlčnov), Bureš J. (Sady), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Remeš L. (Kněžpole), Kozelek O. (Kněžpole).
9 Zemek J. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Salvet P. (Bojkovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Šupka F. (Kun.), Jelínek L. (UH), Kadlčík M. (Topolná), Hoferek O. (UH).
8 Gajdošík S. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Svoboda P. (M.Písek), Matulka J. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Kieryk V. (UH), Slováček K. (UH), Kalina L. (UB), Habarta P. (Sady), Kovařík Z. (Sady), Bělovská J. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Zemková M. (UB), Kundera M. (SM), Stehlík P. (UB), Slováčková M. (SM), Jančová P. (D. Němčí).
7 Bukvald A. (SM), Bublík E. (SM), Vaverka F. (Huštěnovice), Ebner E. (SM), Trávníčková A. (Traplice), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Pokorák V. (Ořechov), Zelinka P. (D. Němčí), Blahuš I. (Sady), Šťasta J. (Huštěnovice), Gabriel P. (UH), Slováček D. (Brno), Kyncl J. (SM), Blažek A. (Kun.), Krsička P. (Sušice), Vávra M. (Kostelany n/M.), Kaňovský M. (Bílovice), Dohnal T. (Topolná), Schnürmacher Filip (UB), Mahdal T. (Bánov).
6 Hubáček A. (Kun.), Pauřík J. (Kun.), Michalcio Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Zichová L. (UH), Vaculová L. (UB), Krejčiřík L. (Luhačovice), Horký J. (Nedakonice), Borýsek Z. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Rýc Z. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Nepraš P. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Mikliš M. (Těšov), Pospíšil A. (Bílovice), Stehlíková M. (UB), Kouřil R. (UH), Jančová Z. (D. Němčí), Janošek P. (Kudlovice), Omelka M. (Bánov), Kromsián V. (UH), Zemek R. (UB), Bartošíková L. (UH).
5 Kopeček K. (UB), Zpěvák A. (Sady), Kužela M. (Vlčnov), Mazurková J. (UH), Procházka J. (Tupesy), Gajdošík F. (Jar.), Volařík R. (Nivnice), Brulíková A. (Šumice), Kozelek F. (Topolná), Vávra J. (Tupesy), Thomayerová J. (UB), Vacula L. (UB), Surma J. (Sady), Remeš V. (Kněžpole), Garžík K. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Vlachynský M. (Sady), Jančová M. (D. Němčí), Štěpaník M. (Babice), Mikulčíková Z. (Popovice), Bukvald P. (SM), Rozsypálek M. (Jar.), Večeřa P. (UH), Pipal V. (Sady), Rýc F. (Svárov), Mikulík L. (Kudlovice), Princová M. (Kun.), Vaškových M. (UH), Dvořáčková M. (Třebíč), Horká V. (Buchlovice), Kolaja ml. A. (Svárov), Boček D. (UH), Glac J. (ONV), Mazůrek ml. J. (Kun.).
4 Šašinka J. (Záhorovice), Hejda V. (SM), Křůmal F. (Březolupy), Brázdil Z. (UH), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Měrková V. (Jar.), Medek J. (Topolná), Řihák M. (UB), Schnürmacher Fr. (UB), Hanáček P. (Jar.), Kolaja A. (Svárov), Janík M. (UO), Ševčík P. (UB), Blažková R. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Zapletalová M. (Vlčnov), Abrhámová M. (UH), Kadlčíková V. (Popovice), Knot T. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
3 Volaříková L. (Nivnice), Měrka M. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Salvet L. (Bojkovice), Hladiš L. (Šumice), Kraváček B. (Kudlovice), Kolařík R. (Sady), Volčík V. (UH).
2 Srnec J. (UB), Červenka J. (Tupesy), Křiklava Z. (Osvětimany), Měrka R. (Mařatice), Vaškových R. (Ořechov), Dufka M. (H. Němčí).
1 Bečica M. (Mařatice), Křůmal P. (Březolupy).

Průběžné pořadí
91 Kyncl J. (SM).
90 Kostková M. (UB),
89 Medek J. (Topolná),
88 Jelínek L. (UH).
87 Mazurková J. (UH).
87 Vávra J. (Tupesy),
86 Podškubková H. (Vlčnov),
85 Gabriel P. (UH),
84 Hoferek O. (UH).
82 Vaculová L. (UB).
82 Dohnal T. (Topolná).
82 Bělovský Z. (Kněžpole),
80 Hykl D. (Jar.),
79 Kadlčíková V. (Popovice).
79 Gajdošík F. (Jar.),
79 Hanák K. (Drslavice),
79 Salvet P. (Bojkovice),
79 Doležal T. (UH).
78 Boček D. (UH),
78 Rýc Z. (Svárov),
78 Pokorák V. (Ořechov),
78 Javor J. (Vlčnov),
78 Mařák I. (UH),
77 Blaha K. (Huštěnovice),
77 Plundrák M. (M. Písek),
76 Mikulčíková Z. (Popovice),
76 Pauřík A. (Kněžpole),
76 Mahdal T. (Bánov),
76 Svoboda P. (M. Písek),
76 Kundera M. (SM),
75 Knot T. (UH).
75 Rozsypálek M. (Jar.),
75 Kromsián V. (UH).
75 Hrubošová J. (Kněžpole),
74 Zpěvák A. (Sady),
74 Borýsek Z. (UH),
74 Nepraš P. (Jar.),
74 Trávníčková A. (Traplice),
74 Mikliš st. M. (Těšov),
73 Blažek A. (Kun.).
73 Krsička P. (Sušice),
72 Rýc F. (Svárov).
72 Vacula Pavel (UB),
71 Omelka J. (Bánov),
71 Večeřa P. (UH),
71 Volařík R. (Nivnice),
71 Michalcio Z. (UH),
71 Šupka F. (Kun.),
71 Kadlčík M. (Topolná),
70 Vacula Petr (UB).
70 Zichová L. (UH),
69 Brázdil Z. (UH),
69 Šašinka J. (Záhorovice),
69 Abrhámová M. (Mařatice).
69 Bukvald P. (SM),
69 Vávra M. (Kostelany n/M),
68 Janůšek M. (UH),
68 Janík M. (UO),
68 Vacula L. (UB),
68 Princová M. (Kun.).
68 Omelka M. (Bánov).
68 Kozelek V. (Kněžpole),
68 Kozelek O. (Kněžpole).
67 Schön M. (Mistřice),
67 Bečica M. (Mařatice),
67 Blahuš I. (Sady),
67 Kovařík Z. (Sady),
67 Schnürmacherová J. (UB),
66 Kozelek F. (Topolná),
66 Glac J. (ONV),
66 Slováčková M. (SM),
65 Zapletalová M. (Vlčnov),
65 Botek F. (Kudlovice),
65 Měrková V. (Jar.),
65 Hřib J. (Šumice),
65 Stehlík P. (UB),
65 Zemek J. (UB),
64 Křiklava Z. (Osvětimany),
64 Hladiš L. (Šumice),
64 Jančová M. (D. Němčí),
64 Janošek P. (Kudlovice),
64 Hubáček A. (Kun.),
64 Horký J. (Nedakonice),
64 Melichárek V. (Jar.),
64 Rosík V. (Kudlovice),
64 Šumíček I. (Kudlovice),
63 Měrka R. (Mařatice),
63 Dvořáčková M. (Třebíč).
63 Horká V. (Buchlovice),
63 Remeš L. (Kněžpole),
62 Procházka J. (Tupesy),
62 Zemek R. (UB).
62 Kaňovský M. (Bílovice),
62 Vaverka F. (Huštěnovice),
62 Bureš J. (Sady),
61 Řihák M. (UB),
61 Vaškových M. (UH).
61 Mikliš M. (Těšov),
61 Pospíšil A. (Bílovice),
60 Bělovský M. (Kněžpole).
60 Remeš V. (Kněžpole),
60 Bartošíková L. (UH).
60 Zelinka P. (D. Němčí),
60 Slováček K. (UH),
60 Zemková M. (UB),
60 Pavelka S. (Kudlovice).
59 Dufka M. (H. Němčí).
59 Kolaja A. (Svárov),
59 Mikulík L. (Kudlovice),
59 Bělovská J. (Kněžpole),
58 Rozsypálek Z. (Javorovec).
58 Volaříková L. (Nivnice),
58 Mazůrek ml. J. (Kun.).
58 Thomayerová J. (UB),
58 Pipal V. (Sady),
58 Stehlíková M. (UB).
58 Gajdošík S. (UH),
57 Měrka M. (Jar.),
57 Šťasta J. (Huštěnovice),
57 Kalina L. (UB),
57 Neděla J. (Popovice),
56 Vaškových R. (Ořechov).
56 Garžík K. (UH),
56 Kučík I. (Jankovice),
55 Weintrittová M. (Míkovice),
55 Brulíková A. (Šumice),
55 Tomáštík P. (Záhorovice),
54 Pospíšil R. (Bílovice),
53 Volčík V. (UH).
53 Ševčík P. (UB),
53 Surma J. (Sady),
52 Bukvald A. (SM),
52 Matulka J. (UH),
52 Doležalová M. (UH).
51 Jančík M. (Jar.).
51 Schnürmacher Filip (UB),
51 Mazůrek st. J. (Kun.),
50 Schön J. (Mistřice),
50 Kaňovský T. (Bílovice),
50 Hejda V. (SM),
49 Červenka J. (Tupesy),
49 Salvet L. (Bojkovice),
49 Štěpaník M. (Babice),
48 Kolařík R. (Sady),
48 Vlachynský M. (Sady).
47 Kopeček K. (UB),
47 Bánovský A. (Kněžpole).
47 Kužela M. (Vlčnov),
46 Ludvíček J. (Boršice),
46 Pauřík J. (Kun.),
46 Jančová P. (D. Němčí).
45 Srnec J. (UB),
43 Jahodová M. (Nivnice).
43 Blažková R. (UH),
43 Ebner E. (SM).
40 Schnürmacher Frant. (UB).
39 Mikulka L. (Topolná).
39 Křůmal F. (Březolupy),
39 Slováček D. (Brno),
38 Bublík E. (SM),
37 Kazík J. (Mařatice).
37 Jančová Z. (D. Němčí).
34 Kret Š. (UO).
34 Hanáček P. (Jar.),
32 Dobeš A. (UH),
31 Křůmalová M. (Březolupy),
30 Haluza M. (Těšov),
30 Fiala L. (UH),
30 Kraváček B. (Kudlovice).
27 Mikulka T. (Topolná),
27 David T. (Sady).
27 Moravec R. (UB).
26 Krpal A. (Stříbrnice).
25 Hruboš L. (Kněžpole).
23 Španiel O. (M. Písek),
23 Koudela A. (Bojkovice).
22 Bartoň P. (Buchlovice).
21 Krejčiřík L. (Luhačovice).
20 Křůmal P. (Březolupy),
19 Šimík V. (Nedakonice).
19 Dvouletý R. (Nedakonice).
19 Habarta P. (Sady).
17 Blaha ml. K. (Huštěnovice).
16 Prokeš M. (SM),
15 Kouřil R. (UH).
14 Holásek R. (UH).
14 Kieryk V. (Mařatice),
12 Šrámek P. (UH).
10 Kovařík L. (UH).
10 Bečicová P. (Mařatice).
9 Michalec R. (UH),
8 Svoboda L. (Podolí).
8 Kozelková A. (Kněžpole)
7 Lekeš L. (UB),
5 Křiklavová M. (Osvětimany),
5 Dvouletá R. (Nedakonice),
5 Vlk V. (Jalubí),
5 Kolaja ml. A. (Svárov),
4 Podškubka L. (Vlčnov).
4 Kunderová M. (SM)
3 Kloček K. (Traplice).
3 Bělovský Z. (Zlechov).
3 Živnůstek J. (Suchol)
2 Máčala J. (Vážany),

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 11. KOLA
1. 1:3   2. 3:2   3. 2:1   4. 3:0   5. 6:1   6. 2:1   7. 1:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace